Lancome, Gel Clarte

Lancome, Gel Clarte

Żel do mycia twarzy, który ma za zadanie odświeżyć cerę. Po jego użyciu skóra jest jaśniejsza i wygładzona, reguluje wydzielanie sebum i zapobiega powstawaniu nowych niespodzianek. Produkt przeznaczony jest do cery normalnej (z tendencją do przetłuszczania się), mieszanej i tłustej.

brak efektow

skora jestpo nim wrecz wysuszona!!!
ladnie pachnie i to wszystko...
nie zauwazylam szczegolnego oczyszczenia ktorego nie zrobil by zel za 10 zl;)
raczej nie polecam bo to nic szczegolnego..
skora wcale nie jest jsniejsza itd.
chyba ze trzeba go uzywac bardzo czesto i badzo dlugo ale po tej firmie mialam nadzieje na szybki efekt

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

spełnia oczekiwania

Kupiłam ten żel głównie po to, aby używać go wieczorem do zmywania podkładu - bo zwykle żele nie dawały sobie z tym rady, a nie lubie innego rodzaju kosmetyków do zmywania :)

Moje oczekiwania spełnil, poniewaz jeśli chodzi o zmywanie podkladu to sprawdza się w 100%. Buzia po jegu uzyciu jest czysciutka i jakby jasniejsza. Mam bardzo poszarzała cere a po pierwszym uzyciu miałam wrazenie ze moja skora wreszcie "przejrzała na swiat" :)

Dziewczyny bardzo chwala jego zapach, ale jakos do mnie nie przemowil, zwykły kosmetyczny zapaszek - ale akurat to w kosmetykach dla mnie jest raczej malo istotne :)

Jest dosyc wydajny, chociaż za taka cene spodziewałam się czegoś więcej :)

Jak narazie nie podrażnił mnie a używam go juz od ok 3 tyg. (ale tak jak pisalam, tylko na wieczor)

Podoba mi się ze jest zakręcany, bo to znacznie ułatwia zabieranie go na wyjazdy - mialam kilka sytuacji kiedy kosmetyk mi sie wylal w kosmetyczce, wiec dla mnie to spory plus :)

Jego jedyny minus to cena, ja zapłaciłam 105 :( ale wychodze z zalozenia ze lepiej miec mniej a porządnych kosmetykow :)

Nie wiem czy kupie go ponownie bo narazie jestem w fazie testowania roznych produktów :)

Dlatego POLECAM!

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

mój faworyt

Uwielbiam go i kupuję nie zważając na cenę - 90 zł. Jest wydajny, wystarcza na ok. 3 miesiące. Przejrzysty, delikatny, nie powodujący wysuszenia skóry żel, który w kontakcie z wodą zamienia się w pachnącą piankę. Bardzo go lubię i cenię, nie znalazłam lepszego :) Polecam choćby spróbować.

Well 01

Bardzo dobry

Fantastyczny żel do mycia twarzy. Doskonale odżwieża, reguluje wydzielanie sebum, dobrze oczyszcza skórę twarzy. Już niewielka kropla wystarczy, odrobina wody, dobrze sie pieni.

ładnie pachnie

Jest to dobry produkt, jednak do konca nie mogę się do niego przekonać, ładnie oczyszcza, przyjemnie pachnie, widocznie wygładza,reguluje wydzielanie sebum. W zasadzie nie mam się do czego przyczepić, nie zauwazyłam żeby po jego uzyciu wyskakiwała mi mniejsza ilość krostek i za to odejmuje gwiazdkę, zdecydowanie wole kosmetyki z naturalnych wyciągów z roślin.