Serum naturalnie wygładzające

Serum naturalnie wygładzające

Serum zawiera 99% naturalnych składników, które skoncentrowane w tej małej buteleczce dają efekt naturalnego botoksu na skórze, już po 24 godzinach od pierwszego użycia. Serum działa silnie wygładzająco, odmładzająco i ujędrniająco. Posiada również właściwości antyoksydacyjne, skutecznie poprawia elastyczność skóry, wspomaga jej regenerację i gojenie się. Regularne stosowanie serum przeciwdziała zmarszczkom, zapobiega powstawaniu przebarwień oraz hamuje utlenianie sebum, co zmniejsza możliwość pojawiania się wyprysków.
SKŁADNIKI AKTYWNE:
- Stoechiol - czyli ekstrakt z lawendy motylej, działa już po 24 godzinach jak naturalny botoks – zmniejsza napięcie mięśniowe, przeciwdziała zmarszczkom mimicznym i wygładza skórę, pobudza wydzielanie beta-endorfin w skórze, rozluźniając ją i zmniejszając zmarszczki
- Lakesis – ekstraktowi z „łez” drzewa pistacia lentiscus, który pobudza produkcję tzw. białka młodości – skóra odzyskuje gęstość i wygląda na pełniejszą oraz bardziej jędrną.
- Olej Marula - ma silne działanie antyoksydacyjne, ale też gojące i regenerujące, wpływa korzystnie na cerę z problemami trądzikowymi i bliznami potrądzikowymi. Działa przeciwzmarszczkowo, poprawia elastyczność skóry i chroni ją przed rozkładem kolagenu
- Skwalan roślinny - jego zadaniem jest zapobieganie utracie wilgotności, przywraca skórze elastyczność i gładkość, wyraźnie zmniejszając zmarszczki
- Witamina C - najwyższej jakości pochodna witaminy C, odznaczająca się szczególną trwałością, a co za tym idzie – bardzo wysoką skutecznością, zapobiega powstawaniu przebarwień i hamuje utlenianie sebum, dzięki czemu zapobiega powstawaniu wyprysków.

Drogie serum nie wart tych pieniędzy

Serum ma ciężką oleistą konsystencje i największym jego problemem jest to że w ogóle się nie wchłania - nawet jak aplikuje jedną kroplę na całą twarz! Działanie jednak oceniam na plus: po nocy z serum na twarzy cera jest sprężysta i nawilżona, jednak używałam już tańszych serów które dawały podobny efekt. Produkt jest bardzo wydajny i pięknie pachnie. Opakowanie jest super, wyposażone w szklaną pipetę. Generalnie nie polecam z powodu braku adekwatnej ceny do końcowego efektu.

Nie...no nie!

Zaciekawiona świetnymi recenzjami na blogach i facebooku, poleciałam do sklepu kupić ten olejek. Cena dość wysoka, no ale skoro mówią, że taki super, to biorę. Opakowanie śliczne, estetyczne, butelka i pipeta wygodne. No i na tym koniec plusów. Posiadam ten produkt od lutego 2017/ Serum nie daje żadnych efektów. ŻADNYCH. Próbowałam go nakładać prosto na twarz- zero efektów. Próbowałam mieszać z kremem- żadnej różnicy. Ani nie nawilża, ani nie poprawia kondycji skóry. Nie ujędrnia, nie wygładza, nie zmniejsza nawet najmniejszych zmarszczek. Żałuję każdej wydanej złotówki. Mam 28 lat i drobne zmarszki mimiczne, od czasu do czasu pojawiają się drobne wypryski, które potrafią zostawić ślad. Dla mnie olejek Resibo to bubel.

