Palmer's, Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Palmer's, Coconut Oil Formula, Nawilżający balsam do ciała

Nawilżający balsam do ciała zawiera naturalne proteiny i kwasy tłuszczowe, które są niezbędne w utrzymaniu zdrowego i promiennego wyglądu skóry. Dzięki zawartości naturalnych olejków: kokosowego, Monoi z płatkami kwiatów Gardenii Tahitańskiej oraz ze słodkich migdałów, zmiękcza skórę, nawilża i koi.
Działanie i cechy produktu:
- głębokie nawilżenie skóry
- zapobieganie podrażnieniom i zaczerwienieniom
- przyjemny zapach
- produkt nie zawiera: parabenów, ftalanów, parafiny, glutenu, siarczanów i barwników.
- olejek kokosowy został pozyskany w sposób zrównoważony w ramach Sprawiedliwego Handlu.

balsamy
100 – 250ml, >250ml
Skóra
odwodniona, sucha

Używa produktu od: próbka

Dobrze nawilża, przyjemnie pachnie.

Produkt otrzymałam w formie próbki jako gratis do zakupów.
Zapach przyjemny, słodki, typowo kokosowy. Zapach na skórze utrzymuje się co najmniej sześć godzin, co jest dużym plusem, gdyż zapach znacznej części pięknie pachnących balsamów zwykle szybko znika.
Balsam całkiem porządnie i solidnie nawilżył skórę, która po jego użyciu przez długie godziny była miękka i przyjemna w dotyku, a mam skórę bardzo suchą i dojrzałą, tym bardziej duży plus, gdyż niejednokrotnie nawet droższe balsamy nie dawały tak dużego i długotwałego stopnia nawilżenia.
Bardzo chętnie kupię przy najbliższej okazji pełnowymiarowy produkt.

cudny zapach, miłe nawilżenie

Balsam do ciała o przepięknym zapachu. Po użyciu skóra staje się przyjemnie oraz głęboko nawilżona, a także pachnie kokosem. Cena adekwatna do jakości, bardzo wydajny produkt. Polecam!

nie nawilża

Używam produktów tej firmy od dawna, niestety te lepsze nie są u nas dostępne, tylko część asortymentu. Kupiłam ten balsam ostatnio, bo był w promocji. Generalnie jak dla mnie za słaby. Z suchą skórą sobie bardzo słabo radzi. Bardzo szybko się wchłania, znika na skórze pozostawiając jedynie zapach. Skóra za chwile znowu jest sucha. Nie podoba mi się zapach, zdecydowanie dominuje migdał, który jest bardzo mdły i drażniący. Kupując czułam zapach, ale zachęcił mnie skład i myślałam, że kupuję dobry produkt. Generalnie pierwsze wrażenie, to dziwny chemiczny zapach, później zauważyłam, że to migdał, kokosa właściwie nie czuć. Odnoszę nawet wrażenie, że balsam trochę wysusza skórę.

Super nawilżenie

Najbardziej zauważalne i najmocniejszą cechą balsamu jest moim zdaniem jego zapach. Bardzo intensywnie kokosowy i przy tym przyjemny, balsam po nałożeniu na ciele dość intensywnie pachnie, jednak po czasie zapach wietrzeje. Nie jestem zwolenniczka zapachów kokosowych jednakże ten jest bardzo przyjemny, naturalny, wręcz rozkoszny.
Balsam świetnie nawilża jest nie jest gesty ale też nie jest lekki, szybko się wchłania a przy tym jest bardzo wydajny. Oprócz tego, że świetnie nawilża skórę, świetnie ją wygładza ( w składzie znajdziemy olejek kokosowy) dzięki temu skóra jest gładka i miękka.
Minusem jest jedynie opakowanie, które pomimo ciekawego wyglądu jest dość nieporęczne- ciężko wycisnąć balsam do końca. Na szczęście jest wersja z wydajną pompką. Ma bardzo dobry skład, a jak na tę jakość nie ma wygórowanej ceny.

Cudowny zapach i konsystencja

Pierwszy raz próbkę tego balsamu dostałam na warsztatach Bezpiecznego malucha i tak mnie urzekł, że poszłam do Super Pharm i kupiłam pełnowymiarowy produkt.
Opakowanie jest trochę nieporęczne , bo ciężko się wyciska balsam z buteleczki a żeby opróżnić ją do końca musiałam rozciąć ją na pół.
Ale poza tym to jeden z moich ulubieńców. Przede wszystkim ma cudowny, kokosowy zapach i lekką konsystencję białej barwy.

