Ziaja, Nagietkowa, Mleczko do demakijażu

Ziaja, Nagietkowa, Mleczko do demakijażu

Delikatne mleczko o lekkiej konsystencji do demakijażu oczu i twarzy. Doskonale usuwa makijaż, zmiękcza i oczyszcza skórę, zapewniając uczucie świeżości. Reguluje stopień nawilżenia oraz natłuszczenia skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Nie narusza naturalnego pH skóry i przygotowuje ją do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.
Substancje aktywne: ekstrakt z nagietka lekarskiego, Prowitamina B5 (D-panthenol), Witamina A, Witamina E.
Polecane szczególnie do cery normalnej i suchej.

Świetny dla suchej cery

Mleczko ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza i rzeczywiście oczyszcza z makijażu. Jest wydajny.
Zapach nagietkowy, także może nie każdemu się przypodobać.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Solidny

Kupiłam przez przypadek, nie zauważyłam, że jest dedykowany cerze suchej i wrażliwej - ja jestem posiadaczką tłustej.

Ale sprawdził się.

Ładnie usuwa delikatny makijaż, nie trzeba go nawet do tego celu dużo. Bardzo ładnie pachnie i ma fajną konsystencję.

Tylko oczy po nim pieką :( Teraz może już nie aż tak bardzo, przyzwyczaiłam się, ale na początku było strasznie. Po zmyciu jego resztki wkradają mi się do oczu, widzę jak przez mgłę, a na powiekach pojawia się tłusty film.

Nie kupię ponownie, wybiorę coś lepszego dla swojej cery - wypróbuję jakiś płyn micelarny.

Używam tego produktu od: rok/dwa

nie jest zły

Mleczko do demakijażu moim zdaniem się nie za bardzo nadaje. Mam wrażenie, że nie dokładnie go zmywa. Może z podkładem nie jest tak źle, ale ze zmywaniem oczu nie daje u mnie rady.

+ bardzo dobrze nawilża suchą cerę
+ładnie pachnie
+wydajny
+cena

-nie zmywa dokładnie makijażu
-nie nadaje się dla cery tłustej
-czasem muszę jeszcze umyć twarz po jego użyciu

Używam tego produktu od: około 3 miesiace

Manicure - pastelowe paski

Średni

Mleczko posiada mniej więcej tyle samo zalet o wad dlatego trudno się go recenzuje.
+zmywa zwykły makijaż
+ nawilża suchą cerę
- szczypie
- podrażnia
-mało wydajny

Nie dla mnie

+zmywa makijaż - podkład (nie używam mleczek do oczyszczania makijażu oczu)
+cena
+zapach

-po zmyciu nadal czuje na twarzy tłustą warstwę. Co osobiście nie lubię ale na wzgląd na zastosowanie dla cer suchym może to być atut.

Używam tego produktu od: pół roku (próbując go skończyć)

Dobre i skuteczne:)

W posiadanie tego mleczka weszłam w sposób najzupełniej przypadkowy- ot gościła u mnie moja kuzynka z innego miasta i wyjeżdżając zapomniała zabrać ze sobą swoje mleczko Ziai:) Zostało więc u mnie i z konieczności zaczęłam zuzywać:)
Mleczko ma średniogęstą konsystencję i przyjemny, kwiatowy zapach. Nie spływa z twarzy, nie podrażnia, ani nie piecze skóry. Z łatwością zmywa makijaż ( na temat oczu się nie wypowiem, bo do nich zawsze używam osobnego zmywacza), jednak jak niemal każde mleczko pozostawia tłustawą warstwę na twarzy- którą muszę potem zmyć wodą.
Reasumując - dobry, skuteczny produkt, godny polecenia, cena też przyzwoita. Nie wiem jednak czy sama zdecydowałabym się na jego zakup- gdyż od lat jestem wierna płynom micelarnym:) Ale fankom mleczek czy śmietanek do twarzy- jak najbardziej polecam:)

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Bardzo fajne mleczko za niewielkie pieniądze

Mam suchą wrażliwą skórę,którą niełatwo jest nawilżyć,a przy tym wrażliwe oczy,które łzawią,kiedy używam mleczka,które im nie spasuje.
Na szczęście przy tym mleczku nie mam takiego problemu.Może przejdę do plusów i minusów.
Plusiki:
-dobrze zmywa makijaż
Minusiki
-chyba nie ma

Przeciętniak ale z sentymentem

Spełnia swoje funkcje choć nie jest moim faworytem.
Nie chwalę go ale mimo wszystko sama z siebie czasem go kupię.

+ usuwa makijaż
+ łatwy w użyciu
+ niska cena

Niestety bardzo szczypie w oczy - trzeba uważać i wkurza mnie w nim to, że pozostawia po sobie taką tłustą powłokę, że muszę po wszystkim jeszcze zmyć się wodą lub tonikiem bo czuję się tak jakbym miała coś na twarzy.

Nieszkodliwy. Chyba go jednak lubię:)

Używam tego produktu od: 5 lat a może więcej
Ilość zużytych opakowań: dużo

Taki mój wieloletni przyjaciel

Używam go od kilku lat i chyba nie będę zamieniać na nic innego. Sprawdza się bardzo dobrze.

+ Ładnie oczyszcza twarz
+ Nie podrażnia skóry (alergicznej)
+ Jest wydajny, nawet bardzo
+ Niska cena
+ Dostępny nawet w zwykłym sklepie

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: około 8-10

Czego chcieć więcej?

Używam go od wielu lat, od jakiegoś czasu na spółkę z mamą. Mleczko ziaji bije na głowę wiele droższych odpowiedników i podobnych płynów do demakijażu. Mam wrażliwe oczy, każdy kontakt z innymi produktami kończył się szczypaniem, zaczerwienieniami, a nawet podrażnieniami.

+łagodne, nie podrażnia
+łatwo zmywa makijaż
+delikatnie pachnie
+nie wysusza, wręcz mam wrażenie, że lekko nawilża
+jest bardzo wydajne (starcza na ok. 2 miesiące przy prawie codziennym używaniu przez dwie osoby)
+tanie
+łatwo dostępne
+wygodne opakowanie

Jedyny minus:
- nie zmywa makijażu wodoodpornego (szukam jego idealnego odpowiednika do tych celów)

Nie ma co narzekać, w tej cenie ten kosmetyk to cudo!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Jestem na TAK :)

Tego mleczka używam od bardzo dawna. I muszę przyznać że sprawuje się świetnie.

PLUSY
-zapach
-konsystencja
-świetnie nawilża skórę chodź czasami za bardzo
-wydajny
-dobrze zmywa makijaż

MINUSY
-czasami skóra wydaje się być zbyt tłusta po użyciu

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: było ich bardzo dużo

Najlepszy

Mleczko idealnie zmywa tusz do rzęs oraz podkład. Nie podrażnia wrażliwych oczu. Jest bardzo wydajny i kosztuje grosze. Uważam, że nie ma lepszego produktu drogeryjnego.

Ilość zużytych opakowań: dużo