Nie dla mnie

Bardzo dużo wiązałam nadziei z tym serum czytając wszędzie 'ochy i achy'. Niestety w moim przypadku okazało się wielkim rozczarowaniem. Od pierwszej aplikacji moja skóra się przed nim broniła- występowało zaczerwienie połączone ze swędzeniem. Odstawiłam. Jednak cena tak mi na psychę padła, że postanowiłam zrobić kolejne podejście. Po tej przerwie już było lepiej. Nie zaobserwowałam swędzenia, ale po kilku tygodniach zauważyłam, że moja cera, a zwłaszcza broda wygląda okropnie. Mam cerę mieszaną, z rozszerzonymi porami, z 'niespodziankami' co jakiś czas, więc jestem przyzwyczajona do tego, że nie jest idealnie, ale ta ilość podskórnych grudek, zaskórników, wągrów, które miałam na brodzie i nosie w trakcie używania tego produktu wprawiła mnie w osłupienie. Wyglądałam fatalnie! Nie używam tego serum od ok. 2 tyg. Zamówiłam próbki Normaderm i powoli wszystko znika. Już wiem, że należy słuchać swojej cery. Skoro na początku tak reagowała to znaczy wiedziała co jest złe... Biorąc pod uwagę zapychanie i to, że podobny efekt 'skóry pełnej blasku' osiągałam stosując olejek z jojoby lub migdałowy albo masło kakaowe to serdecznie polecam za tę cenę kupić sobie jakieś fajne perfumy, a mieszankę olejków zrobić sobie samemu. Wyjdzie taniej i zdrowiej ;-)

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Kocham !

Serum zamknięte w szklanym poręcznym opakowaniu z pipetą, mieści w sobie 30ml produktu.

Konsystencja jest trochę oleista, jednak przyjemna dla skóry. Po około 10 minutach wchłania się zostawiając skórę satynową ale nie przetłuszczoną.
Producent mówi, iż wystarczą maksymalnie cztery krople u mnie jest to do sześciu, ponieważ moja skóra wręcz pije produkt w momencie nakładania ( to znak, że potrzebowała tej dawki energii ).
Serum stosuję na noc jako kuracja silnie nawilżająca, rano budzę się z przyjemnie gładką i pełną energii cerą.
Ze względu na olej marula kosmetyk jest również odpowiedni dla cer problematycznych, z czego większość z nas będzie się cieszyła.
Jak nowy produkt sprawdził się na problemy skórne ? Lekko je złagodził i ukoił zaczerwienienia ( rumień z trądziku różowatego - efekt motyla ).
Wygładzenie również jest widoczne, a to łatwo sprawdzić nakładając podkład, lepiej się rozprowadza, mniej wchodzi w pory i dłużej się utrzymuje.
Podsumowując serum to porządna dawka nawilżenia, wygładzenia i energii
dla naszej twarzy i szyi.

Zapach lekko roślinny, zmysłowy i delikatny, nie jest nachalny i utlenia się
w kontakcie ze skórą ( dobry znak dla alergików )

Zerknijmy na skład najdziemy w nim :
Olej marula
Skwalan roślinny
Olej buriti
Witamina C
Ekstrakt z lawendy motylej ( stoechiol )
Olej z drzewa pistacia lentiscus

Uwielbiam

Kupiłam serum (właściwie olejek powinno sie to nazywać) zachęcona przez koleżankę. Ten produkt ma dla mnie w zasadzie same plusy, pięknie pachnie, jest wydajny, przyjemny w użyciu no i działa jak obiecuje producent. Używam od ok 3 miesięcy, poziome zmarszczki na czole sie wygładzimy, wokół ust prawie zniknęły. Cera jest rozświetlona i miła w dotyku.
Używam codziennie tylko wieczorem, bo na dzień boje sie świecić (mam cerę mieszana świecąca w strefie T).
Na to serum nakładam jeszcze krem na noc z dodatkiem olejku tamanu i rano wstaje z wypoczęta, miękka i nawilżona twarzą. A mam jedno ale, buteleczka powinna buc z ciemnego szkła, bo tak jest lepiej dla olejków.

Serum odżywiające.

Serum odżywiające. Tak chyba powinno się nazywać. Posiadam cerę mieszaną, przez co nie mogę używać go codziennie. Jednak stanowi idealne uzupełnienie pielęgnacji, gdy skóra wymaga nawilżenia i odżywienia. Po nocy z tym serum na twarzy naprawdę widać różnicę, może nie jest to gładka cera, ale jest ona grubsza (?) i bardziej elastyczna. Polecam.

Będę szukać innych

Oczywiście również padłam ofiarą dobrze przemyślanego marketingu szeptanego firmy i nabrałam się na wszelkie ochy i achy blogerek. Niestety ja tych zachwytów nie podzielam. Serum jest poprawne, ale jak za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego.
Plusy:
- naturalny skład
- ładny zapach
- dobrze radzi sobie z wypryskami
- nawilża

Minusy:
- cena
- opakowanie
- nie widzę niestety wygładzającego efektu.

Super serum

Idealne uzupelnienie mojej pielegnacji, kocham to serum:)

Dodaję 4 kropelki do ulubionego olejku na noc, oraz dwie kropelki do kremu na dzień ( de facto również z Resibo).

