Eye Illuminator (Cień chłodzący do powiek)

Eye Illuminator (Cień chłodzący do powiek)

Cień w tubce; zapewnia chłodzący efekt zaraz po nałożeniu. Jest ciut podobny do cieni Maybelline. Występuje w 4 kolorach:
-różowym
-łososiowym
-błękitnym
-białym
Ma fajną, lekką konsystencję, łatwo się nakłada, bardzo wydajny.

Cena: 8,99 zł / 10 ml

delikatny

Bardzo przyjemny kosmetyk. Lubie cienie w kremie więc chętnie wypróbowałam także ten. Mam odcień różowy. Kolor jest delikatny, opalizuje na złoto i błyszczy :)
Cienie mają dość rzadka konsystencje ale nie sprawiają kłopotów przy nakładaniu, ja aplikuje je palcem. Rozsmarowuje na powiece i czekam aż cień zaschnie, wtedy nie ma mowy o tym, aby się wałkował i zbierał w załamaniach. Cienie nie są bardzo kryjące, dają raczej efekt półprzezroczystej powłoki ale efekt i nasycenie można stopniować. Sprawdzają się w delikatnym, dziennym makijażu.
Nie narzekam na trwałość tych cieni, u mnie dobrze się trzymały, bez bazy.
Cena jest niska a pojemność i wydajność bardzo duża.
Nie wiem czy jeszcze je kupię ponieważ jedno opakowanie mam od ponad roku i jeszcze sporo w nim zawartości.

Używam tego produktu od: ponad rok

koszmar

dziwny beznadziejny i wogóle do kitu !!! kolejny zawód na firmie miss sporty może kolor miałam ładny(biały ze srebrną poświatą) ale mimo ładnego koloru to totalny koszmar (źle się rozprowadza,jest nietrwały , roluje się robi smugi) brrr nigdy więce j!!! przekazałam bubel dalej może sprawdzi się komuś na policzki ;D czy coś

Używam tego produktu od:kiedys
Ilość zużytych opakowań:1/1000

Nigdy wiecej!!

Zgodze się dokładnie z tym co ktoś juz tu napisał!!
Posiadam kolor rozowy.

cytat:
,,1) Bardzo trudno mi go nałożyć i rozprowadzić ze względu na konsystencję.
2) Szybko zasycha i na powiece robią się smugi.
3) Jako jedyny zbiera mi się w załamaniach powiek! SKANDAL! :[
4) Chłodzi. I co z tego, skoro przeważają wady, i i tak jest do kitu?!
Poza tym w ogóle jakiś dziwny. Jestem bardzo niezadowolona, że go mam. Bez-na-dzie-ja to-tal-na!"

Używam tego produktu od:kupiłam spory czas temu
Ilość zużytych opakowań: 1-zaczęte i nie skończe

Manicure - pastelowe paski

jak farbka

Mam kolor biały,sprawiłam sobie na imprezy, świeci się faktycznie bardzo,dlatego nakładałam go z umiarem. Nie zbiera się w załamaniach powiek,nie wałkuje się i nie rozmazuje,nie ma szans,bo zasycha zaraz po nałożeniu. Uczucie chłodu trwa bardzo krótko.
Jest niezły,wolę jednak cienie prasowane,zresztą znudził mi się.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:prawie pół jednego

świetny

Mam trzy kolorki z tej serii: różowy, brązowy i niebieski a do kupna zachęciła mnie niska cena- ok 10 zł w rossmanie.
Na razie to najlepszy cień jakiego do tej pory używałam.
- nie zbiera mi się w zgięciach oczu co było po prostu NIE OSiĄGALNE w przypadku wszystkich cieni sypkich które wypróbowałam
- daje efekt ochłodzenia zaraz po nałożeniu- przyjemne uczucie zwłaszcza kiedy oczy są opuchnięte po nieprzespanej nocy
-sprawia że makijaż oka jest bardzo naturalny i delikatny- sprawia wrażenie rozświetlenia
- oko wygląda jakby miało w sobie taki figlarny błysk :)
- nadaje się też jako baza pod zwykłe cienie bo nie prześwituje z pod nich i sprawia że utrzymują się cały dzień
Jedna rzecz którą im zarzucę to niewygodny aplikator- nakładam cienie palcem.

