Vanille Pistache (Eau de Toilette)

Vanille Pistache (Eau de Toilette)

Piękny zapach, choć może uchodzić za słodki. Świetne połaczenie zapachu wanilii i pistacji - bardzo smaczne. Niestety zdaje mi sie, że nie jest już dostępny. Kto kupił, niech chwali ;)

wehikuł czau

Ten zapach to cale moje dziecinstwo. Kiedy go wacham, czuje lukier swiatecznych piernikow, zapach pierwszej lalki barbie kupionej w pewexie (obecnie je kolekcjonuje), swiezosc nowych podrecznikow i zeszytow do szkoly... Moze to sie wydac dziwne ale gdy wacham ta wode odrazu sie uspokajam i jest mi blogo. Zapach piekny, odrobinke podobny do obecnej wanili jaka oferuje YR, ale z nuta zapachu migdalowego do ciasta. Bardzo mnie urzeka.. gdybym mogla, to bym wykupila caly zapas sklepowy i psikala nim wszystko..od poscieli po garderobe.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 probki i sie konczy :(

Aromacik do ciasta

Zapach kupiła bardzo dawno w Berlinie, potem już nigdy nie ponowiłam zakupu. Zapachy tej serii nieodłącznie kojarzą mi się z aromatami do ciasta i z tym było podobnie. Mocna chemia, dosyć trwała. Zapach bardzo przesłodzony, aż mdlił. Lubię słodkie zapachy, więc zatrzymuję się przy 3 gwiazdkach.

wspaniały ..

pamietam ten zapach do dzis :)
Niestety kilka lat temu wycofano ze sprzedazy to cudo.. szukalam go jeszcze dobry rok, po czym zrezygnowalam...

Manicure - kolorowy french

bardzo go lubię

Jak w zgłoszeniu - dodam tylko, że cała linia, z której pochodzi zapach, ma bardzo przeciętne opakowania, i to bym w niej zmieniła. Sam zapach natomiast bez zarzutu:)