Kerastase, Reflection, Creme Chroma Protect

Kerastase, Reflection, Creme Chroma Protect

Krem Chroma Protect zawiera innowacyjny system Fibrionic + filtr UV. Wzmacnia proces wygładzenia włókna włosów koloryzowanych i chroni je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Wydobywa wyjątkowy blaski połysk włosów koloryzowanych.

ŚWIETNY

Plusy:
- umiejętnie stosowany nie obciąża włosów
- ślicznie nabłyszcza
- ślicznie pachnie
- jest bardzo wydajny
Minusy
- cena!

Dostałam to cudo w prezencie, i tylko ze względu na cenę odejmuję 1 gwiazdkę.
Na początku nie wiedziałam jak stosować, więc paćkałam niewprawnie moje włosy (na mokro). Zraziłam się. Na szczęście coś mnie tknęło i zaaplikowałam na suche włosy, małą ilość (wielkości grochu) wmasowałam w pojedyncze pasma włosów. Koleżanki, rodzinka, wszyscy podpytywali, co zrobiłam, że mam tak piękne włosy. Kosmetyk stosowałam 1,5 roku, ostatnio z żalem wyrzuciłam puste opakowanie. Może się skuszę na kolejny zakup.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

dobry, ale...

Od razu po użyciu moje włosy stały się niesamowicie gładkie i błyszczące, jednak po nałożeniu i wyprostowaniu włosów, wróciły do swojego poprzedniego stanu (więc nie koniecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi).Używam tego produktu od: miesiąca

Może być

Sama do kńca nie wiem co napisać, cena sprwaiła że oczekiwałam cudów ;)

Uzywam tego kremu na mokre włosy i generalnie nie ma żadnych spektakularnych efektów. Włosy są wygładzone ale bez efektu prostownicy.
Na pewno nie błyszczą się jak lustro.

Największy plus to fakt że nie obciąza włosów, ma ładny zapach więc przyjemnie się go stosuje. Za tą cenę napewno można kupić coś dużo lepszego.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

WŁOSY lokówka

sama nie wiem...

Nie wiem co myśleć na temat tego kremu -raz wydaje mi się że jest Ok, zaś następnym razem że to okropny bubel...
Stosowany na mokre włosy nie robi w zasadzie nic, natomiast na suche trochę wygładza i nabłyszcza. Marnie sobie radzi z nawilżaniem włosów, zaryzykuję nawet stwierdzeniem że wysusza...
Nie obciąża włosów, ale sprawa że moje cienkie włosy wyglądają na jeszcze cieńsze:(
Z tym wydobywaniem blasku włosów koloryzowanych to chyba producent trochę przesadził..
Raczej nie kupię następnego opakowania, za tą cenę można znaleźć lepsze preparaty do stylingu..

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

niestety wysusza

Używany na suche włosy lekkoje dyscyplinuje, na mokre -nie zauważyłam zadnego działania.
Drażni mnie jego zapach, wyczuwam alkohol,ogólnie mocno chemiczny.
Nie nabłyszcza,niestety odczuwam wysuszanie,przy dłuższym używaniu wzmaga elektryzowanie sie.Lepszy do stosowania w okresie letnim,kiedy włosy wolą lżejsze preparaty,nawet tak napakowane silikonami.Zimą zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5

fajny

Ten specyfik ma taką niezwykłą, fajną konsystencję :) Taki żel - krem. To jednak zmusza do wprawy w aplikacji - żeby nałożyć odpowiednią ilość.

Po zastosowaniu włosy są rzeczywiście gładsze, posłuszniejsze i podatniejsze na stylizację, subtelnie nabłyszczone. Fajny bajer - daje ładny efekt, ale nie nazwałabym go niezbędnym ;)

ulubiony

Kosmetyk ten podbił mnie całkowicie i stał się dla mnie równie niebędny jak pasta do zębów.
Jedyny prdukt, którego używam do stylizacji. Maksymalnie wygładza i nabłyszcza włosy nie obciążając ich ani troszeczkę. Jest bardzo leciutki, żelowaty. Na początku nakładałam go więcej niż potrzeba - myślałam, że każdy produkt wygładzający i nałyszczający MUSI obciążać. Nie musi :) Chroma protect nie obciąża, nadaje mega połysk, przedłuża żywotność koloru. I chociaż jego efekt to powierzchowne działanie ( ale od regenracji są odżywki) i ma wysoką cenę, daję 5 ***** bo takiego cuda jeszcze nie miałam.
TRzeba uważać przy nakłądaniu bo w zetknięciu ze skórą momentalnie "topi się" i spływa z palców. Poza tym rzadnych wad nie zauważyłam.
Polecam! Do cienkich i delikatnych włosów jest niezrównany.

świetny, niestety

Niestety, to świetny preparat – z bólem to mówię, bo cena naprawdę jest nieprzyjazna i nie wiem, czy zakup powtórzę. Fakt, nie zginął w mgnieniu oka, ale do najwydajniejszych tez nie należy. Przypadł mi do gustu najbardziej z całej linii Reflection (reszta poprawna, acz na kolana nie rzuca). Za to ten krem jest fantastyczny – niesamowita lekkość konsystencji, a mimo to doskonale dyscyplinuje włosy. I co więcej, zupełnie ich nie obciąża, włosy nie są przyklapnięte, zachowują swą sprężystość i elastyczność – a wszystkie podobne wygładzacze, jakie używałam do tej pory choć odrobinę obciążają włosy. I to mnie właśnie zachwyciło najbardziej – ta gładkość, ta lekkość! Blask też jest, nie powiem, ale to można uzyskać za pomocą innych specyfików (czytaj, tych tańszych). Pachnie ładnie, raczej większych właściwości pielęgnacyjnych nie posiada, może co najwyżej minimalnie nawilża (na upartego). Działa zdecydowanie powierzchniowo, ale robi to najlepiej ze znanych mi specyfików. Oczywiście, nie jest specjalnie przeznaczony do włosów farbowanych, na intensywność kolory raczej nie będzie miał za bardzo wpływu, nie ma szans :)