Personal Match, Loose Powder (Puder sypki)

Personal Match, Loose Powder (Puder sypki)

Luksusowy, miękki puder sypki. Nadaje skórze efekt jedwabistej lekkości. Dostosowuje się do koloru i właściwości skóry, technologia modyfikacji pigmentów powoduje rozproszenie światła i ukrycie niedoskonałości, stanowi doskonale wykończenie makijażu.

W Polsce dostępne są 2 odcienie: natural porcelain i natural beige, natomiast za granicą jest 6: porcelain, beige, ivory, sand, tan i toffee.

Cena: 35,90zł / 15g

może być

puder jak puder. szkoda że jest tak mało jego odcieni. albo jasny albo ciemny. Ja miałam ciemniejszy. Nałożony w małej ilości i dobrze roztarty nie przyciemnia cery. Natomiast jest bardzo widoczny na twarzy i na podkładzie. Srawia wrażenie cięzkiego. Spróbowałam, zużyłam całe opakowania ale chyba raczej nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: pół roku temu

Do wieczornych makijaży.

Posiadam odcień jasny - Ivory.

Zalety:
*wraz z dobrze dobranym podkładem tworzy elegancki, dokładny i estetyczny makijaż
*kryje niedoskonałości
*kolor jest jednolity, naturalny, nie plami
*trwały

Wady:
*trudna i brudna aplikacja - nie obejdzie się bez pudrowego proszku na bluzce
*niewygodny słoiczek, który lubi się zacinać przy odkręcaniu
*chemiczny zapach
*bywa, że efekt jest ciężki, maska

Puder raczej nie nadaje się do codziennego makijażu - jest dokładny, lecz zbyt ciężki do lekkich makijaży. Lubię go, lecz używam rzadko.

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiki

na wieczorne wyjścia

Zacznę od tego, że mam za ciemny kolor, więc długo używałam pudru jako bronzera. Teraz używam go jako pudru wykończeniowego na za jasne podkłady, więc mogę w końcu się wypowiedzieć.
Puder potrafi zostawić plamy/smugi, ale nie jest to regułą. Dobrze nadaje się na wieczór, w sztucznym oświetleniu ładnie wygląda, w dziennym trochę nienaturalnie i widać, że ma się puder na sobie. Może za dużo go nakładam, ale ciężko jest nabrać mniej pudru, bo opakowanie beznadziejne - spadające sitko powoduje, że po otwarciu wieczka wszystko jest wypaćkane w pudrze, dziurki też są bardzo duże. Absolutnie nie polecam do podróży czy torebki.
Puder tak sobie matuje. Poza tym zostaje na miejscu przez całą imprezę. Nie spływa, nie ściera się z łatwością, nie wymaga poprawek, wydaje mi się, że kryje. Odcień jest śliczny.Bardzo wydajny kosmetyk.
Tak więc z przyjemnością używam jako pudru na wyjścia wieczorem, jednak nie polecam w ciągu dnia ze względu na to, że jest mało naturalny w dziennym świetle. Ale może to kwestia tego, że nie mam idealnej cery.

Używam tego produktu od: roku albo i dłużej
Ilość zużytych opakowań: ciągle męczę 1

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Przeciętniak

Kupiłam go na Allegro, za śmieszną cenę, ale i tak nie jestem zadowolona. Puder ma ładny kolor (porcelain), jest dość trwały i nie spowodował u mnie powstawania plam w ciągu dnia. Jest mega wydajny. Nie ciemnieje na twarzy, nie zapycha porów... Niestety, jest jeden minusik, który u mnie totalnie go dyskwalifikuje: przesusza skórę. Po jego użyciu absolutnie zawsze mam schodzące placki skóry na policzkach, a nawet w strefie T (zwłaszcza nos!). No, ale jest to puder matujący, więc w przypadku typowo tłustych cer może się sprawdzi. Ja dla siebie znalazłam o wiele lepszy.

