Strawberry & Cream Gel Cream Masque (Żelowa maseczka z truskawkami i kwasami AHA)

Producent obiecuje, iż maseczka zawiera naturalne łagodne kwasy owocowe, głęboko oczyszcza pory i usuwa zanieczyszczenia. Po zastosowaniu skóra ma być odświeżona i wyglądać młodziej. Maseczka ta nie zasycha.

super!

Jestem wielką fanką maseczek tej marki, a truskawkową darzę szczególną sympatią. Pięknie pachnie, łatwo się nakłada, nie spływa z twarzy, a w opakowaniu jest jej akurat. Cena w porządku. Skóra po jej użyciu jest jaśniejsza, promienna, mam wrażenie, że załagodziła mi zaczerwienienia. Ogólnie na plus, sprawia dużo przyjemności w użyciu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Ratunek dla zmęczonej cery

Używam już od ponad pół roku, kupuję od razu kilka saszetek, bo to jeden z tych kosmetyków, które muszę mieć zawsze w zanadrzu.

Problemów z cerą nie mam, ale co kilka tygodni robi się szara, zmęczona i pojawiają się zanieczyszczenia. Wtedy wkraczam do akcji z tą maseczką ;)

Ma przyjemną konsystencję, ładnie się nakłada, nic nie spływa.
Pachnie obłędnie truskawkami i śmietaną - o ile jestem okrutnie wyczulona, na sztuczny zapach truskawek, tak w tym przypadku truskawka jest soczystą naturalną truskawką.

Zazwyczaj po prostu nakładam i chodzę z nią po domu aż zaschnie, nie przywiązuję wagi do czasu trzymania jej na twarzy, a nigdy nie zdarzyło się, żeby mnie podrażniła.

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to fakt, że dość ciężko się zmywa i trzeba się z tym nieco napracować, ale to szczegół i w sumie nie robi większej różnicy, szczególnie, że efekty działania jak dla mnie są spektakularne.

Cera po tej maseczce jest cudownie odświeżona, oczyszczona i rozjaśniona. Zazwyczaj w dniu kiedy jej użyję, mogę już sobie darować używanie podkładu.

Saszetka starcza mi mniej więcej na trzy użycia.

Ilość zużytych opakowań: około 6

Dobra, ale mam innych faworytów :)

Maseczki to te produkty, do których się nie przywiązuję. Zmieniam je często i saszetki są dla mnie rozwiązaniem idealnym. A że Montagne Jeunesse akurat oferuje mnóstwo ich rodzajów, to często wychodzę z drogerii z kolejną. W sumie jedne maseczki lubię bardziej, inne mniej, ale żadna jakoś strasznie mnie nie zawiodła.

Ta maseczka jest rzadka, ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza. Z reguły nakładam maseczki jednocześnie na twarz i dekolt, więc może sobie spływać do woli. Co już było napisane przez inne Wizażanki - nie jest żelowa, a raczej "jogurtowa" i na to też nie zwracam za bardzo uwagi.

Maseczka pachnie obłędnie truskawkami i chyba stąd to ostrzeżenie na opakowaniu, żeby nie zjadać ;)

Maseczka oczyszcza skórę rzeczywiście. Nie podrażnia przy tym, nie wywołuje alergii(mimo ostrzeżeń na opakowaniu). Mam bardzo jasną karnację i nie zauważyłam jakiegoś obłędnego rozjaśnienia, ale to lepiej - nie wyglądam dzięki temu jak trup.
Z porami i zmarszczkami również nie miałam jakiegoś problemu, więc też nie zauważyłam jakichś istotnych zmian.

Plusem tego produktu - podobnie jak innych produktów MJ - jest wydajność. Jedna saszetka wystarczy na przynajmniej 3 użycia na twarz, spokojnie wystarcza też na 1-2 aplikacje na twarz+szyję+dekolt.

