Palmer`s, Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Palmer`s, Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Nawilżający balsam do ciała zawiera naturalne proteiny i kwasy tłuszczowe, które są niezbędne w utrzymaniu zdrowego i promiennego wyglądu skóry. Dzięki zawartości naturalnych olejków: kokosowego, Monoi z płatkami kwiatów Gardenii Tahitańskiej oraz ze słodkich migdałów, zmiękcza skórę, nawilża i koi.
Działanie i cechy produktu:
- głębokie nawilżenie skóry
- zapobieganie podrażnieniom i zaczerwienieniom
- przyjemny zapach
- produkt nie zawiera: parabenów, ftalanów, parafiny, glutenu, siarczanów i barwników.
- olejek kokosowy został pozyskany w sposób zrównoważony w ramach Sprawiedliwego Handlu.

balsamy
100 – 250ml, >250ml
Skóra
odwodniona, sucha

Rewelacja!

Posiadam już kilka produktów tej firmy z serii Coconut Oil Formula i z każdego jestem zadowolona. Przede wszystkim ze względu na nawilżenie skóry i uczucie miękkości jakie pozostawia. Uważam, że cena w każdym przypadku jest bardzo sprawiedliwa w odniesieniu do jakości. Produkt jest wydajny - 250ml za około 25zł to koszt do przyjęcia.

Balsam jak każdy inny

Polubiłam się z tym kosmetykiem, mimo tego raczej nie kupię go ponownie, bo znam inne, które są po prostu dużo lepsze. Balsam nawilża skórę, ale mam wrażenie, że w dużej części pozostaje niewchłonięty i to działanie nie jest zbyt dogłębne. Nawilżenie nie jest też specjalnie długotrwałe.Od balsamu do ciała oczekuję przede wszystkim, żeby koił skórę po goleniu i on właśnie nie jest mistrzem w tym zakresie. Bardzo podoba mi się zapach, coś idealnie po środku między takim sztucznym kokosem a mleczkiem kokosowym :)

ROZKOSZ DLA CIAŁA

Rewelacyjny produkt !!! Polecam wszystkim nawet osobą z bardzo wrażliwą skórą. Balsam nie podrażnia, bardzo dobrze się wchłania, mega nawilża i obłędnie pachnie :)

Chce się go zjeść :-)

Ten balsam pachnie jak drink z Malibu :-) Jeszcze jak człowiek przyglądnie się tej śmietankowej konsystencji to trudno się powstrzymać, aby nie spróbować ;-)
Balsam świetnie się rozprowadza, szybko wchłania i super działa. Skóra od razu jest mocno nawilżona, miękka i gładka.
Jedynym minusem dla mnie jest mała wydajność. Przy mojej suchej skórze butelka wystarczyła mi na około miesiąc. Jednak ze względu na doznania zmysłowe jeszcze do niego wrócę :-)

Najlepszy

Dostałam go w prezencie urodzinowym. Początkowo odstawiłam go gdzieś na tyły szafy, ale...Zostanie ze mną już na zawsze, bo: pięknie pachnie, jest wydajny i jako jedyny nie zostawia na nogach czerwonych kropek, gdy nasmaruje się nim po goleniu.

Bardzo przyjemny balsam do ciała

Balsam sprawdził się u mnie bardzo dobrze. Mam lekko suchą, ale porowatą skórę ciała, która źle reaguje na "zapychacze" np. parafinę, ale tutaj nie miałam się czego obawiać, bo ich po prostu nie ma. I faktycznie balsam jest gęsty, ale nie zapycha skóry, dobrze się wchłania, a co najważniejsze bardzo dobrze nawilża. Często w zimie miałam tak, że wieczorem się posmarowałam się jakimś balsamem, a rano skóra była sucha. Przy tym balsamie nie było takiej sytuacji, czyli oznacza to też, że utrzymuje się na ciele przez wiele godzin. Skład jest nawet przyjemny, balsam ładnie kokosowo pachnie (naturalnym kokosem), dobrze i szybko się wchłania, nie pozostawiając lepkiej skóry i super nawilża. Jedynym minusem jest jego wydajność ; nie używam go namiętnie i cały czas, a jednak zauważyłam duży jego ubytek. Cena wydaje mi się przystępna - może nie jest najniższa, ale wysoka też nie jest, jak za tak przyzwoity balsam do ciała.