Balsam jest bardzo wydajny, sama próbka starczała mi dwukrotnie na wysmarowanie całego ciała nie mówiąc o pełnowymiarowej butelce.
W składzie posiada olej kokosowy, który nadaje intensywnego poślizgu. Balsam rewelacyjnie rozprowadza się na ciele, jest prosty w aplikacji, lekki i szybko się wchłania.

Zapach jak wspominałam wcześniej jest kokosowy, przypomina malibu a po nałożeniu na skórę intensywnie pachnie pozostawiając skórę nawilżoną i gładką.
Balsam ani razu mnie nie uczulił ani nie podrażnił a mogę to z pewnością stwierdzić, ponieważ moja skóra ma skłonność do przesuszeń.
Ponadto ma bezpieczny skład a cena jest adekwatna do jakości.

Kokosowe rozkosz i mocne nawilżenie.

Bardzo przyjemny produkt, do którego uwielbiam powracać. Użyłam już sporo butelek tego balsamu i za każdym razem mam to samo uczucie zachwytu. Przede wszystkim przyjemny, mocny, kokosowy zapach, naturalny i przyjemny.
W konsystencji zbity, gesty, ale dobrze wchłanialny w skóre naszego ciała.
Przede wszystkim nawilża, robi to błyskawicznie.
Takze łagodzi skórę, a dzięki niemu skóra jest gładka i miękka.
Cudowny zapach kolosa zostaje na skórze bardzo długi czas.

Piękny zapach, lekka formuła.

Balsam zakupiłam z polecenia pani w super pharm.
Standardowe, plastik z otwieraną zakrętką. Do samego końca nie było żadnych problemów. Przy samym końcu aby dokładnie wydobyć resztki balsamu tubkę rozcięłam na pół.

Działanie
Jest to jeden z moich ulubionych balsamów. Moje pierwsze wrażenie po użyciu- wielkie wow. Świetny, lekki intensywnie nawilżający kosmetyk.
Balsam standardowo białej barwy. Lekka kremowa konsystencja. Kosmetyk ogromnie wydajny, niewielka ilość kosmetyku wystarcza na pokrycie całego ciała. Zawarty w składzie olej kokosowy dodaje intensywnego poślizgu. Pięknie rozprowadza się na ciele, jest łatwy w rozsmarowaniu. Lekki, szybko się wchłania nie pozostawia tłustego filmu na ciele <3

Zapach
Moim zdaniem rozkoszny. Jestem ogromną fanką kokosa. Balsam po nałożeniu na ciele dość intensywnie pachnie, jednak po czasie zapach wietrzeje.
Pozostawia skórę intensywnie nawilżoną, gładką.
Kosmetyk ie uczulił mnie, nie podrażnia, koi. Co w moim przypadku jest łatwe do oceny. Jestem właścicielką bardzo wrażliwej skóry. Jeśli produkt nie będzie odpowiadał mojej skórze po użyciu na skórze nieodpowiedniego kosmetyku pojawiają się krostki. Po tym balsamie ten problem się nie pojawił. Trafił on na listę moich ulubionych jesienno- zimowych balsamów.

Bardzo dobry, bezpieczny skład.
Cena uważam adekwatna do jakości.
Jedno opakowanie wystarczyło mi na prawie 2 miesiące codziennego, wieczornego smarowania.

Bardzo dobry, bezpieczny produkt.

Tragedia

Totalne rozczarowanie. Skład tego balsamu jest długi jak książka telefoniczna i sporo w nim brzydkich wyrazów jak np. Fenoksyetanol - szkodliwy, w niektórych krajach zakazany.
Ale do rzeczy. Zwiedziona dobrymi doświadczeniami z marką i kokosem na obrazku, kupiłam jako ratunek dla przesuszonej kaloryferami skóry. Produkt trudno wydobywa się z opakowania, bo jest bardzo treściwy, a jak już leci, to dużo, co czyni go niewydajnym. Nie przejęłam się tym, bo chciałam dużo.
Niestety poza treściwą i obiecującą konsystencją nic więcej dobrego się nie wydarzyło. Potworny, chemiczny zapach kokosa (chyba z rumem?) naprawdę trudno wytrzymać, na szczęście nie jest trwały. Preparat ładnie się wchłania i tyle Nie robi nic. rano budzę się ze skórą tak samo suchą, jak po kąpieli, szorstką. Po zmyciu z siebie resztek preparatu jest jeszcze gorzej, skóra jest poszarzała, jak by nie mogła pod nim oddychać. Paskudny.

Najlepszy na okres jesienno-zimowy!