Jestem bardzo zadowolona z efektu! Skóra jest gładka, promienna, wyrównany koloryt, jędrna.
Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków. Serum mnie nie zapchało, a wręcz mam wrażenie, że krostki się szybciej goją i wyskakują rzadziej.

Dodatkowe plusy- piękne opakowanie, wygodna pipetka i śliczny zapach( uzależniający...;)).

Minusem jest oczywiście cena, ale serum jest bardzo wydajne! Także raz na 5-6 miesięcy warto odżałować i kupić.

Polecam serdecznie, ja uwielbiam Resibo i ich ideologię, są to nasze polskie kosmetyki, z bardzo dobrym składem. Warto się tą marką zainteresować;).

Moj ideał

Moja cera -mieszana ze skłonnością do niedoskonałości pokochała to serum. Właśnie skończyłam drugą buteleczke i już zamówiłam następną. Kosmetyk jest bardzo wydajny, dobrze sie wchłania, a najważniejsze, że rano naprawdę widać efekty jego działania. Skóra jest wyraźnie nawilżona i rozpromieniona, linie mimiczne są wygładzone. Zauważyłam też, że ten olejek bardzo dobrze koi moja skórę kiedy używam mocniejszych maści na trądzik. Polecam w 100%

Jedno słowo - dramat.

Skuszona pozytywnymi recenzjami na YT i na blogach kupiłam nie tanie zresztą produkty marki Resibo. Serum niby nadające się do każdej cery od suchej po tłustą i skłonną do wyprysków - narobiło mi takiego spustoszenia na twarzy, że skończyło się wysypem grudek i mikrozaskórników (najgorsze z możliwych) najdotkliwiej na policzkach, ale także niemało na czole i brodzie. Serum oraz krem odżywczy z tejże firmy zamiast uczynić (wg. ich zapewnień) moją skórę wygładzoną, odżywioną... zafundował mi leczenie dermatologiczne i to izotretynoiną, bo poprzednie antybiotyki i żele zewnętrzne nic nie pomagały!
Niestety ostatnio ciężko o szczere recenzje. Chęć darmowych produktów czy profitów z wystawienia pochlebnych recenzji jest silniejsza niż dłuższe testowanie produktu, by ocenić coś rzetelnie, szczerze. Zresztą większość blogerek ocenia próbki (!) bądź kosmetyk po 1-2 użyciach... Ale to już inny temat.
Firmę można pochwalić za całkiem sprawny, skuteczny, cwany marketing. Jak zupełnie nieznany produkt zrobić chodliwym? Powysyłać za darmo zdesperowanym, sprzedajnym blogerkom - tania i skuteczna reklama.
Resibo nie polecam, będę odradzać każdemu.

naprawdę efekt botoksu!

Serum kupiłam zachecona pozytywnymi opiniami oraz składem. Stawiam na naturalne kosmetyki do pielęgnacji i jestem temu wierna. Po kosmetyku oczekiwałam głównie efektu wygładzenia gdyz od pewnego czasu zmagałam się z pojawiającymi sie zmarczkami mimiczynymi- między brwiami oraz bruzdami wargowo-nosowymi. Ku mojemu zaskoczeniu po 2 tygodniach stosowania zmarszczki te zniknęły. Jest w 100% zadowolona bo nie spodziewałam się az takiego efektu. Skóra jest także bardzo nawilżona i jędrna.
Jeśli chodzi o poprawę skóry względem niedoskonałości to nie zauważyłam poprawy, ale nie tego oczekiwałam od kosmetyku dlatego też daję mu solidną 5. Plus także za świetne opakowanie z prezycyjną pipetką oraz zapach.

nie polecam

Skusił mnie opis na stronie Resibo i pozytywne opinie na wielu blogach. Przez to spodziewałam sie super efektów. Po dwóch miesiącach stosowania nie widzę żądnej poprawy, wręcz przeciwnie - pojawia się więcej wyprysków, zaskórników, skóra nie jest bardziej napięta, zmarszczki się nie zmiejszyły, mało tego - wokół oczu pojawiło sie ich znacznie więcej. Pewnie dlatego że skóra nie jest dośc dobrze nawilzona chociaż dodatkowo używam jeszcze kremów. Zdecydowanie lepsze efekty można uzyskać stosując np. czysty olej arganowy.

Jedyny plus - ładne opakowanie...