BaByliss, Pro 200 2 in 1 - Straight & Curl - ST230E (Prostownica/lokówka do włosów)

Prostownica-lokówka BaByliss st230e Pro LED Sublim Touch 2 w 1 spełni oczekiwania pań, które lubią zaskakiwać fryzurą. To urządzenie, które pozwoli ci na idealnie proste włosy lub na burzę loków. Nowe płytki Sublim'touch zapewniają satynowy blask i jedwabistość włosów. 5 poziomów temperatury zadowoli nawet najbardziej wybredną użytkowniczkę. Urządzenie stosuje się na suche włosy, co znacznie ułatwia korzystanie.

lokówki, prostownice

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1
  • Łatwość obsługi: 1

porażka

Zakupiłam tę prostownicę na szybko, w pośpiechu, bo moja się zepsuła i capnełam co mogłam w markecie. Niestety - ogromna porażka!

-bardzo wolno się nagrzewa
-nie prostuje dobrze włosów
-niska temperatura
-loków osobiście nią zrobić nie umiem

Szczęście w nieszczęściu: była w promocji za 79zł, więc nie był to majątek jeśli chodzi o taki sprzęt.
Prostownice oddałam koleżance, która sporadycznie prostuje włosy.
Nie polecam tej prostownicy dla kogoś kto często prostuje włosy lub ma gruby włos.

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Nieśmiertelna

Mam tą prostownicę już ponad 6 lat i działa bez zarzutu, ani razu mnie nie zawiodła. Przeżyła przeróżne wyjazdy, prostowanie na szybko, czasem też na niedosuszonych włosach, i działa bez zarzutu. Każde cienkie pasemko przejeżdżam nie więcej niż 5 razy, potem zabezpieczam olejkiem do włosów i efekt utrzymuje mi się dopóki nie umyję włosów, choć wiadomo że po spaniu coś tam się wywinie, ale nie wiele. Jako lokówki też używałam i moim zdaniem jest to najlepsze rozwiązanie, bo kręci identycznie jak sprzęt specjalnie do tego przeznaczony, tylko wiadomo że trzeba dojść do wprawy. Jest leciutka, posiada ustawianie temperatury, obrotowy kabel i chyba nieśmiertelne płytki ;)