Używam tego produktu od: ok roku

Sama nie wiem

Sama nie wiem jak ocenić ten produkt. Po pierwsze to zamówiłam go i nie podałam który chcę odcień no i konsultantka wzięła mi ten jaśniejszy przez co w ogóle prawie go nie używam bo mam ciemniejszą karnacje, do tego jestem opalona a gdy już zejdzie opalenizna to idę na solarium i znów jestem opalona więc bez względu na porę roku jest on za jasny;/. Ale i tak nie lubię zbytnio sypkich pudrów bo za dużo go idzie na pędzel bądź gąbeczkę. Używam go ok. 2 razy na miesiąc przez co mam go ok 2 lat i jeszcze mi zostało pół opakowania. Pomimo tak rzadkiego używania minusem jest to że jak go nałożę to czuję się jak porcelanowa lala taką powłokę mi robi na twarzy więc ogólnie to nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Nieliczny, który nie zapycha!

Faktycznie nie zapycha.
Nakładać go trzeba specjalnym pędzlem do pudru (ja mam duży i miękki), bo gąbeczka do niego dołaczona faktycznie sie do tego nie nadaje. Przed nałożeniem trzeba troche puder strzepać i nakładać tak jak sie te pudry nakłada.

Ja mam baaaardzo bladą karnację, ale wybrałam kolor beige, który jest od niej ciemniejszy, ale mimo to kolor jest naturalny, śliczny i buzia wygląda na opaloną (ale muszę trochę nim musnąć szyję, by nie było widać różnicy).
Kolor tważy jest po nim jednolity, ale plam czerwonych po pryszczach nie kryje, dla tego trzeba przy nim używać korektora.

Dodam jeszcze, że mam on właściwości wygładzające, buzia jest po nim widocznie gładsza i taka miła w dotyku (normalnie jest lekko chropowata)

Używam tego produktu od: ponad pół roku, ale sporadzycznie
Ilość zużytych opakowań: może 1/4 - bardzo wydajny

Nie!!!!!!

Oj zgadzam się z koleżanką poniżej.

Na początku byłam zachwycona efektem, który daje na twarzy, ale niedawno mój zachwyt minął...

Plusy:
+ Chyab tylko wydajność, choć w moim przypadku wydajność jest minusem, bo nie chce się skończyć, a ja go już nie używam.
+ ...?

Minusy:
- Chwilę po nałożeniu go na podkład jest ok.
Myślałam, że to wina podkładu (również z Avonu), a to puder właśnie ciemnieje na twarzy i to masakrycznie!!!
- Nie pokrywa równomiernie twarzy i po paru godzinach na twarzy mamy brązowe placki, a np. w okolicy nosa i czoła widać naszą skórę.
- Podkreśla suche skórki. Latem stosowałam go na krem, ale ważył się po jakimś czasie i wyglądało to tragicznie.
- Nie matuje na długo, często już po dwóch godzinach trzeba poprawić makijaż, najlepiej pudrem prasowanym
- Dołączona gąbeczka zostawia smugi i ciężko nią równomiernie nałożyć puder; dobra jedynie do drobnych poprawek.

Nie wiem jak dobrnęłam prawie do końca opakowania. Na początku byłam zachwycona, teraz - w życiu bym nie kupiła, nie chciałabym nawet z dopłatą.

Brrr... Ten puder pozbawił mnie złudzeń i spowodował, że nie zamówię prędko nic z Avonu.

Używam tego produktu od: 7 miesięcy?
Ilość zużytych opakowań: 1, więcej nie będzie.

poniżej średniej

Nie wiem jak to się dzieje, że praktycznie 99% kosmetyków Avonu oceniam negatywnie, a i tak zawsze coś kupie:/

Tak też kupiłam ten puder, sypki puder to dla mnie kosmtyk, którego nie muszę testować na twarzy i zwykle kupuję w ciemno. Wybrałam odcień porcelain, ponieważ mam jasną karnację. Niestety kolor wpada w pomarańcz, przez co moim zdaniem wygląda nienaturalnie. Robi też plamy, więc trzeba bardzo uważać, a rano w listopadowo-porannym świetle jest to naprawdę katorgą.

