Aroma Vita, Energetyzujący Aktywny fluid do ciała z czerwonej pomarańczy

Aroma Vita, Energetyzujący Aktywny fluid do ciała z czerwonej pomarańczy

Odkryj AROMA VITA, przeżycie pielęgnacyjne, które łączy nowoczesną kosmetykę roślinną z doświadczeniem tradycyjnej aromaterapii.
Myśl przewodnia AROMA VITA - nieporównywalnie owocowo pachnący olejek aromatyczny z czerwonej pomarańczy ożywia ciało i duszę jednocześnie.
Uzyskiwany przez staranne zimne wyciskanie skórki owocu jego zapach roztacza wyjątkowo ożywiający czar.
Szczególna receptura: lekki i świeży fluid do ciała daje skórze delikatną pielęgnację dzięki zawartości panthenolu i wyszukanych olejków roślinnych.
Dobrze wchłania się w skórę, nie obciąża jej i chroni przed utratą wilgoci.
Kompozycja prawdziwych olejków eterycznych aromaterapii z tropikalnych i śródziemnomorskich roślin :
* czerwona pomarańcza
* grejfrut
* cytryna
* mandarynka
* olejek tagetes

Cena: ok. 40-45 zł / 200 ml

nie polecam

Kupiłam ten balsam zachęcona promocją, po niższej cenie. Opis i opakowanie były bardzo zachęcające.
Jednak tak szybko jak się nim zachwyciłam, tak szybko się do niego zraziłam. Podstawowym minusem, który mnie odrzuca na kilometr (o zgrozo!) jest zapach...sztuczny, chemiczny, duszący zapach pomarańczy.
Nie wiem, gdzie się podział ten super-energetyzujący zapach? Kosmetyk na pewno nie jest przeterminowany, przed zakupem dokładnie sprawdziłam datę.
Działanie kosmetyku jest równie nieudane jak jego zapach. Fluid ciężko się wchłania, rozmazuje po całym ciele :( Zdecydowanie nie nawilża, nie mówiąc już o odżywieniu. Opakowanie - ładne i ciekawe, jednak bardzo nieporęczne. Ciężko wydobyć z niego cokolwiek, wyślizguje się z rąk. Mało wydajny i przy tym drogi, nawet w promocji. Ogólnie nie polecam.
Używam tego kosmetyku od 2 tygodni
ilość zużytych opakowań: 1