Glicea, Krem glicerynowy do rąk

Glicea, Krem glicerynowy do rąk

Dobrze się wchłania, pozostawia dłonie nawilżone, gładkie. Regeneruje także przesuszoną i zniszczoną skórę.
Występuje w wersjach:
- cytrynowej (nawilża i wygładza zniszczoną skórę dłoni)
- aloesowej (działa przeciwzapalnie, regeneruje i natłuszcza, nawilża suchą skórę i poprawia jej ukrwienie)
- rumiankowej (poprawia kondycję warstwy ochronnej skóry, koi podrażnienia, nadaje gładkość i jedwabistość).

Lubię

Bardzo lubię ten krem, bo ma formułę, która szybko się wchłania i w szczególności co jest na duży PLUS to, to że nie pozostawia tego dziwnego tłustego filmu co daje tylko pozory odżywionej skóry. Jak kiedys jeszcze go zobacze to na pewno kupię. miałam wersję aloesową

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Stary dobry krem:)

Pachnie bardzo cytrynowo, co akurat w tym przypadku nie jest atutem, bo przypomina to wyciąg z cytrynki, kwaśny, trochę jak jakiś chemiczny środek czyszczący. Konsystencja banalnie prosta, przez co krem super tani, ale nawet i dość skuteczny. Na dłuższą metę nie przynosi efektów, ale stosowany kilka razy dziennie, na pewno zapobiega jakiemuś nadmiernemu wysuszaniu. Niestety, w dzisiejszej erze mamy masę kosmetyków, które znacznie lepiej radzą sobie z pielęgnacją dłoni. I jeszcze ta tuba... Rzadka konsystencja też nie działa na korzyść kosmetyku.
Plusy
- delikatny
- cena
- regeneruje
Minusy
- trudność użycia
- nieefektywny
- źle pachnie
- niemiły zapach
- nie poprawia wyglądu skóry
- rzadka konsystencja
- słabo nawilża
- krótkotrwały efekt

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Codzienny

:)piękne pachnie (wersja aloesowa)
:)szybko się wchłania
:)nawilża, koi skórę (nie sprawdzi się przy bardzo podrażnionej i suchej)- na co dzień, przy normalnej sprawdza się dobrze
:)tani, całkiem wydajny
:(Słabo dostępny.
:)nie rzadka konsystencja
:)nie klei się
:(należy do koncernu Nivea, więc nie jest wolny od okrucieństwa tak całkowicie... Jeśli dla kogos to ważne...

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

ponadczasowy i uniwersalny!

Krem jest ponadczasowy i uniwersalny. Od wielu lat go używam i nigdy nie zawodzi!
+mocno nawilża
+błyskawicznie wchłania się, nie pozostawiając tłustej warstwy na dłoniach
+uniwersalny-używam czasami do stóp!
+pięknie pachnie
+wydajny
+cena
+dostępność

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jako jedyny całkowicie się wchłania.

Wszystkie inne zostawiają tłustą klejącą się warstwę na skórze, którą lubię ale w nocy jak śpię, wtedy mi nie przeszkadza.
W dzień nie lubię mieć kleistych rąk, wszystko wtedy z dłoni wypada.
Glicea wchłania się całkowicie, nawilża, ładnie pachnie.
Na mroźną zimę za słaby, ale jako nawilżające uzupełnienie pielęgnacji jest dobry.
Zdarzyło się i u mnie że glicea naprawił szkody wyrządzone przez inne kremy.
Najbardziej lubię aloesowy, ale używałam na przestrzeni lat wszystkie rodzaje.
Bardzo tani, bo zawiera dużo wody i glicerynę, przez to jest taki rzadki.

Używam tego produktu od: Odkąd się pojawił w sprzedaży.
Ilość zużytych opakowań: Dużo, nie pamiętam dokładnej liczby.

