Yria, Duo fard à paupières lissant (Promienne cienie do powiek duo)

Yria, Duo fard à paupières lissant (Promienne cienie do powiek duo)

Podwójne cienie w eleganckim, czerwonym pudełeczku zdobionym złotym ornamentem. Jedwabista konsystencja cieni i wygładzające pigmenty zapewniają promienny makijaż oczu, wygładzając drobne zmarszczki. Zawartość ekstraktu z białej herbaty chroni skórę przez wolnymi rodnikami. Cienie dobrane są w harmonijne zestawy umożliwiające wykonanie zmysłowego makijażu oka. Dostępnych jest pięć zestawów: niebieski, różowo-śliwkowy, naturalny, morelowo-brązowy, khaki.

piekne, ale trwalosc marna

Cienie te maja bardzo ladne opakowanie, aplikatory bardzo wygodne i dobrej jakosci. Sa miekkie, takie kremowe, ale sie nie osypuja.

Minus: Cienie nie utrzymuja sie na oku dluzej niz 4-5h nawet z baza (przetestowane ArtDeco, Lumene, Joko, Clinique i Urban Decay). A szkoda! Po kilku godzinach zbieraja sie powoli w zalamaniu powieki. Wydaje mi sie, ze jest to wina tego, iz sa zbyt kremowe. Bardzo latwo je rozcierac, naprawde milo naklada sie je na powieke. Tylko co z tego, jesli moge sie nimi pomalowac, tylko gdy wychodze z domu na 4 godzinki.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 zestawow

Niestety - kiepska trwałość

Impulsem do zakupu tych cieni było piękne opakowanie. Po zakupie okazało się nie tylko piękne ale i bardzo wygodne, super aplikatory - tu ogromny plus. Co do samych cieni: Mam wersję brąz - beż. Ciemny jest bardzo napigmentowany - to oczywiście dobrze. Jasnego właściwie nie widać. Cienie są bardzo twarde więc ciężko je nałożyć inaczej niż aplikatorem. Duży minus za to, że są nietrwałe. Nakładam na bazę i niestety po kilku godzinach zbierają sie w załamaniu powieki. Z innymi cieniemi nie mam takiego problemu.
Podsumowując. W promocji można kupić bo nie są warte więcej niż 30zł.

Używam tego produktu od: około roku

Tylko aplikatorem można...

Ładne kolory w eleganckim opakowaniu.
Użyłam ich kilka razy, potem oddałam, ponieważ ciężko nakładają się pędzelkiem, a ja nie lubię aplikatorów.
Poza tym średnio trwałe, wytrzymują bez bazy ok. 5 - 6 godzin.
Raczej wydajne.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: niewiele pierwszego

Bordowe usta H&M

Eleganckie

Posiadam trzy zestawy kolorystyczne: niebieskie, bezowe, sliwkowe. Doskonale do makijazu dziennego, stosowne do pracy.
Plusy:
- trwale,
- dobrze sie rozprowadzaja,
- nie zbieraja sie w zalamaniu powieki,
- nie rozwarstwiaja sie,
- nie osypuja sie,
- kolor pozostaje niezmiennny przez wiele godzin,
- satynowe, raczej matowe, daja efekt subtelnego, eleganckiego makijazu,
- wydajne,
- wygladzaja powieke, zmarszczki staja sie prawie niewidoczne!
Minusy:
- mala gama kolorystyczna,
- eleganckie opakowanie jest nietrwale ( latwo peka), dlatego polecam nie pozbywac sie kartonowego zabezpieczenia.

Używam tego produktu od: pojawienia sie w sprzedazy, tj. kilka lat
Ilość zużytych opakowań:2 zuzyte, 3 w trakcie uzywania

Eleganckie

Mam zestaw khaki. Cienie piękne, nakładają się gładko, są trwałe. Cena promocyjna do zaakceptowania - ok. 30 zł za tak dobre cienie (zarówno opakowanie jak i efekt na oku) to w sumie niedużo. Są dobrze napigmenowane, wystarczy naprawdę odrobina aby uzyskać nasycony kolor.
Dla mnie pewną wadą jest ich stosunkowe duże opakowanie - wolałabym aby było mniejsze, lusterka akurat też nie potrzebuję- jednak coś za coś, wtedy nie byłoby takie eleganckie.

PIĘKNE CIENIE-GUSTOWNE OPAKOWA

Bardzo przypadły mi do gustu te cienie. Przede wszystkim piękne stonowane kolory.
Walory użytkowe opakowania też zrobiły na mnie wrażenie. W środku znajduje się duże lusterko ułatwiające makijaż i dwie pacynki ( w tym jedna do nakładania wąskiej kreski). Cienie utrzymują dosyć długo w nienaruszalnym stanie.
Niewątpliwym plusem tego kosmetyku jest pięknie wykonane opakowanie, rzadko spotyka się tak gustownie wykonane opakowanie.
Jeden minus to wysoka cena, nawet w promocji

prawie idealne

Doskonałe dla osób, które nie lubią połyskliwych cieni. Te są prawie zupełnie matowe (mają jedynie delikatny, satynowy połysk). Mimo tego dodają oku blasku. Łatwo się aplikują, nie osypują się. W zasadzie trwałe, ale niestety zbierają się w załamaniu powieki (może to dlatego, że są przeznaczone raczej dla kobiet w średnim wieku?). Myślałam, że nie istnieją cienie, które nie zbierałyby się na moich powiekach, ale przekonałam się, że jednak tak. Dlatego nie mogę dać tym 5 gwiazdek.
Natomiast ich wielkim plusem jest ładne opakowanie z lusterkiem i dwoma aplikatorami.Używam tego produktu od: pól roku