Używam tego produktu od:półtora roku

Beznadzieja...!

Nigdy więcej! Chyba pierwszy raz daję jedną gwiazdkę... :( Przykro mi, że w ogóle do tego doszło... :( Zwłaszcza, że poprzednie recenzje ma niezłe. Ale muszę, bo dla mnie to masakra!
1) Bardzo trudno mi go nałożyć i rozprowadzić ze względu na konsystencję.
2) Szybko zasycha i na powiece robią się smugi.
3) Jako jedyny zbiera mi się w załamaniach powiek! SKANDAL! :[
4) Chłodzi. I co z tego, skoro przeważają wady, i i tak jest do kitu?!

Męczę się z nim od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: mam jedno i niestety nie mogę go zużyć :[

Naprawdę świetny

Mam kolor łososiowy. Przyznam szczerze, że najczęściej nakładam ten cień na powieki uprzednio pomalowane innym, zwykłym cieniem w kamieniu - po pierwsze, bardzo utrwala, po drugie - nadaje ciekawy, satynowy połysk.
Bardzo fajnie wygląda też nałożony na oko bez żadnego innego cienia. Daje delikatny połysk; jeśli równomiernie się go nałoży (co raczej nie jest trudne, bo konsystencja jest do tego w sam raz), wygląda bardzo dobrze. Zasycha szybko, ale na tyle długo, by spokojnie rozprowadzić cień równo po powiece.
Poza niską ceną chwalę też sobie wydajność - cienia w tubce jest bardzo dużo, używam już go od dawna i mam wrażenie, że wcale go nie ubywa. Naprawdę, potrzebna jest niewielka ilość cienia do uzyskania pożądanego efektu (wydaje mi się, że przy większej ilości wygląda po prostu nieładnie).

Używam tego produktu od: 1 rok

Iskiereczka na oku

Jestem zadowolona z kosmetyku z powodu jefo slicznego mieniącego sie w słoncu kolorku! Cienie chłodzą niestety tylko tuz po nałozeniu... nałozeniu grubej warstwy, gdyz cienka nie daje efektu "mentolu na powiekach". Mam dwa kolorki :
-beżowy (daje tylko polysk powiece, nie widac jak sie sciera, bardzo naturalny)
-biały (jest widoczny, trudniej go idealnie rozprowadzic na powiece poniewaz widac gdzie jest go wiecej a gdzie mniej, sliczne drobinki błyszczące, widac jak sie sciera co bardzo nieestetycnzie wygląda)

Ogólnie rzecz biorąc cienie dobre, jedyna powazną wadą jest to ze po 5 h mocno sie sciera (przynajmniej bialy) .
PS: Nie polecam zanurzania twarzy w wodzie bo efekt jest potworny !

Używam tego produktu od:czerwca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwoch

jako baza rewelacja

Jako cien jest sredni w kazdym razie trwaly ale ja go stosuje jako baze pod cienei jest rewelacyjny cien sie trzyma lepiej i dluzej niz na bazie lumene polecam wszystkim jako baze

Dobry

Jak na swoją cenę jest dość dobry. Ma ładne kolorki, łatwo sie rozprowadza, a co najważniejsze długo się trzyma. Oczywiście są kosmetyki o niebo lepsze, ale dla początkujących jest idealny :)

Dobry :)

Jest bardzo dobry jednak nie na całą powieke, za słabo widoczny na całej powiece, przynajmniej dla mnie, stosuje go na kąciki oka, aby je rozświetlic, w opakowaniu jest go jak dla mnie dużo ale przynajmniej ekonomicznie. Moj jest srebrny/perłowy.

fajny

Mam kolor łososiowy. Cień kupiłam po tym jak dowiedziałam się, że wycofali moje ulubione cienie chłodzące Maybelline :( ten cień prezentuje się na powiekach podobnie jak Maybelline, jednak trwałość ma znacznie gorszą, choć wytrzyma bez szwanku ok.5,6 godzin.:) tubka ma ogromną pojemność, bo aż 10ml, dla mnie to zdecydowanie za dużo, ale jak za tą cenę może być :) ogólnie takie małe cacuszko :)