Rozczarowanie

Kupiłam balsam z dużą nadzieją na jego cudowne nawilżenie i niestety zawiodłam się. Balsam ma fajną konsystencję i cudowny zapach, po aplikacji wchłania się szybko, niestety po kilku godzinach moja skóra jest sucha i wymaga ponownego nawilżenia :/

Bardzo dobry!

Balsam ma bardzo przyjemny zapach - nie jest to do końca słodki kokos z rafaello. Owszem, jest spożywczy, ale słodkości w nim mało. Mnie to odpowiada - nie męczy nosa. Formuła średnio gęsta - bardzo dobrze się rozprowadza i wchłania. skóra jest nawilżona i wygładzona - wszystko na plus.
Również wydajność jest zaletą - używam wersji z pompką.
Skład niezły!

Używa produktu od: próbka

Dobrze nawilża, przyjemnie pachnie.

Produkt otrzymałam w formie próbki jako gratis do zakupów.
Zapach przyjemny, słodki, typowo kokosowy. Zapach na skórze utrzymuje się co najmniej sześć godzin, co jest dużym plusem, gdyż zapach znacznej części pięknie pachnących balsamów zwykle szybko znika.
Balsam całkiem porządnie i solidnie nawilżył skórę, która po jego użyciu przez długie godziny była miękka i przyjemna w dotyku, a mam skórę bardzo suchą i dojrzałą, tym bardziej duży plus, gdyż niejednokrotnie nawet droższe balsamy nie dawały tak dużego i długotwałego stopnia nawilżenia.
Bardzo chętnie kupię przy najbliższej okazji pełnowymiarowy produkt.

cudny zapach, miłe nawilżenie

Balsam do ciała o przepięknym zapachu. Po użyciu skóra staje się przyjemnie oraz głęboko nawilżona, a także pachnie kokosem. Cena adekwatna do jakości, bardzo wydajny produkt. Polecam!

nie nawilża

Używam produktów tej firmy od dawna, niestety te lepsze nie są u nas dostępne, tylko część asortymentu. Kupiłam ten balsam ostatnio, bo był w promocji. Generalnie jak dla mnie za słaby. Z suchą skórą sobie bardzo słabo radzi. Bardzo szybko się wchłania, znika na skórze pozostawiając jedynie zapach. Skóra za chwile znowu jest sucha. Nie podoba mi się zapach, zdecydowanie dominuje migdał, który jest bardzo mdły i drażniący. Kupując czułam zapach, ale zachęcił mnie skład i myślałam, że kupuję dobry produkt. Generalnie pierwsze wrażenie, to dziwny chemiczny zapach, później zauważyłam, że to migdał, kokosa właściwie nie czuć. Odnoszę nawet wrażenie, że balsam trochę wysusza skórę.

Super nawilżenie

Najbardziej zauważalne i najmocniejszą cechą balsamu jest moim zdaniem jego zapach. Bardzo intensywnie kokosowy i przy tym przyjemny, balsam po nałożeniu na ciele dość intensywnie pachnie, jednak po czasie zapach wietrzeje. Nie jestem zwolenniczka zapachów kokosowych jednakże ten jest bardzo przyjemny, naturalny, wręcz rozkoszny.
Balsam świetnie nawilża jest nie jest gesty ale też nie jest lekki, szybko się wchłania a przy tym jest bardzo wydajny. Oprócz tego, że świetnie nawilża skórę, świetnie ją wygładza ( w składzie znajdziemy olejek kokosowy) dzięki temu skóra jest gładka i miękka.
Minusem jest jedynie opakowanie, które pomimo ciekawego wyglądu jest dość nieporęczne- ciężko wycisnąć balsam do końca. Na szczęście jest wersja z wydajną pompką. Ma bardzo dobry skład, a jak na tę jakość nie ma wygórowanej ceny.