Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Palmer's, Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Palmer's, Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Nawilżający balsam do ciała zawiera naturalne proteiny i kwasy tłuszczowe, które są niezbędne w utrzymaniu zdrowego i promiennego wyglądu skóry. Dzięki zawartości naturalnych olejków: kokosowego, Monoi z płatkami kwiatów Gardenii Tahitańskiej oraz ze słodkich migdałów, zmiękcza skórę, nawilża i koi.
Działanie i cechy produktu:
- głębokie nawilżenie skóry
- zapobieganie podrażnieniom i zaczerwienieniom
- przyjemny zapach
- produkt nie zawiera: parabenów, ftalanów, parafiny, glutenu, siarczanów i barwników.
- olejek kokosowy został pozyskany w sposób zrównoważony w ramach Sprawiedliwego Handlu.

balsamy
100 – 250ml, >250ml
Skóra
odwodniona, sucha

Bardzo przyjemny

+produkt doskonale nawilża skórę, jednorazowo, ale i długotrwale,
+ciało jest satynowe przez kilka dni, w bardzo dobrym stanie,
+jak na tę jakość to nie jest drogi,
+super przyjemna konsystencja, bardzo, ale to bardzo gęsta,
+doskonale się nim smaruje, sunie po ciele,
+początkowo sprawiało mi przyjemność używanie go (ale potem zapach zaczął mnie drażnić),
+ładne i poręczne opakowanie,
+wydajny,

-lubię kokos, ale zapach mnie zamęczył, miałam dwa opakowania, ale drugie postanowiłam oddać koleżance,
-niestety balsam za szybko się nie wchłaniał, mnie się czekać za bardzo nie chce, więc już do niego nie wrócę,
-bieli skórę, raczej nie ma opcji, żeby się nim posmarować, ubrać i pójść gdzieś

Kokosy kochane!

Nawilżający balsam do ciała z olejkiem kokosowym, olejkiem z kwiatów gardenii tahitańskiej, i tym - ze słodkich migdałów - to był zawsze dla mnie bardzo ciekawy kosmetyk, który pragnęłam poznać. Po zakupie okazało się, że to bardzo dobrej jakości nawilżacz do ciała! Ten zapach - dla kokosko-maniaczek to gratka. UWIELBIAM ZAPACH tego balsamu, ale najważniejsze jest to, że doskonale nawilża on skórę, nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy! Mega! REGULARNIE STOSUJĄC ten balsam odkryłam, iż moja skóra jest dogłębnie nawilżona i ujędrniona. Bardzo podoba mi się to, że producent postawił przede wszystkim na wysoką jakość - dla takich "perełek" warto eksperymentować z kosmetykami. Witamina E zawarta w produkcie jest kolejnym powodem, dla którego uważam ten balsam za wartościowy. Dla mnie okazał się świetny produkt Palmer's. Kokosy! Kokosy! KOCHAM KOKOSY! POLECAM TEN BALSAM-WARTO WYPRÓBOWAĆ.

mega wydajny

to jest jego podstawowa zaleta. wystarczy niewiele aby nasmarować całe ciało. jeśli chodzi o działanie jest na prawdę ok. ja zaczynam swoją przygodę z balsamami. inaczej jest z kremami, które używam od 17 roku życia. balsamami zainteresowałam się na poważniej dopiero rok temu. a skończę w październiku 26 lat. oczywiście zaczęłam od ziaji, która jak na razie mnie zawodzi. ich balsamy są albo za tłuste albo zbyt płynne np. mleczka. wrócę jeszcze do ziaji bo nie spróbowałam jeszcze wszystkich ale wpierw chce wypróbować lawendowy z farmony. wracając do palmersa jest gęsty ale nie tłusty. nawilża ale nie natłuszcza. jego nawilżenie oceniam na średnie. nie jest duże ale nie jest też małe. zapach to kwestia gustu. zawsze można w drogerii wcześniej powąchać :) szkoda że olejku kokosowego jest w nim jak na lekarstwo. za to sporo jest ekstraktu z kokosa. ale to mimo wszystko nie jest olejek. reasumując fajny produkt. polecam

