Silk Touch, Bronzing Powder (Puder prasowany brązujący)

Silk Touch, Bronzing Powder (Puder prasowany brązujący)

Puder o wyjątkowo lekkiej, jedwabistej konsystencji. Dzięki specjalnemu procesowi produkcji i technologii mikronizacji pudru tworzy na skórze wyjątkowo trwały, słoneczny film. Filtry słoneczne (SPF 12) oraz olejek ryżowy zapewniają skórze skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Hipoalergiczny. Testowany klinicznie.

Cena: ok. 86 zł / 15 g

nie podpasował mi

Kupiłam odcień nr 02 , jest bardzo ciemny o żółto ceglastym zabarwieniu.

Plusy:
- matowy, bez drobinek,
- leciutki na twarzy jak piórko, zmikronizowany , mocno napigmentowany
- ogromne pudło , więc mimo , ze nie jest tani i tak sie opłaca

Minusy :
- nienaturalny odcień ceglany , przez co daje efekt
tapety.
- ciemnieje na twarzy,
- robi plamy, trudno go równomiernie zaaplikować,
- schodzi z twarzy tworząc jasne placki.

Był to mój pierwsz brązer i przez niego na długo zraziłam sie do tego typu kosmetyków.

super

Jest to mój pierwszy puder brązujący i powiem, że nie zawiodłam się z wyborem. Mam chyba kolor najciemniejszy, który delikatnie rozjaśnia i tworzy piękny efekt opalonej cery. Czasami go używam w postaci różu i też świetnie się spisuje. Jest niesamowicie wydajny - czuję, że starczy mi na ładne parę lat. Opakowanie jest też piękne. Jednym słowem - nic dodać, nic ująć. Polecam!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

piękny efekt

Bardzo dobry puder brązujący. Cera po jego użyciu jest wygładzona, delikatna, jedwabista. Zero świecących drobinek. Puder jest świetnej jakości. Trzyma się długo i faktycznie jest bardzo wydajny. Zapach świetny, opakowanie bardzo ładne z dużym lusterkiem. Do opakowania nie dołączono gąbeczki

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

Manicure - glitter nails

polecam

Jestem z niego bardzo zadowolona. Można nim wykonać naprawdę ładny, naturalnie wyglądający makijaż. Ładnie sie rozprowadza, wyrównuje koloryt, dobrze stapia ze skórą, nie ma żadnych, absolutnie żadnych, świecących drobinek (co liczę mu na duży plus). Właściwości kryjące znikome, ale też nie wymagam tego od pudru brązującego, od tego są inne kosmetyki.
Jest mega-wydajny-dwa muśnięcia pędzlem pudru wystarczają mi do zrobienia makijażu. Używam od roku i ledwo wytarłam logo producenta. Nie spowodował u mnie żadnych komplikacji z cerą, nie uczula, nie podrażnia, nie powoduje powstawania krost i zaskórniaków.
Zapach bardzo przyjemny, solidna puderniczka z dużym lusterkiem (nie pamiętam czy był do niego jakiś aplikator-bo jeśli nawet, to go wyrzuciłam bo puder nakładam pędzlem). Cena nie jest zaporowa, i na pewno nie są to pieniążki wywalone w błoto.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

solidny

Bardzo fajny, niesamowicie wydajny (ponad 2 lata!), w dosyć dużej puderniczce. Kolor 01, bez drobinek, nawet mi odpowiadał, ale przy próbie intensyfikowania koloru (nałożenia kolejnej warstwy) robił się widoczny, podkreślał pory. Dobrze trzymał się na twarzy, świetnie spisał się zimą na pojedyncze partie twarzy. Zasługuje na 4 gwiazdy, bo jest solidny i godny polecenia.

Kupiłam sobie odzien 03...niby najciemniejszy, ale wcale nie nalezy do najciemniejszych pudrów. Ogólnie są do wyboru 3 odcienie...01, 02 i 03...ten ostatni chyba ma tylko drobinki rozswietlające. A teraz o samym kosmetyku...puder jest bardzo drobiutki, bardzo ladnie się rozprowadza na twarzy, bardzo długo się na niej utrzymuje, nie tworzy plam i smug, mozna nim pokryć cała twarz jak i uzyć tylko do wymodelowania twarzy, drobinki ładnie połyskują ( nie ma to nic wspólnego z brokatem ). Puder ma ładny odcień, który naturalnie wyglada na buzi...nie wpada ani w ceglasty pomarancz, ani w brzydki odcień zółci. Bardzo mi się podoba, jest bardzo wydajny. Polecam