Yves Rocher, Pure Calmille, Lait de toilette floral (Delikatne mleczko kwiatowe) (stara wersja)

Delikatne mleczko do demakijażu twarzy, szyi i oczu. Zawiera wyciąg z rumianku oraz wodę kwiatową z rumianku rzymskiego o działaniu łagodzącym i nawilżającym. Odpowiednie dla każdego rodzaju skóry. Tropicielkom składów oraz wielbicielkom naturalnych składników w kosmetykach polecam lekturę składu: wyciąg z rumianku znajduje się tuż za zapachem i konserwantami!

wodnisty

Mleczko kupiłam w promocji, poza tym lubię kosmetyki z rumiankiem i postanowilam je wyprobowac. Mleczko zmywa makijaż bez wiekszych problemów, nie podraznia oczu, nie powoduje u mnie zadnych skornych problemow. Denerwuje mnie za to jego wodnista konsystencja, często zdarza mi sie, ze splywa z wacika... Zdecydowanie wolę gęstsze mleczka.
Zapach przyjemny, opakowanie ładne. Gdyby było gęstsze na pewno kupiłabym je jeszcze raz. A tak ide szukać czegoś lepszego!

Ilość zużytych opakowań: lada dzień kończę pierwsza

warto g mieć

Po za żelem antybakteryjnym muszę mieć coś delikatniejszego i jak na razie stosuję te mleczko. Zmywa makijaż dobrze, przyjemnie pachnie, konsystencja mi odpowiada. Cena niezła. Dobre, proste opakowanie, bez problemów się otwiera. Zmywa makijaż oka, nie szczypie, ale oczy są zamglone. Po za tym zostawia tłustą powłokę, ale ja zmywam to wodą i po problemie. Nie powoduje wysypu krostek.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3 czy 4

najgorsze z najgorszych

Takiego mleczko to jeszcze nie miałam, bubel niespotykany. Po pierwsze konsystencja jest zbyt rzadka, mleczko spływa z płatka, nie raz prosto na moje ubranie. Po drugie szczypie w oczy! Nie dość, że prawie nie zmywa tuszu, zwykłego masterpiece max factora, a nie jakiegoś bajernego wodoodpornego, to oczy pieką i robią się czerwone. Z podkładem nie radzi sobie lepiej. Naprawdę nie wiem do czego miało służyć, skoro nie spełnia podstawowego zadania mleczka do demakijażu?
Na szczęście opakowanie jest małe, mleczko niewydajne i szybko się z nim uporałam. Nigdy więcej.

pierwsza depilacja bikini

Delikatna pielęgnacja

Świetny kosmetyk do demakijażu.
Nie podrażnia skóry.
Ma lekką konsystencję, ale nie jest rzadki.
Skóra po nim nie jest tłusta i nie lepi się.
Ładnie pachnie.

Niestety, ma nieszczelne opakowanie i przy pakowaniu trzeba pamiętać o taśmie klejącej :/

Dobre mleczko

Delikatne mleczko o bardzo przyjemnym zapachu. Dobrze zmywa, nie podrażnia i pozostawia skórę odprężoną.Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Faktycznie konsystencja lejąca, ale przy odpowiedniej technice zmywania nie jest to przeszkodą i dzięki temu dokładnie się da rozprowadzić po całej twarzy. Przy mojej skłonnej do alergii cerze spisuje się na medal. Nie uczula, choć parę razy, gdy za dużo nałożyłam przy zmywaniu powiek, trochę podrażniło mi spojówki, więc trzeba uważać jak przy każdym innym mleczku. Ogólnie na co dzień, gdy zmywam oczy doskonale się sprawdza. Ogólna ocena bardzo dobra. Myślę,że kupię jeszcze raz, albo spróbuję wersję z tonikiem dwa w jednym.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1/3

DLA MNIE REWELACJA!!

Kupuje ten produkt od około roku. Dla Mnie jest świetny. Nie podrażnia, usuwa makijaż i niezostawia tłustego filmu na skórze! Nie rozumiem negatywnych opini o tym produkcie, bo używałam już wielu preparatów do demakijażu, Nivea, Garniej itp. i ten jest najlepszy! Mój KWC!