Nie daję więcej gwiazdek, gdyż są lepsze produkty - nawet z tej samej firmy. I będę raczej wybierać wersję czekoladową, białą czekoladę czy ubóstwiane przeze mnie maseczki samorozgrzewające. A ten produkt - był miłą przygodą.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

plus za zapach i relaks

zapach jest zabójczo truskawkowy :) przyjemna żelowo kremowa konsystencja też jak najbardziej na plus, skóa jest faktycznie bardziej zrelaksowana i odświeżona
jednak z tym dogłębnym nawilżeniem to bym się wachała.. troszkę za słabo, mimo to brdzo przyjemna w momencie aplikacji :) na wypróbowanie może być

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Niezła.

Bardzo lubię produkty Montagne Jeunesse i naprawdę żałuję, że coraz trudniej je spotkać w sklepach (choć przyznaję, że nie wiedziałam, iż są dostępne w Douglasach - muszę w sprawdzić w swoim! :)). Testuję po kolei. ;)
Maseczka, w przeciwieństwie do inny produktów MJ, z którymi miałam styczność, ma dość rzadką konsystencję i sprawia nieco kłopotów przy nakładaniu - lubi przeciekać przez palce i ściekać z twarzy.
Zapach ładny, truskawkowo-śmietankowy, choć nie tak naturalny, jakbym chciała. Niemniej jednak nie irytuje mnie przy stosowaniu ani nie działa migrenogennie.
Maseczka delikatnie oczyszcza skórę, minimalizuje widoczność porów, a przede wszystkim delikatnie rozjaśnia i zmniejsza zaczerwienienia. Po zmyciu twarz jest wygładzona i wyraźnie bardziej promienna.
Cena przystępna, zwłaszcza biorąc pod uwagę gramaturę pojedynczej saszetki.
Nie podrażnia, nie uczula.
Podsumowując - niezła maseczka, warto kupić i samemu przetestować, jednak ja już chyba do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od: dwa - trzy użycia

bardzo dobra!

Jak mi się skończy ponownie zrobię nalot na drogerie w mojej miejscowości.
Zdecydowanie polecam tę maseczkę. Poprzednim razem nałożyłam ją na przepisowe 15 minut, bo bałam się że może wywołać jakieś podrażnienia na mojej wrażliwej skórze. Ale wczoraj zaszalałam i po zrobieniu konkretnego peelingu, nałożyłam maseczkę i zostawiłam na caaały wieczór, a później stwierdziłam, że zostawie ją również na noc (nie polecam, bo jednak trochę się klei). Rano po zmyciu jej wodą, dokładnie obejrzałam swoje pory i stwierdzam iż na nosie gdzie miałam najciemniejsze i najbardziej widoczne kropki, są one zdecydowanie bardziej blade, a cała twarz taka jasna i jakby gładsza.
Ładny zapach:)

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: jedno, ale zdecydowanie będą kolejne i kolejne!

pięknie pachnący koszmarek

zachwycona błotna maska z tej serii zakupilam w przypływie optymizmu inne maski tej firmy w naturze ;)

maski te maja dosc wysoką cene jak na saszetkowe maseczki bo jest to ok 7 zł bez paru groszy. Posiadają jednak az 20g a ze sa raczej wydajne spokojnie mozna je uzyc kilka razy na twarz spokojnie po uprzednim zabezpieczeniu przed wyschnięciem

efektami maski błotnej bylam oczarowana, lecz to coś bardzo mnie rozczarowało.

+ zapach ! jest cudowny jak owocowy jogurt ;)
+ duza pojemnosc = mozliwosc kilkukrotnego uzycia

- konsystencja - żelowa? ha ha dobre sobie. Wodnista jak pitny jogurt dosłownie
- drobinki - jest ich duzo ale nie sa zbite wiec ni to peeling ni to maska
- spływa z twarzy, uzyc to przy kąpieli? nie polecam ;)
- brak w moim przypadku zadnych efektow.
- bark przyjemnosci w uzytku....

ogolnie: nie kupie ponownie, mam jeszcze kilka na oku do wyprobowania.

