5-minute Miracle, Face Tonic (Relaksująca maseczka z minerałami z Morza Martwego)

Maseczka ma innowacyjną postać mocno nasączonej chusteczki z otworami na oczy, nos i usta. Głęboko nawilża i uspokaja cerę - relaksuje. Nie trzeba jej zmywać, wystarczy zdjąć chusteczkę a nadmiar wklepać. Jest lekka i nie klei się.

pora relaksu...

Na początku od razu uprzedzam że jest to maseczka, która wymaga od użytkowniczki wygospodarowania przynajmniej pół godziny tylko dla siebie. Ale naprawde warto.
Ma postać dosyć mocno nasączonej chusteczki, (taka maska karnawałowa), którą trzeba dosyć umiejętnie nołożyć (hm...nieco cieknie) tj. wyrwać fragment z okolic ust, nałożyc go na nos, a potem dopasować całą resztę... potem pozostaje juz tylko klapnąć sobie na jakis czas w wannie czy przed telewizorem i odprężyc się...
maseczka odczuwalnie nawilża, łagodzi i daje uczucie chłodzenia... działa kojąco na zmysły, odpowiada mi jej morski kosmetycznie "świeży" zapach...
przetrzymuję ją znacznie dłużej niż zaleca producent gdyż chusteczka jest mocno nasączona a cera ciągle pije. Nie zauważyłam żadnych podrażnień. Po "seansie" z tą meseczką twarz jest lekko napięta, nawilżona, gładka i świeża. iczego nie trzeba zmywać. Twarz nie klei się. Aż miło spojrzeć w lustro.Cera jet jednolita, rysy złagodzone.

18.04.2005 r. jestem niemal zachwycona ta maszeczką, zużyłam już chyba z 8 opakowań i nadal będę ja kupować. Aktualnie mój faworyt w kategorii maseczek nawilżających.
8.06.2005 - po przygodach z seią Planet Spa Minerały Morza Martwego Avonu, zapach w podobnej nucie zaczął mnie nieco drażnić..na szczęście do intensywności Avonu jeszcze mu daleko
ps zapomniałam podac cenę- ok 6 zł,