Advance Techniques, Strength & Vitality (Maska antystarzeniowa z biotyną do delikatnych i tracących grubość włosów)

Wzmacnia włosy, sprawia, że są sprężyste i wyglądają na grubsze. Chroni ich kolor, nadaje miękkość i blask.

Cena: 18,90 zł / 150 ml

Bardzo dobry

Mam bardzo cienkie wlosy i szukam kosmetykow, ktore moglyby je pogrubic. Omawiana maska bardzo dobrze rozprowadza sie na wlosach (biore jej tyle, ile miesci sie w zaglebieniu dloni a mam wlosy po polowy szyi), delikatnie je pogrubia i bardzo pomaga przy ukladaniu wlosow. Pozniej swietnie sie ukladaja i sa blyszczace. Dodam, ze z natury mam zdrowe, blyszczace wlosy, nie mniej jednak bardzo cienkie.
Maska swietnie sprawdza sie w swojej roli - po jej uzyciu wlosy nie sa lepkie ani "tepe".

omijać szerokim łukiem!!!

Zakupiłam w nadziei na podreperowanie włosków rozjaśnianych balejażem. Jakże się zdiwiłam, że ta maska się nie spłukuje!!! Nie lubię takiej aplikacji, no ale postanowiłam spróbować. Włosy były jakby brudne, źle spłukane, matowe fuuuuuj!!! Postanowiam spróbować raz jeszcze, ale tym razem ją spłukać. Efekt był taki sam :( Na szczęście odesłałam ją do firmy. Totalny niewypał. Dodam jeszcze, że jest rzadka...

maska nie spłukuje się

Być może nie będę obiektywna, bo nastawiałam się, że owa maska będzie sie spłukiwać. Jakżesz wielkie było moje rozczarowanie, kiedy przeczytałam na opakowaniu (już zakupionym), że ta maska się nie spłukuje...jak w ogóle maska może się nie spłukiwać:(
No nic, zastosowałam raz i drugi.. włosy w dotyku stały się takie oblepione jak bym źle szampon spłukała. No po prostu tragedia.
Nie mam siły do tej maski, powinam oddac ją po pierwszym zastosowaniu, jednak dalam jej drugą szansę i... nie mogę już.
Na szczescie kupilam ją w promocji, ale wg mnie nie jest warta nawet tej promocyjnej ceny:(

Używam tego kosmetyku 2x i zamierzam oddać