Premierea Książki Dr Ambroziaka

Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Nawilżający balsam do ciała zawiera naturalne proteiny i kwasy tłuszczowe, które są niezbędne w utrzymaniu zdrowego i promiennego wyglądu skóry. Dzięki zawartości naturalnych olejków: kokosowego, monoi z płatków kwiatów gardenii tahitańskiej oraz ze słodkich migdałów, zmiękcza nawilża i koi wymagającą skórę ciała.
Składniki aktywne:
organiczny olejek kokosowy, olejek monoi z płatków kwiatów gardenii tahitańskiej, witamina E, olejek ze słodkich migdałów, woda kokosowa, mleko kokosowe, olejek z orzechów makadamia, masło shea, masło kakaowe.

Ogólnie, polecam

Jak dla mnie, zarówno zapach, jak i konsystencja, są naprawdę przyjemne, a sam produkt dobrze się rozprowadza. Skóra jest miękka, gładka i bardziej nawilżona.
Zgodzę się również z jedną z przedmówczyń (granatina), że dzięki półprzezroczystemu opakowaniu spokojnie widać, ile produktu nam już ubyło, za co wielki plus dla producenta.
Z pewnością będę wracać do tego balsamu.

jedyna wada- zapach

Balsam jest świetny, gęsty ale w miarę wydajny, szybko się wchłania. Dobrze nawilża, ale ten zapach... Nie jest jakiś tragiczny, no jak to kokos. Problemem jest jego intensywność i trwałość.

kozak

Jeśli jesteś fanką słodkiego zapachu kokosa kupuj w ciemno. Pachnie przepięknie. Do tego jest maga wydajny a mimo gęstej konsystencji ekspresowo się wchłania i świetnie nawilża a zapach bardzo długo utrzymuje sie na ciele

Niby fajnie, ale...

Już myślałam, że znalazłam ulubieńca i nie będę musiała testować innych balsamów. Może zacznę od plusów i minusów.
Plusy:
- obłędny zapach: kokos, który nie pchnie chemią, albo przesłodzonym deserem
- fajny kształt butelki, z grubego tworzywa, widzimy ile jest produktu w środku
- super konsystencja, niby gęsta, ale całość super wyszła z opakowania do ostatniej kropli
- dobrze się rozsmarowywuje i wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy - sama przyjemność w aplikacji
Minusy:
Jeden.. natomiast kompletnie nie nawilża, a raczej robi to przez krótki okres czasu, czyli zaraz po nałożeniu balsamu. Na dłuższą metę, na drugi dzień miałam suchą skórę.
Szkoda, bo bardzo spodobał mi się zapach i fajna aplikacja, ale co z tego kiedy efekt nie ten.

Gdyby nie ten zapach....:/

Gdyby nie ten zapach to balsam byłby super. Kupiłam go przede wszystkim zachęcona dobrym składem. Jestem tez fanką kokosa wiec myślałam ze to będzie produkt idealny.
W pierwszej chwili po otwarciu,pomyślałam "ideał, pachnie jak raffaello". Jednak po chwili ten zapach mnie zaczął odrzucać, czuje w nim nutę rumu, alkoholu. Jest po prostu drażniący i moim zdaniem chemiczny.
Niemniej jednak jest dobry, fajnie nawilża,szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy ma długo.

Nie kupię go jednak ponownie przez drażniący mnie zapach.

Kokosowo mi.

Zachęcona działaniem kremu do rąk z tej samej serii, postanowiłam wypróbować ten produkt.
Balsam jest zamknięty w przyjemnej dla oka butelce z zamknięciem "na klik". Pod światło widać przez nią ile produktu zostało zużyte. Wydajność jest raczej standardowa, nie trzeba go dużo. Produkt ma bardzo dobry skład.
Ma przyjemną konsystencję, dość zbitą, ale łatwo rozprowadza się na skórze. Mam skórę normalną i szybko się w nią wchłania. Nie zapycha i nie podrażnia skóry dekoltu. Dobrze nawilża, ciało jest gładkie i cudownie pachnące. Nie ma nic wspólnego ze sztucznym, chemicznym zapachem. Doskonale sprawdza się po depilacji nóg jak i do kremowania rąk oraz stóp. W okresie nadchodzących świąt jest to dobra propozycja na prezent dla każdej fanki kokosa.