Cos dla 30+

Mam dwie paletki, jedno niebieska, druga khaki. Obie sa rozne. Cienie w niebieskiej sa bardziej twarde, gorzej sie nabieraja na pedzel, zwlaszcza ciemniejszy kolor. Khaki jest miekkie, nie ma problemow z cieniowaniem jak przy pomocy pedzla tak i przy uzyciu palcow. Cienie maja drobinki, ale nie mozna ich nazwac perlowymi, sa satynowe. Bardzo ladnie rozswitelaja oko i nie podkreslaja ewentualnych zmarszczek. Napisalam ze te cienie to cos dla 30+, ale i mlodsze panie tez moga z nich korzystac jesli nie lubia perly, tak wszechobecnej w cieniach.
Cienie te dobrze trzymaja sie powieki, zwlaszcza gdy sa wtarte palcem. Jestem z zakupu bardzo zadowolona. Kupilam oczywiscie w promocji. Cos mi ostatnio waz syczy w kieszani, a jak moge dostac cos taniej to korzystam z takiej mozliwosci.
Nie wiem czy kupie ponownie, bo starczy mi one na dlugo. Uzywam ich i uzywam a nie widac zuzycia hihihi

Używam tego produktu od:ok 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w tracie dwoch

Same zalety

Mam wersję tzw. "niebieską", chociaż naprawdę jest jasnoszaro- grafitowa - właśnie dlatego ją kupiłam, po obejrzeniu w sklepie.
Jest trwały (wytrzymuje cały dzień i nie osypuje się), drobinki rozświetlające bardzo dyskretne, ślicznie rozjaśnia (używam głównie jasnoszarego odcienia na dzień).
Nie podrażnia oczu.
Ładne i wygodne opakowanie.
Kupiłam ze zniżką 50% (za taką cenę to naprawdę warto spróbować) i już zastanawiam się nad kolejną wersją.
Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jeden z najlepszych

Dostałam go gratis jako dodatek do zamówienia. Jestem bardzo z niego zadowolona. Mam tonacje beż z brązem. Sa bardzo naturalne, nie rzucają się w oczy a mimo to upiekszaja oko. Rozswietla oczy, przez to makijaz bardzo ladnie wyglada. Jest to typowy cien na dzien. Nie kruszy się, nie rozmazuje i długo utrzymuje.

Używam tego produktu od: miesiaca

bardzo naturalny efekt

Wszystko wskazuje na to, że te cienie jak narazie są w mojej kosmetyczce nr 1 ;) nie dorównały nawet tym z firmy lancome. A teraz do rzeczy: posiadam odcień naturalny, ten najjaśniejszy z palety. Poza tym, że urzekło mnie piękne opakowanie ( plus za lusterko i aplikatory wewnątrz) to nie mniejszym zaskoczeniem była konsystencja i intensywnośc kolorów. Cienie te są bardzo jedwabiste i nie osypują się. Są niesamowicie wydajne gdyż niewielka ich ilość pozostawia na powiece piękny kolor. Z ulgą stwierdziłam że przez cały dzień dobrze się trzymają i nie wałkują. Mają rozświetlające drobinki lecz nie są to wielkie "kropy brokatu" . Kupiłam je w okazyjnej cenie za 33 zł ale myślę że i bez promocji warto je kupić gdyż są naprawdę wysokiej jakości.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

cudne! :)

Dostałam te cienie od siostry, która kupiła je w jakiejś super promocji. Mam kolor 571 Kaki ijest on bardzo ładny. Delikatny, nie nachalny. Cień jest taki delikatny i mięciutki, więc łatwo się go nakłada. Daje lekki pudrowy efekt i pięknie sie mieni na powiece, choć bardzo dyskretnie. Aplikatory dołączone do cieni są estetyczne, miękkie, dobrze się nimi nakłada kosmetyk, mają dośc długie "rączki", więc aplikacja nie jest problemowa. Do tego są 2 w różnym rozmiarze (jeden szerszy i jeden węższy, który nadaje sie do robienia kresek). Cień trzyma się na powiekach bardzo długo. Nie uczula, nie podrażnia oczu, łatwo sie zmywa przy demakijażu. Niestety zbiera się troche w załamaniu oka i sciera, ale to po kilku ładnych godzinkach. Mimo to daję 5*, bo naprawdę przez wiele godzin cień trwa w nienaruszonym stanie, a poza tym ma on już wiele miesięcy, więc może już nawet termin ważności minął.:P Jednak jest to świetny kosmetyk, dalej dobrze się sprawuje i nie uczula, więc zużyję go na pewno do końca.:) Opakowanie jest ładne, ma dobre zamknięcie.:) Duży plus za to, że posiada spore lusterko, które jest dobrej jakości, no i oczywiście za załączone aplikatory.;) Cienie są bardzo wydajne. Chętnie wypróbowałabym także inne kolory. Mam nadzieję, ze będzie jeszcze okazja.

Używam tego produktu od: kilku m-cy