Futurist

Futurist

Płynny podkład Futirist wyróżnia się lekką konsystencją, która ułatwia stosowanie kosmetyku. Dzięki substancjom odżywczym oraz witaminom E i C rewitalizuje, nawilża i chroni skórę przed wpływem negatywnych czynników zewnętrznych.
Podkład zawiera filtr SPF 15. Przeznaczony do suchej skóry.

Cena: 160 zł / 30 ml

jak dla mnie najlepszy

Futurista kupiłam zachęcona opiniami od użytkowników. Przeszłam się do debenhams po próbkę i wiedziałam, że go kupię. Mam cerę mieszaną z problemami suchych "placków" zwłaszcza na policzkach i brodzie. Używałam naprawdę różnych podkładów, pudrów, primerów i wiele wiele rzeczy. Nie mówiąc już o kremach pod makijaż... Zawsze po nałożeniu czegoś na moją buzię po kilku minutach suche skórki było widać z "podwójną siłą" co doprowadzało mnie do szału i kończyło się zawsze zmywaniem makijażu i złością. Ten podkład zmienił wszystko. Jestem nim absolutnie zachwycona. Suchych skórek nie widzi niemal wcale- niemal bo nie sprawdzałam efektu bez kremu pod spodem. Ale teraz wiem, że nie zamienię na żaden inny. Fajna konsystencja, łatwo się rozprowadza, nie mazia, nie plami ubrań- dobrze się go nakłada palcami, pędzlem czy gąbką. A na niego już mogę położyć puder sypki bez znaczenia jakiej firmy i problem z głowy. (lada dzień kupuję też EL double wear sypki puder). Dla osób, którym skóra się nie przetłuszcza zbyt mocno jego efekt ni to mat ni to połysk się spodoba, ale ja akurat potrzebuję czegos na wierzch dla zmatowienia. Co do trwalości- minus. Nie trzyma się niewiadomo jak długo i pierwsze poprawki trzeba zrobić po 3-4 godzinach. Ale mimo to jak dla mnie ideał i polecam wszystkim paniom z suchą skórą.

A i ważna rzecz- nie jest to typ mocno kryjącego podkładu- raczej krycie ma mizerne. Ale mi osobiście to nie przeszkadza- nawilżeniem nadrabia.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

był cudowny

Używałam go 2-3 lata temu, był świetny. Nie wysuszał i nie powodował zapychania porów skóry. Ładnie wyrównywał buzię i poprawiał ogólne wrażenie.
Nie wiem czy nie jest najlepszym make-upem spośród wszystkich fluidów EL :)
Dawał fantastyczny glow i wrażenie gładkiej zadbanej cery. Pamiętam że używałam nr-u 02.
Zastanawiałam się, dlaczego ma tylko kilka recenzji, a przecież to było tak dawno, chyba nawet 3 lata temu, obecnie raczej już go w perfumeriach nie ma, wycofany, przeszedł do historii jako jeden z najlepszych.

Używam tego produktu od: 3 lata temu

dobry

Uzywalam go sobie na zmiane z Couvrance i musze przyznac, ze to bardzo fajny podklad. Daje polmatowe wykonczenie, nie zatyka porow, nie podraznia. Mozna stosowac bez pudru, bo ladnie kryje wszystkie niedoskonalosci. Warto ewentualnie czyms rozswietlic.
Mega wydajny, starczyl mi na ponad rok, ale codziennie go nie stosowalam.
Jakis wiekszych wad nie widze. Napisane jest wprawdzie, ze co cer suchych, ale nie jest jakos super nawilzajacy. ja mam cere mieszana i krzywdy mi nie zrobil.
Daje 4 gwiazdki, ale sa oczywiscie lepsze podklady.

Używam tego produktu od:ponad rok

Cellulit mity

Mieszane uczucia

Mam skórę suchą, nawet bardzo suchą, przynajmniej tak myślałam , kiedy kupowałam ten podkład.Mam kolor Soft Ivory 01 , mógłby być jaśniejszy , ale i tak jest ok.
Specjalnie szukałam podkładu , który mi troche pomoże w nawilżeniu skóry i ten podkład to zrobił , ale on jest dla mnie ZA BARDZO nawilżający...Nie przypuszczalam , że kiedykolwiek to napiszę w odniesieniu do jakiegokolwiek podkładu.Poza tym w strefie T zaczęły mi wyskakiwać purchle , takie malutkie ropniaczki , więc coś jest nie tak...
Zalety:
twarz wygląda pięknie
nie da rady zrobić maski
nawet trochę kryje, na szczęscie ja nie potrzebuje za dużo kryc
super nawilża
jezeli macie jakies suche skórki , on tego i tak nie zauwaza

Wady
pogryzł sie z Lucidity;) zrobił mi maske
po nałozeniu na filtr mam wrazenie , ze mi spływa z twarzy
pod wieczór niewiele go zostaje na twarzy

Ale ogólnie jest to jeden z lepszych podkładów jakie uzywałam.Tylko chyba jestem na niego za młoda , na opakowaniu pisze dla suchej , dojrzałej , widocznie brakuje mi dojrzalości :)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

A mi się podoba!

Uwazam , ze jest to dobry podklad a moja cera wcale nie nalezy do najpiekniejszych ze wzgledu na swiecacy nos i te cholerne popekane naczynka. Nie twierdze, ze ten podklad pokrywa je bez sladu, ale czyni je znacznie mniej widocznymi. Ladnie rozswietla tak iz sie czuje, ze ma to cos. Moim bledem bylo jedynie wybranie zbyt jasnego koloru, ale poza tym ok.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy ale na zmiane z innym

nie dla mnie

Podklad lekki, nie tworzy maski,nie zatyka porow, dobry na lato. Niestety moge go polecic tylko kobietom o ladnej cerze. Nie radzi sobie z ukrywaniem niedoskonalosci skory, wlasciwie prawie wcale nie kryje.