Używam tego produktu od: raz uzywałm
Ilość zużytych opakowań: raz pierwszy i ostatni.

super!

Zazwyczaj kupuję ją cenie 5,20zł (mała drogeria),
lub 5,99 (Douglas).
Wystarcza na trzy użycia, więc cena nie jest
wygórowana w porównaniu cena/ jakość.
Konsystencja jest rzadka, z drobinkami,
nakładam niezbyt grubą warstwę na zwilżoną
twarz i pozostawiam na 20minut.
Łatwo się spłukuje.
Cera jest oczyszczona, wygładzona
i ma zdrowszy koloryt.
Przeszkadza mi nieco chemiczny zapach.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Fajna :)

Bardzo sympatyczna maseczka. Co prawda cena za saszetkę wydaje się dość wygórowana, ale spokojnie- jedna saszetka starcza na mniej więcej trzy aplikacje.

+nie zasycha i nie ściąga skóry
+przyjemny zapach
+wydajna
+jest efekt! skóra gładka w dotyku, koloryt wyrównany

-troszkę za płynna konsystencja
-tylko w saszetkach :/

Używam tego produktu od: tygodnia

apetyczna :-)

Kupiłam tylko i wyłącznie przez Wizaż, bo wydawała mi się droga jak na saszetkę (6zł) i firma jakaś mi nieznana... Ale w końcu się skusiłam i w sumie nie żałuję ;-)
Maseczka ślicznie pachnie, ale tylko przy pierwszym użyciu, potem już ulatuje ten zapach, pewnie przez to, że stoi otwarta. Ma małe drobinki, kojarzy mi się z peelingiem. Bałam się czy mi nie zaszkodzi, bo mam skórę trądzikową, trądzik niby zaleczony, ale blizny zostały i w ogóle mnóstwo problemów mam z cerą, ale maseczka ładnie wygładza buzie, po jej użyciu mam wrażenie gładkiej, rozjaśnionej cery, w dotyku też jest milutka, blizny jakby mniej widoczne. Efekt ten zanika oczywiście, ale może regularnie stosowana zdziała więcej ;-) Jako SOS w kryzysowej sytuacji też bardzo dobra :-) Nie wysusza, nie ściąga skóry. Odświeża. Nie zastyga, ale nie spływa. Wydajna, wystarczy niewielka ilość. Swoją saszetkę mam od dwóch użyć, a wystarczy jeszcze na raz czy dwa jak podejrzewam. Nie podoba mi się to, że jest dostępna tylko w formie saszetki, stosowana raz w tygodniu wg zaleceń producenta, musi przestać prawie miesiąc otwarta... Idealne dojście dla wszelkich bakterii...

Używam tego produktu od: 2 razy
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie

Godna polecenia

Warto przetestować tą maseczkę.Jest bardzo przyjemna w użyciu(aplikacja jej to czysty relaks -aromatyczny zapach truskawek), nawilża choć nie tak spektakularnie jak maseczka Orlane B21, oczyszcza,nie powodując dyskomfortu jak błotko lyrosette i ewidentnie ogólnie poprawia wygląd cery.Wydajna i niedroga.

Przyjemna!

To moja 1 maseczka tej firmy. Starczyła na 3 użycia. Apetyczny zapach (choć jak dla mnie troszkę zbyt delikatny), żelowa konsystencja (maska jednak nie spływa z twarzy). Ale najlepszy to oczywiście efekt po maseczce: twarz wygładzona, pory jakby lekko zwężone, koloryt wyrównany..Wyglądałam świeżo-jakby była wypoczęta i rześka. Idealna gdy jesteśmy zmęczeni albo na rano po "zarwanej nocy". Świetnie odświeża...i nawet nawet dobrze nawilża. Polecam. Jeszcze do niej wrócę

Używam tego produktu od:3 użycia
Ilość zużytych opakowań:1 saszetka ale nie ostatnia