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:5-6

nie dla wrazliwej czy suchej

mleczko zaraz po nałożeniu szczypało mnie w oczy i policzki, dobrze wmywa makijaż. po zmyciu skóra jest przesuszona, a policzki zaczerwienione. konsystencja bardzo rzadka a zapach tez mi nie odpowiadał.

Dla mnie sie nie nadaje

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

o nie!

Kupiłam, bo w zeszłe lato miałam kupon ze zniżką z YR na dowolny kosmetyk do demakijażu i do dziś tego faktu żałuję... Jedyne, co mi się w tym mleczku podoba, to butelka oraz nienachalny kwiatowy zapach. Makijażu też może nie zmywa najgorzej. Ale moje oczy za nim nie przepadają - szczypie, choć ma w nazwie "delikatne", a konsystencja jest, jak dla mnie, zupełnie do bani - rzadka, wodnista, praktycznie ścieka po rękach. Zapewne też przez to jest mało wydajne. Moim zdaniem nie opłaca się, nawet w promocji.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

skuteczne i delikatne

Mleczko ma przyjemny zapach i konsystencję, jest wydajne, delikatne dla skóry, nie podrażnia, nie wysusza, a wręcz utrzymuje dobry poziom nawilżenia (nie trzeba nawet nakładać kremu, jeśli wieczorem zmyje się twarz tylko mleczkiem). Mleczko dokładnie zmywa makijaż (chyba najlepiej ze wszystkich, jakie do tej pory miałam). Teraz butelka jest inna i ma o 50ml większą objętość (na szczęście cena pozostała bez zmian ;)).

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobre

Całkiem fajne mleczko, lepszy niż to du suchej skóry z YR, to ma o wiele lepsze, praktyczniejsze opakowanie, konsystencja bardzo mi odpowiada, bo mleczko nie jest gęste.
Dosyć wydajne, ładnie pachnie, nie zauważyłam żeby podrażniało, nie pojawiają mi sie po nim żadne zaczerwieniania czy pieczenie, lub tez suche placki. Kupiłam korzystając ze zniżki -50% więc naprawde tanio. Przy demakijażu oczu trochę piecze, ale i tak mniej niż inne mleczka

Używam tego produktu od:kilkunastu dni

mnie odpowiada

Stosuję to mleczko od bardzo dawna, w zasadzie odkąd pojawiła się seria Pure Calmille. W przeciwieństwie do większości oceniających mnie odpowiada jego konsystencja i zapach. Nie podrażnia moich delikatnych oczu i dobrze radzi sobie z makijażem (nasączony wacik przykładam na chwilkę do zamkniętego oka i bez problemu usuwam mascarę). Nie stosuję kosmetyków wodoodponych, więc nie wiem jak z nimi sobie radzi.
Jest może mało wydajne, ale za to cena jest śmiesznie niska (zwłaszcza w promocji) zatem nie policzę tego in minus.

Używam tego produktu od:od początku serii pure Calmille
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

a ja jestem zadowolona

zdziwiły mnie negatywne recenzje tego mleczka. mam dosyc wrazliwe oczy i po zdecydowanej większości srodków do demakijażu mnie pieką, ale po tym mleczku nie. uzywam zwykłego tuszu (nie wodoodpornego) i bez problemu go zmywam. konsystencja tez mi nie przeszkadza - przytykam płatek kosmetyczny do otworu, przechylam butelkę i wylewam ile potrzebuję - nie wydaje mi się zbyt wodniste. A zapach jest po prostu piekny, mimo że generalnie nie lubię w kosmetykach kwiatowych ani owocowych nut, i np. zapach mleczka z tonikiem z tej serii (a także kremów) wcale mi się nie podoba.
cena do przyjęcia, a gdy się kupi na obnizce, to nawet bardzo przystępna.
ogólnie - jestem zadowolona

Używam tego produktu od:niedawna