Light Wear

Light Wear

Zgłaszająca osoba: moniccc

Mam cerę mieszaną i dotąd bardzo trudno było mi znaleźć podkład, który matowiłby cerę a jednocześnie nie wysuszał i nie zatykał porów. Skusiłam się na gosha, gdy już cera przesuszona reagowała wypryskami po skądinąd dobrym podkładzie erisa, ale jednak nadającym się do ewidentnie tłustej skóry. Podkład gosha light wear idealnie wtapia się w skórę, myślałam, że najjaśniejszy kolorek będzie dla mnie za ciemny, a tutaj proszę miłe zaskoczenie:)) odcień sheer naturalny nadaje się do bardzo jasnej karnacji. Dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug i szybko się wchłania. Nie jest to podkład mocno kryjący, ale pokrywa drobne przebarwienia, nie tworzy maski, jest niewoidoczny na twarzy, a nadaje jej ładny zdrowy koloryt. Ma cechy nawilżające, a jednocześnie beztłuszczową konsystencję, dzięki czemu twarz się nie świeci. Istone jest również, że nie zatyka porów, pozwala skórze oddychać. Tak, więc polecam ten podkłąd zwolenniczkom delikatnego makijażu, szczególnie młodym dziewczynom. Nie jest to moze tani kosmetyk, ale też nie za drogi, a wart swojej ceny i wydajny.

Cena: 40 zł

Nie dla mnie:/

Mój pierwszy eksperyment z podkładem, dość przykry :(
MINUSY:
*Ciężko się rozprowadza
*Jest zbyt ciężki dla skóry
*Klei się
*Przesusza skórę
*Ojjj... i te niespodzianki po nim
*Zapycha strasznie pory
*Zbyt wygórowana cena jak na tak słaby produkt
Nie ma plusów!!!

Tragedia

Zakupiłam podkład w kolorze jasnym - 001 IVORY, lecz mimo to efekt jest zbyt ciemny. Kolor mojej twarzy po nałożeniu podkładu był określany przez moją rodzinę jednogłośnie - witamy czerwonoskórego Indianina. Tak - efekt był ceglasto różowy, na pewno nie delikatny i naturalny. Podkład kiepsko się rozprowadza, okropnie cuchnie i brudzi wszystko dookoła.Używam tego produktu od:2 miesięcy

nigdy w życiu

Już więcej go nie kupię. produkt oczywiście zachwalany przez pania ekspedientke jaki to on fantastyczny i wogóle :/ a tak naprawdę, cera po nim nie ma naturalnego koloru, szybko zaczyna sie świecić i ten okropny zapach. Po kilku próbach wywaliłam go.

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:1 (nie do konca)

Makijaż Maybelline

fajniutki

Mimo, ze mam tzw. cerę z problemami, tym razem nie zależało mi na "masce" pokrywajacej niedoskonałości i trafiłam bardzo dobrze. Podkład bardzo dobrze nawilża, trzeba odrobinę wprawy, żeby nałozyć go bez plam, ale dobrze wtarty/wklepany bardzo ładnie stapia się z karnacją i lekko kryje. To jakieś nieporozumienie, że mógł brzydko pachnieć, bo podkład jest bezwonny - przed zakupem specjalnie to sprawdzałam, bo na takim mi zależało. Rzeczywiscie nie nadaje się na wielkie wieczorne wyjście, ale na co dzień - jak najbardziej.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niezły

Właśnie zaczęłam go używać. Rozprowadza się dość ciężko i trzeba poświęcić na to więcej czasu niż na inny podkład. Ale gdy jest juz dokładnie nalożony od razu rzuca się w oczy delikatny i naturalny efekt skóry twarzy. Polecam zastosować razem z pudrem prasowanym gosha. Niestety poważną wadą tego podkładu jest jego nietrwałośc. Już po 2-3 godzinach trzeba znowuż przypudrowac twarz gdyz zaczyna ona nienaturalnie świecic i czuje sie pewien dyskomfort. I tu pojawia się kolejny problem- po powtórnym przypudrowaniu twarz nie wygląda juz tak naturalnie i zaczyna nam sie tworzyć tzw. "efekt maski". Tak więc polecam, ale tylko na krótkie spacery, gdyz na wielkie i dłuższe wyjścia zdecydowanie odpada.

Używam tego produktu od:2 tyg.

nigdy w życiu

Być może to tylko ja wystawię negatywną opinię na temat tego podkładu, ale uwierzcie mi-takiego badziewia to ja dawno nie miałam.Miła ekspedientka zachwalała przy mnie ten produkt, być może chciała się go pozbyć.Generalnie rozsmarowując go miałam wielki problem.Wałkował się,nierównomiernie nakładał, widoczne były blade prześwity, a do tego baaardzo brzydki zapach.Obawiam się, że trafiłąm po prostu na jakąś podróbkę.Za tą cenę mogłabym mieć 2 lub nawet 3 podkłady o wiele lepszej jakości.