Mam wrażenie, że ciemnieje na twarzy i zapycha mnie .
Nie jestem zadowolona. Wcześniej miałam Manhattan i uważam, że jest o niebo lepszy i naturalniejszy.

Na pewno jest wydajny, tylko nie wiem czy przy jego właściwościach jest to plus :/

Używam tego produktu od: 4 m-ce

do mojej cery znam lepsze

Mam Porcelain, który nie nadaje koloru, tylko stapia sie z cerą. Jest idealnym wykończeniem. Skóra po jego nałożeniu jest cudownie przyjemna w dotyku. Podkresla niestety suche skórki, oraz niedoskonałości. Raczej do cer bezproblemowych. Za to na pocieszenie - dobrze matuje, odświeża cerę, pieknie zakrywając nawet najwieksze moje błyszczenie, oczywiście co jakiś czas trzeba sie ponownie nim poprawić. Daje zadowalajace efekty, to co oczekuje to mam, nie spodziewam się po pudrze sypkim by zakrywał ranki, strupki i inne(bo to robią fluidy), ale mógłby matowic na dłużej. Jest bezzapachowy. Nie zapycha! Arcywydajny. Jak mnie natchnie napewno go jeszcze kupię, choć opakowanie ma koszmarne. Nie nadaje sie do noszenia w torebce, ponieważ puder sie sypie nadmiernie na puszek i po otwarciu jest jeden wielki syf w środku. Ale puszek jest miluchny, piorę go co jakiś czas i nadal jest jak nowy :)

Szkoda ze Avon Testuje Na Zwierzętach

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Średniak

Mam co do tego pudru mieszane uczucia. Posiadam dwa kolory - porcelanowy i najciemniejszy z palety. Wypróbowałam je zarówno solo (jestem bladziochem ale szybko i dosyć mocno się opalam) oraz w mieszankach wg różnych proporcji.

+ można łatwo dopasować kolory
+ nie zmienia koloru na twarzy
+ nie zapycha (sukces, bo mnie zapycha prawie wszystko)
+ bezzapachowy
+ wygładza i daje aksamitny efekt
+ wręcz nieprzyzwoicie wydajny, chyba nigdy się nie skończy
+ dosyć atrakcyjna cena jeśli weźmiemy pod uwagę wydajność

- nałożony w większej ilości niż bardzo śladowa rzuca się w oczy
- matuje na bardzo krótko
- smuży przeokrutnie!!! zwłaszcza ciemniejsze kolory, trzeba nabrać wprawy w nakładaniu go
- podkreśla suche skórki
- cudownym sposobem eliminuje korektor więc w niektórych miejscach muszę ponowić jego aplikację po przypudrowaniu
- średniotrwały, po kilku godzinach po prostu się dematerializuje
- brudzi
- irytuje mnie opakowanie: sypie się z niego

Dla mnie przeważają minusy. Wydaje mi się jednak, że dla osoby z ładną cerą, która nie potrzebuje efektów specjalnych (krycia, matowania) a jedynie bezpiecznego dla skóry jedwabistego wykończenia będzie odpowiedni. Osobom z gorszą cerą stanowczo odradzam.Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

średni

Puder sypki avon nie był mioim pierwszym...i niestety wypada srednio na tle konkurencji, nie moge poiwedziec ze matuje bo ni mam takiego ploblemu z cerą, jesli naklada się go na krem pozostawia "smugi" słabo kryje, jak dla mnie odcień beige jest transparentny.
zalety- bez zapachowy

Używam tego produktu od:1 roku

Niezły

Mam odcień PEACH nie wiem czemu go już nie ma w katalogu.Ja używam go po pudrze brązującym w kulkach AVONU zamiast różu(oczywiście wszystko z zachowaniem umiaru).Cera ma zdrowy odcień i wygląda na lekko opaloną ,z lekkimi rumieńcami.Bardzo fajny tlyko wkurzają mnie te drobinki co się tak świecą ,bo to nienaturalnie wygląda.

Używam tego produktu od:0.5 roku