Szukałam bardziej treściwego balsamu, który poradzi sobie z jesienno-zimowym przesuszem skóry, a przy tym nie zostawi na skórze tłustej warstwy. ZNALAZŁAM! Bo balsam Palmer's ma wszystko, uwierzcie mi. Pierwsze co rzuca się w nos to zapach - kokos! Jeśli pamiętacie balsamy Queen Helene, to na pewno ten rzuci Was na kolana. Bardzo kremowy, intensywny - na pewno nie dla osób, które wybierają delikatne dla nosa opcje. Cała reszta będzie zadowolona :) Konsystencja dla mnie idealna; dość gęsta i wymaga chwili na wchłonięcie, ale dzięki temu kosmetyk jest mega wydajny, a jego działanie to miód i orzeszki. Idealnie nawilża skórę, zmiękcza ją i tak jak pisze producent - ROZPIESZCZA. Na początku nie wierzyłam, że taki efekt w ogóle istnieje, ale już po pierwszym użyciu wiedziałam, że znalazłam coś naprawdę genialnego. Spragniona nawilżenia i dopieszczenia skóra dostaje wszystko, czego potrzebuje i odwdzięcza się pięknym wyglądem i komfortem dla właścicielki :) Według mnie spełnia wszytskie zapenienia producenta i na pewno będę do niego wracać w okresie jesień/zima, kiedy moja skóra woła pić!

Bardzo przyjemny

+produkt doskonale nawilża skórę, jednorazowo, ale i długotrwale,
+ciało jest satynowe przez kilka dni, w bardzo dobrym stanie,
+jak na tę jakość to nie jest drogi,
+super przyjemna konsystencja, bardzo, ale to bardzo gęsta,
+doskonale się nim smaruje, sunie po ciele,
+początkowo sprawiało mi przyjemność używanie go (ale potem zapach zaczął mnie drażnić),
+ładne i poręczne opakowanie,
+wydajny,

-lubię kokos, ale zapach mnie zamęczył, miałam dwa opakowania, ale drugie postanowiłam oddać koleżance,
-niestety balsam za szybko się nie wchłaniał, mnie się czekać za bardzo nie chce, więc już do niego nie wrócę,
-bieli skórę, raczej nie ma opcji, żeby się nim posmarować, ubrać i pójść gdzieś

Kokosy kochane!

Nawilżający balsam do ciała z olejkiem kokosowym, olejkiem z kwiatów gardenii tahitańskiej, i tym - ze słodkich migdałów - to był zawsze dla mnie bardzo ciekawy kosmetyk, który pragnęłam poznać. Po zakupie okazało się, że to bardzo dobrej jakości nawilżacz do ciała! Ten zapach - dla kokosko-maniaczek to gratka. UWIELBIAM ZAPACH tego balsamu, ale najważniejsze jest to, że doskonale nawilża on skórę, nie pozostawiając tłustej czy lepkiej warstwy! Mega! REGULARNIE STOSUJĄC ten balsam odkryłam, iż moja skóra jest dogłębnie nawilżona i ujędrniona. Bardzo podoba mi się to, że producent postawił przede wszystkim na wysoką jakość - dla takich "perełek" warto eksperymentować z kosmetykami. Witamina E zawarta w produkcie jest kolejnym powodem, dla którego uważam ten balsam za wartościowy. Dla mnie okazał się świetny produkt Palmer's. Kokosy! Kokosy! KOCHAM KOKOSY! POLECAM TEN BALSAM-WARTO WYPRÓBOWAĆ.

mega wydajny

to jest jego podstawowa zaleta. wystarczy niewiele aby nasmarować całe ciało. jeśli chodzi o działanie jest na prawdę ok. ja zaczynam swoją przygodę z balsamami. inaczej jest z kremami, które używam od 17 roku życia. balsamami zainteresowałam się na poważniej dopiero rok temu. a skończę w październiku 26 lat. oczywiście zaczęłam od ziaji, która jak na razie mnie zawodzi. ich balsamy są albo za tłuste albo zbyt płynne np. mleczka. wrócę jeszcze do ziaji bo nie spróbowałam jeszcze wszystkich ale wpierw chce wypróbować lawendowy z farmony. wracając do palmersa jest gęsty ale nie tłusty. nawilża ale nie natłuszcza. jego nawilżenie oceniam na średnie. nie jest duże ale nie jest też małe. zapach to kwestia gustu. zawsze można w drogerii wcześniej powąchać :) szkoda że olejku kokosowego jest w nim jak na lekarstwo. za to sporo jest ekstraktu z kokosa. ale to mimo wszystko nie jest olejek. reasumując fajny produkt. polecam