Inglot, Pro, S-10 (Lakier do paznokci)

Inglot, Pro, S-10 (Lakier do paznokci)

Unikalna, ultranowoczesna, silikonowa formuła lakieru do paznokci:
- optymalna kombinacja trwałości, wspaniałego połysku i czasu schnięcia,
- nie zawiera szkodliwego toluenu, formaldehydu, ftalanu dwubutylu i kamfory.

rozczarowuje

Mam kolor 543 - czarny z różowym brokatowym pyłem. Uzyłam go może 5 czy sześć razy, bo jest wyjątkowo słaby. Przede wszystkim jest półprzejrzysty, czego nie można wywnioskować z próbnika w sklepie. Opkropnie smuży- nei wiem na czym to polega - kryjące lakiery inglota są niemal idealne, a te trochę przejrzyste za każdym razem szmuża, nei ważne jak je nakładać. Kolejna wada - żeby użyskać głęboką połyskliwą czerń bez smug jak na próbniku trzeba użyć ok. 5 warstw - nie muszę mówić że schnie to koszmarnie długo, gdyz każda nastepna warstwa troche rozpuszcza poprzednią.Gdy uda się nam tego wszystkiego dokonać i nie odbić po godzinie lub dwoch lakieru, efekt końcowy jest całkiem zadowalający, wytrzymuje kilka dni, nie odpryskuje [ o dziwo ].

Podsumowując - jeśli masz czas i cierpliwość - czemu nie, jeśli oczekujesz szybkiego efektu pt malujesz i wychodzisz - zdecydowanie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: troszeczkę pierwszego

Niestety nie :(

Używam ich od dłuższego czasu, ze względu na wybór kolorów. Przed nałozeniem lakieru zawsze odtłuszczam płytke zmywaczem, nakładam jedną warstwe, czekam aż zupełnie wyschnie i dopiero nakładam drugą. Tak nałożony kolor odpryskuj mi już następnego ranka podczas mycia włosów.

Pozatym, strasznie rozdwaja mi paznokcie, myślałam że to niedobór jakiś mikroelementów, a wystarczyło zmienić lakier na inny ( wcale nie droższy ) i problem sam się rozwiązał. Co jakiś czas skuszę się jakimś kolorem i wracam do niego , a potem jestem zła za stan paznokci ktory zostawia:(

Ilość zużytych opakowań: b. dużo

bardzo dobry

Od kilku lat stosuję lakiery tej marki, czasami skusze się na inną np.avon. Szkoda mi pieniędzy na lakiery do paznokci ponieważ, właściwie nigdy nie jestem zadowolona. Najlepiej aby utrzymywał się przez 5 dni - ALE TO NIE MOŻLIWE - ŻADEN LAKIER TEGO NIE DAJE. Inglot polecam, w miarę szybko schnie, podwójne pokrycie jest właściwie wystarczające, na 3 dzień końcówki paznokcia już się przecierają.
Używam INGLOTA od jakiś 7 lat, polecam.

Używam tego produktu od:7 lat

Inglot swatche sypkie cienie

Katastroff ;)

Nie! nie! nie!
Odpryskuje po dwóch dniach nałożony na odtłuszczone paznokcie, bazę i z topem. Nierówno pokrywa, niezbędne były 3 warstwy... Kolor niezły nr 516, ciemnoczerwono - bordowy.
I hate Inglot!

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

bardzo polecam!

Nie używam super drogich lakierów (poza Bourjois) więc może nie wiem jaki powinien być naprawdę dobry lakier ale w porównaniu z tymi, których używałam ten to dla mnie rewelacja. Ładnie i równomiernie rozprowadza się na paznokciu, jest trwały - prawda, że ściera się na krawędziach ale tak jest ze wszystkimi lakierami, tak samo ściera się Bourjois, a ten noszę dłużej niż inne -przez 3-4 dni wygląda super. Jestem bardzo zadowolona, mam wrażenie, że jest lepszy od zwykłej linii lakierów Inglota. No i zdecydowanie mniej śmierdzi niż inne - co daje wrażenie jakby był delikatniejszy dla paznokcia. aha, dość szybko schnie, szybciej niż inne znane mi lakiery. Polecam. Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

dobry

zacznę od tego, że ma cudowną paletę barw-nie perłową co jest dla mnie bardzo ważne. ja mam kolor 508 ;) długo go szukałam! dwie warstwy stanowią idealne krycie, bez smug i prześwitów, bardzo ładnie się błyszczy!
co do trwałości to się nie wypowiem bo co drugi dzień zmywam pazurki żeby nałożyć odżywkę i maluje je od nowa-kuracja po tipsach ;/ ale przez te dwa dni trzyma się rewelacyjnie!
szybko schnie!