Używam tego produktu od: 1 tyg.
Ilość zużytych opakowań:kilka uzyc

nie wart swojej ceny

Dla mnie żadna rewelacja, może dlatego że nie mam czego maskować i mam cerę mieszaną. Długo się utrzymuje, dostałam go w prezencie sama nie kupiłabym go na pewno

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:0,5

doskonały, ale kolor.... :(

Dla mnie jest to podkład doskonały. Jest faktycznie płynny, leciutki, nie ma najmniejszego problemu z równym pokryciem twarzy. Daje ładny efekt rozświetlenia przez wiele godzin, ja nie mam sumienia "niwelować" tego efektu nakładając na twarz puder sypki (przynajmiej teraz latem, zimą zobaczę :) ) Po nałożeniu podkładu buźka jest napięta, zmarszczki ukryte , nie ma mowy o ściągnieciu twarzy nawet po długim dniu. Skóra jest nawilżona, a jednocześnie podkład całkiem dobrze kryje.
Używam niecałe 2 tygodnie, ale jak przez kolejne tygodnie będzie spisywał się tak jak obecnie podniosę ocenę na 5 *

29.12.2006
sam podkład jest świetny, ale niestety w moim przypaku mam problem z doborem koloru.
Kolor 01 ziemisty ;) kolor 05 mimo, że na początku wygląda ok na skórze "utlenia się" i wpada w różowy , a tego nie cierpię....inne kolory za ciemne :( Ale to problem kolorystyki EL, a nie tego konkretnego produktu. Zdaję sobie sprawę, że niektórym ta kolorystyka może odpowiadać więc gwiazdki nie zabieram, ale gdyby w ofercie był kolor mi odpowiadający postawiłabym 5*.

Dobry, ale bez rewelacji

Jak dla mnie całkiem przyzwoity podkład, ale bez wiekszych rewelacji. Dobrze kryje, ładnie sie rozprowadza faktycznie ma lekką i przyjemną konsystencję, ale mimo to jakoś nie do końca mi pasuje. Dopasowanie koloru to też sztuka- najjaśniejszy odcień fresco, jest dość ciemny a przy tym jakiś szarawy, buzia wygląda w nim niezdrowo.
Plus za opakowanie- elegancka buteleczka z pompką.

REWELACJA

"Futurist" to jak dotąd mój ukochany podkład. Uwielbiam go za wszystko :). Jest bardzo leciutki,ale jednocześnie dobrze kryje. Kompletnie go nie widać i twarz wygląda bardzo naturalnie :). Poza tym jest bardzo trwały. No i świetny aplikator. Same zalety.

C U D E Ń K O

Na razie mam próbkę, ale po wyczerpaniu "podkładowych" zapasów popędzę po całe opakowanie. Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to najlepszy podkład, jaki w życiu "ciapnęłam" na swą twarz. Od razu uprzedzam - raczej nie będzie nadawał się dla tłustej cery.
A teraz do rzeczy:
+ naprawdę rozświetla - cera wygląda świeżo i promiennie;
+ nakładanie to czysta przyjemność - nie potrzeba tu żadnej wprawy :D;
+ pięknie wyrównuje koloryt skóry;
+ zakrywa naczynka, lecz nie "totalnie" i wcale to w niczym nie przeszkadza, bo cera wygląda bardzo zdrowo;
+ kompletnie nie widać go skórze (musiałam sprawdzić, czy na pewno go nałożyłam :D );
+ wreszcie ktoś pomyślał o dozowniku :D
+ niezwykle trwały (był na swoim miejscu od świtu do nocy, miomo, że dosyć intensywnie ćwiczyłam);
+ filtry, bo ich nigdy dosyć;
+ można sie nie wiem jak łuszczyć, a podkład tego nie tylko nie podkreśli, lecz wręcz ukryje :D.

A teraz jedno, jedyne zastrzeżenie - jak zwykle u EL ciemna kolorystyka. Nawet najjaśniejszy odcień jest minimalnie za ciemny - dosłownie ciut, ciut... Z tym jednak już sobie poradziłam w inny sposób :D

Edit: Od czasu recenzji niestety, naczynka mi się rozbrykały i teraz już sobie z nimi nie radzi :( - zbyt mocno je widać :( I chociaż krem je trochę uspokoił, to wciąż - jak do tego podkładu - za mało :(
Mam własny egzemplarz, z którym teraz nie bardzo wiem co zrobić :( Czekać na lepsze czasy? :> Zwłaszcza, że mam już "ludzki" ;) odcień jego starszego brata ;)

Jednak wciąż polecam, bo jest naprawdę dobry :D

Używam tego kosmetyku od - 3 razy "ubrany"
ilość zużytych opakowań: na razie próbka, ale niedługo będzie mój!!! Zapewne długo się z nim nie rozstanę, bo znalazłam mój ideał!

świetny

Wzięłam w perfumerii próbkę tego podkładu ze względu na jego właściwości, m. in. witaminy. Myśłałam, że nie sprawdzi się na mojej mieszanej cerze, a jednak.. Jest świetny! Daje półmatowe wykończenie, rozświetla, wygładza koloryt skóry.
Ponadto wyróżnia go zaskakująca trwałość - położony na skórę pokrytą intensywnym kremem nawilżająco-odżywczym wytrzymuje cały dzień!
Pięknie wygląda na skórze - mnie szczególnie przypadł do gustu odcień 01, który po przetestowaniu próbki zaraz kupiłam.