Natychmiastowa i całkowita wchłanialność

Oceniam wersję cytrynową.
Pierwsze, co zauważyłam w tym kremie, to błyskawiczne wchłanianie się, moja skóra wręcz go "pije" i ciągle jej mało.

Poza tym:

- krem ma lekko żółtawy kolor

- konsystencja kremowo - żelowa, na pewno nie jest gęsty, zbity, ale bardzo lekki

- delikatny, cytrynowy zapach, aczkolwiek trochę sztuczny

- krem dobrze nawilża, ale po myciu rąk trzeba powtórzyć aplikację

- na zimę na pewno będzie za delikatny, więc na mróz trzeba poszukać czegoś bardziej treściwego

- nie podrażnia, nie uczula

- ma wygodną, zgrabną tubke, niestety zakrętka nie jest na "klik" i ma tendencje do upadania i turlania się po całej podłodze

- jest tani

- przez jakiś czas nie widziałam go w sklepach, ostatnio znowu go odkryłam, że jednak jest, choć z minimalnie zmienionym opakowaniem

Ogólnie: bardzo dobry, lekki krem do codziennej pielęgnacji. Dla zniszczonych, suchych dłoni może być za słaby. Do dłoni bez większych problemów będzie w sam raz. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: jakieś 5 na pewno, może więcej

Uratował moje ręce po kremie Silcare

\'\'Cudowny\'\' Silcare okazał się totalnym badziewiem, który bardzo zniszczył mi ręce. Skórki robiły się coraz większe, zadziorów co raz więcej. Żadnego nawilżenia tylko śliska maź. Postanowiłam dać szansę temu kremowi. I nie żałuję. Krem bdb nawilża, dłonie są gładkie i w lepszej kondycji. Krem bardzo szybko się wchłania. Wystarczy niewielka ilość aby posmarować ręce. Mam krem aloesowy w nowej szacie.
Jedynym minusem może być opakowanie - wygina się i gniecie w każdą stronę.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

spoko

Daje radę, ale wyłącznie wersja aloesowa, gdy potrzebujemy chwilowego nawilżenia dłoni. Cytrynowa strasznie szczypie, kiedy nakładam ją na zniszczoną, bardzo suchą skórę.

Średni

+ wygładza dłonie
+ nawilża
+ tani
+ w miarę dobrze się wchłania

- chemiczny zapach
- nawilżenie jest krótkotrwałe

Podsumowując, krem jest znośny, ale polecam dołożyć 2 złote i kupić coś lepszego ;)

Używam tego produktu od: kilku lat

Dobre

Co jakiś czas regularnie je kupuję. Są tanie, dobre i dostępne. Świetnie nawilżają, odżywiają i dbają o dłonie. Ładny zapach jest kolejnym atutem, chronią dłonie i zmiękczają je.

idealny

Krem idealny kiedy mam potwornie suche dłonie. Używałam zawsze cytrynowego. Z tego co wiem nie można go już dostać, bardzo długo go szukałam, a dziś moja mama przypadkiem go znalazła i kupiła, aż 6 opakowań. Żaden inny nie nawilżał tak dobrze jak ten. Absolutny hit.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: dużo

Aloesowy na czwórkę

Miałam go kiedyś i miło wspominam, bo jak za taką cenę był wyśmienity.

Oto jego mocne strony:
- chronił
- nawilżał
- zmiękczał skórę
- pielęgnował skórki wokół paznokci
- chyba też dobrze wpływał na paznokcie
- szybko się wchłaniał, nie tłuścił
- ładnie pachniał
- był baaardzo wydajny
- taniutki

Wady:
- mój nie posiadał zamknięcia - klapki, a nakrętkę
- po umyciu rąk nie było po nim śladu

Nie ma jednak co wybrzydzać przy takiej cenie, bo i tak ma więcej zalet niż inne, droższe kremy.
Jak tylko się na niego znów natknę, to kupię.

Używam tego produktu od: dawno temu przez parę miesięcy codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe