Q10+R, Maseczka głęboko nawilżająca z aktywnym kompleksem dotleniającym

Q10+R, Maseczka głęboko nawilżająca z aktywnym kompleksem dotleniającym

Maseczka ta zapewnia aktywną kurację nawilżająco - dotleniającą. Algi Laminaria bogate w składniki mineralne, takie jak krzem i jod korzystnie wpływają na pobudzenie krążenia, działają zmiękczająco, tonizująco i nawilżająco.
Aktywne działanie koenzymów młodości Q10+R zapewnia intensywną redukcję zmarszczek oraz zapobiega powstawaniu nowych. Oxylastil jest bioregulatorem, zapewniającym optymalne dotlenienie tkanek.
Kompleks witaminowy ( A, E, F, B5 ) odżywia, łagodzi podrażnienia, błyskawicznie odświeża skórę, zachowując jej prawidłowy poziom nawilżenia.
Maseczka powoduje natychmiastowe dotlenienie i nawilżenie skóry twarzy. Skóra staje się aksamitnie gładka i elastyczna.
Do każdego rodzaju cery, również wrażliwej i skłonnej do alergii.

megaświeżość

Bezpośrednio po nałożeniu maseczka zapewnia twarzy super komfort! Przeźroczysty żel o delikatnym, miłym zapachu przyjemnie chłodzi i orzeźwia.

Nawilżenie nie jest jednak ani intensywne, ani długotrwałe.

Wydajna. Wg informacji na opakowaniu, maseczka ma wystarczyć na jedno użycie, ale mnie wystarczyła na kilka. Muszę zauważyć, że im więcej jej nałożyłam, tym bardziej byłam zadowolona z jej działania, więc zdecydowanie radzę nakładać ją obficie - ale nawet wówczas wystarczy spokojnie na 4 razy!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

moze być

Dzięki żelowej przezroczystej konsystencj wchłania sie doskonale Nie trzeba jej zmywać co jest kolejnym jej plusem. Ja używalam jej jako pomoc dorazna jeśli czulam przesuszoną cerę.

nie dla mnie

Niestety w moim przypadku się nie sprawdził. Mam cerę mieszanę i po zastosowaniu tej maseczki przez najbliższy tydzień nie mogłam się uporać ze świeceniem mojej twarzy. Czoło non-stop się świeciło. Nie zauważyłam, żeby cera była super nawilżona... może troche lepiej niż zwykle, jednak oczekiwałam zdecydowanie wiecej.

Używam tego produktu od:tygodnia

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Yes, yes, yes!!!

Dostałam w prezencie urodzinowym :D Cudownie nawilża i łagodzi (stosowałam również zamiast kremu na noc), bardzo łatwo ją zmyć, a twarz jest wypoczęta, zrelaksowana i wypielęgnowana :) Stosowałam też, hmm, do biustu (prosze nie krzyczeć ;) ) - cudownie nawilża biust. Jedna saszetka nawet z takimi fanaberiami, na jakie sobie pozwalałam, starcza na cztery użycia, a nie, jak informuje producent, na dwa. Jestem pod każdym względem zachwycona :D

ilość zużytych opakowań: ...jedna saszetka

Dość dobra.

Kupiłam ją, kiedy moja skóra na twarzy wymagała ratunku po tym jak wysuszył ją samoopalacz. Łuszczące się skróki na twarzy nie dawały mi żyć. Trzeba było działac. W sklepie, wśród zalewu tego typu preparatów, zdecydowałam się na Dotleniającą Q10. Nałożona na skórę po peelingu, łatwo się wchłania, choć pozostawia "film" na skórze. Zostawiałam ją dłużej, niż 10 min. Mniej więcej po 1 godz. dopiero ją zmywałam wodą. Ma konsystencję żelu, gęstego przeźroczystego, który pod żadnym pozorem nie spływa z buzi i nie wypływa z saszetki. Ładnie pachnie. Twarz jest fajnie wygładzona, nawilżona. Może nie jeste cudem, ale za 1,50 zł spełnia swoje zadanie. :) Saszetak starczyła mi na 4 razy. Nakładałam ją również na noc. PO przebudzeniu cera ładna, napięta i wygładzona. Najważniesze, że poradziła sobie z tymi suchymi skórkami, których się nabawiłam.
Zostawiam 3 *** mocne gwiazdki. Kiedyś ją jeszcze kupię. Chciałabym, aby była dostępna, np. w 100 ml tubce, bo byłaby poręczniejsza w aplikacji. I starczałaby na dłuższy okres czasu...

Ilość zużytych opakowań: ...1 cale.

gładziuteńka bużka

kupiłam przypadkowo za 1,49.Lubie to magiczne słowo "dotleniająca"-prace mam w środowisku b.chemicznym.Maseczka bardzo fajna..przeżroczysty delikatny żel nakładałam na noc po peelingu.Rano piękna gładziutka bużka,wypoczęta ,wygładzona.Nawet po nałożeniu podkładu czuje się jeszcze te delikatność.ja jej nie zmywam a resztki aplikacji wcieram w dłonie.Za tą cene naprawde warto spróbować.Obok dermiki ENERGIE i NASYCENIE ulubiona maseczka.Naprawde widać EFEKT SUPER!!!A cere mam wymagającą...

zastanawiająca

Kupiłam z ciekawości. Zupełnie zaskoczyła mnie kosnystencja żelu, który jest zbity w sobie i przy nakładaniu na twarz i wyciskaniu z szaszetki nie spływa, nie wypłuwa, taka galaretka ;) Przyjemnie odświeża, chłodzi tuz po nalożeniu. Zapach ma perfumowany, bardzo kosmetyczny. Owszem wygładza, nawilża, nałożona na noc powoduje, że rano twarz wygląda na zdrową. Niestetu nie urzekła mnie niczym nadzwyczajnym, ani nawilżeniem super, ani wygładzeniem, ani tym "czymś". Przyjemna, ale raczej przeciętna. Nie rozumiem czemu producent napisał, że opakowanie starcza na jedno użycie skoro ja smarując nią i twarz i szyję zużyłam jedną szaszetkę na 4 razy. Może za mało kładłam i stąd ten brak zachwytów nad efektami ??