Zielona Herbata + Endorfiny, Żel peelingująco - myjący

Zielona Herbata + Endorfiny, Żel peelingująco - myjący

Endorfiny - hormony szczęścia. Żel peelingujący Zielona Herbata myjąc delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka. Zawiera substancje myjące szczególnie delikatne i łagodne dla skóry, oparte na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego: ekstrakt z zielonej herbaty, pro-endorfiny, elastyna i kolagen morski. Dodatkowo mikrokapsułki jojoby usuwają zanieczyszczenia, pobudzają procesy odnowy komórkowej, przygotowują skórę na przyjęcie preparatów pielęgnacyjnych.
Produkt myje, oczyszcza pory, wygładza oraz ujędrnia skórę, pozostawiając ją oczyszczoną, odstresowaną i zrelaksowaną.
Masaż zawartymi w preparacie drobinkami pobudza ukrwienie skóry i ułatwia wnikanie aktywnych składników w żelu wyszczuplającego z serii Zielona Herbata.

Cena: ok. 9 zł / 200 ml

całkiem, całkiem

Zupełnie udany produkt Bielendy. Do jego głównych zalet zaliczyłabym:
:) Przyjemny, pobudzający zapach
:) Cieszący oko zielony kolor
:) Dobre właściwości myjące
Dyskusyjna może być jego następująca cecha:
:P Sciera bardzo, bardzo delikatnie
No i wady
:( Konsystencja raczej żelu pod prysznic niż peelingu (polecam gąbkę)
:( Dość szybko znika z butelki

Chyba go polubię

Kupiłam, zgłosiłam, używam... pora ocenić ;-)
Stosuję go dopiero od kilku dni, i to nie codziennie, ale mogę już powiedzieć że:
*ma cudowny zapach (bo ja kocham zieloną herbatę :) )
*pozostawia skórę gładką (choć z tym akurat nie mam problemów, więc powinnam powiedzieć "jeszcze gładszą" ;-) )
*jest delikatny (uwaga dla tych, którzy chcieliby go używać w charakterze peelingu)
*to co najważniejsze: zastosowany po wyjściu z basenu skutecznie niweluje chlorowy odorek :jupi: a to niewiele specyfików potrafi
*mógłby być bardziej wydajny
No ogólnie bardzo przyjazny, zwłaszcza że zapłaciłam za niego mniej niż sugerowane 9 pln. Generalnie jak na początek "brzmi" zachęcająco, zobaczymy co będzie dalej :-)