Używam tego produktu od:2mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

nietrwały! kolor super

mam ten lakier właśnie na pazurkach. mam kolor 532 - intensywny, ale raczej ciemny czerwień, bardzo mi się podoba, i największym plusem tej serii lakierów jest ogromny wybór kolorów - zresztą chyba wszystko marki Inglot jest dostępne w wielkiej gamie kolorystycznej.
Niestety jest nietrwały, nałożyłam wczoraj 2 warstwy, a dziś musiałam nałożyć trzecią, bo zaczął scierać się na końcach, widać było lekkie smugi. teraz, po nałożeniu 3 warstwy wygląda świetnie, ale pewnie za długo to nie potrwa.. także trwałość, jak ktoś za wiele dłońmi nie robi, jakieś 2, góra 3 dni.
Aha,nie dostałam żadnego masełka.

zakochałam się w kolorze

To bardzo dobry lakier :)
Na moich żelowych paznokciach utrzymuje się dłuuugo , nie zauważyłam ścierania się na końcu paznokcia , już raczej może to , że paznokieć urósł i widać goły księżyc przy skórce ;)
Mam ciemny kolor i faktycznie muszę malować dwukrotnie , żeby uzyskać głębię barwy.
Jest dosyć drogi , ale dla koloru "przepłacam" ;) Daje ładny połysk i świetnie się rozprowadza .
Wydaje mi się , że gęstnieje nieco szybciej niż inne ingloty.
Ogólnie polecam :)

Doskonała jakość!

Przepiękne kolory, świetna jakość! Trwalszy niż "zwykły" Inglot. Mam krwistoczerwony kolor, bardzo sexy. Maluje się gładko, schnie szybko, ale warto odczekać 5 minut przed nałożeniem drugiej warstwy a na koniec dać lakier utrwalający ( ja mam Sally Hansen z pyłkiem diamentowym - Mega Shine). Efekt oszałamiający i trwał od niedzieli do soboty. Czyli bardzo długo. POLECAM! Wart swojej ceny!

Ilość zużytych opakowań: na razie pierwsze

nietrwaly

Kupilam, bo kolor mi sie spodobal. No i ten kolor, to jedyny pozytyw tego lakieru. Dobrze wyglada tylko pierwsze godziny po pomalowaniu, a potem sciera sie strasznie szybko na koncowkach paznokci i wtedy raczej jest straszakiem, niz ozdoba dloni.

Używam tego produktu od: 3 mcy

Inglot - i wszystko jasne

Lakierom Inglota nie można nic zarzucić. Mam tylko jedno opakowanie i w dodatku oszczędzam, jak mogę, ponieważ lakier jest świetny. Głęboki kolor, doskonała gęstość i łatwo się nakłada. Na paznokciach utrzymuje się bardzo długo, nie odpryskuje.

Używam tego produktu od: 0,5 roku

fakt, tradycyjny Inglot lepszy

Spodziewałam się, że to będzie "lepsza" wersja tradycyjnego lakieru Inglota, ale niestety - nie dość że to to droższe, to jeszcze beznadziejnie nietrwałe i nijakie.

Lakiery mają ładne kolory w opakowaniach, ale trzeba nałożyć minimum dwie warstwy, żeby zobaczyć jakikolwiek kolor.
Schnie dość długo, szybko odpryskuje.
Ładnie lśni, ale ten efekt nie utrzymuje się zbyt długo - bez porządnego utwardzacza lakier szybko się ściera.

Jedyny plus to gratis w postaci masełka do paznokci i skórek, ja trafiłam na melon z avocado, jeśli mnie pamięć nie myli (szybko go zużyłam, ale trzeba przyznać że być naprawdę dobry).

I właśnie to masełko ratuje tego przeciętniaka przed dwiema gwiazdkami! ;)