Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Serum naturalnie wygładzające

Serum naturalnie wygładzające

Serum zawiera 99% naturalnych składników, które skoncentrowane w tej małej buteleczce dają efekt naturalnego botoksu na skórze, już po 24 godzinach od pierwszego użycia. Serum działa silnie wygładzająco, odmładzająco i ujędrniająco. Posiada również właściwości antyoksydacyjne, skutecznie poprawia elastyczność skóry, wspomaga jej regenerację i gojenie się. Regularne stosowanie serum przeciwdziała zmarszczkom, zapobiega powstawaniu przebarwień oraz hamuje utlenianie sebum, co zmniejsza możliwość pojawiania się wyprysków.
SKŁADNIKI AKTYWNE:
- Stoechiol - czyli ekstrakt z lawendy motylej, działa już po 24 godzinach jak naturalny botoks – zmniejsza napięcie mięśniowe, przeciwdziała zmarszczkom mimicznym i wygładza skórę, pobudza wydzielanie beta-endorfin w skórze, rozluźniając ją i zmniejszając zmarszczki
- Lakesis – ekstraktowi z „łez” drzewa pistacia lentiscus, który pobudza produkcję tzw. białka młodości – skóra odzyskuje gęstość i wygląda na pełniejszą oraz bardziej jędrną.
- Olej Marula - ma silne działanie antyoksydacyjne, ale też gojące i regenerujące, wpływa korzystnie na cerę z problemami trądzikowymi i bliznami potrądzikowymi. Działa przeciwzmarszczkowo, poprawia elastyczność skóry i chroni ją przed rozkładem kolagenu
- Skwalan roślinny - jego zadaniem jest zapobieganie utracie wilgotności, przywraca skórze elastyczność i gładkość, wyraźnie zmniejszając zmarszczki
- Witamina C - najwyższej jakości pochodna witaminy C, odznaczająca się szczególną trwałością, a co za tym idzie – bardzo wysoką skutecznością, zapobiega powstawaniu przebarwień i hamuje utlenianie sebum, dzięki czemu zapobiega powstawaniu wyprysków.

Uwielbiam te serum

Jest to jeden z nielicznych produktów typowo olejowych, które się u mnie sprawdziły. Serum Resibo jest świetne. Pięknie wygładza i rozjaśnia cerę jednocześnie sprawiając, że cera wygląda na wypoczętą. Ma bardzo ładny zapach i jest bardzo wydajny. Myślę, że cena odpowiada jakości produktu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1607816].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Mogę tylko potwierdzić, że serum jest rewelacyjne :) Wygładza, nawilża i rozjaśnia cerę. Nie pozostawia uczucia ,,maski" na twarzy. Poza tym ma przyjemny, delikatny zapach a należę do osób bardzo wyczulonych na takie kwestie więc ogromny plus za to :) Fajne, ekologiczne opakowanie. Ze swojej strony daję śmiało 5 gwiazdek :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1605791].usefull || 0 }}% pomocna.

serum warte swojej ceny

Stosuję je już ponad pół roku i mam jeszcze sporo produktu w buteleczce. Jest bardzo wydajne, ale też używam tylko raz, dwa razy w tygodniu i to wystarcza. Jest dość drogie, ale zdecydowanie warte swojej ceny. Mam cerę naczynkową i większość serum olejowych podrażniało moją skórę. Po tym serum nie zauważyłam podrażnienia. Skóra jest napięta i po pół roku stosowania te płytkie zmarszczki są wygładzone.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603916].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

Produkt godny uwagi

Serum pojawiło się w moim domu za sprawą mamy, która bardzo lubi wszelkie nowości kosmetyczne i zdecydowała się na zakup jednego opakowania - ot tak na spróbowanie :) Teraz po 2 miesiącach obie wiemy doskonale, że ten kosmetyk pozostanie u nas na stałe :) Jest mega wydajny, przyjemnie pachnie a przede wszystkim jest bardzo skuteczny :) Bardzo bardzo polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603621].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum

To serum z Resibo bardzo polubiłam ze względu na jego działanie. Bardzo ładnie wygładza i rozjaśnia twarz jednocześnie sprawiając, że wygląda na wypoczętą. Wielu osobom przeszkadza lekki film jaki zostawia jednak dla mnie jest to dobre bo stosuję go na noc i działanie ma dłuższe Dużym plusem jest delikatny przyjemny zapach

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603516].usefull || 0 }}% pomocna.

Trafiony zakup

Ja zaczęłam stosować to serum stosunkowo niedawno, zaledwie 2 miesiące ale już widzę poprawę;) cerę mam ładnie nawilżoną i ujędrnioną a do tego serum złagodziło moje podrażnienia pod brodą co dotąd się nie udało żadnemu innemu kosmetykowi. Z początku odstraszyła mnie cena ale teraz widzę, że kosmetyk jest bardzo wydajny więc cena nie jest tak dużym problemem;) Kosmetyk ma faktycznie bardzo przyjemny zapach i wygodną buteleczkę z pipetą!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1603301].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest OK

Ogólnie jestem zadowolona z efektów jakie zauważam u siebie po ok miesiącu stosowania tego serum - olejku. Skóra jest fajnie wygładzona, jędrna, nie przesuszona, wypryski jakby zniknęły, zmarszczki sa mniej widoczne, Na pewno trzeba pamiętać o tym, żeby używać regularnie, efekt będzie lepszy. Dodatkowe plusy to na pewno piękne opakowanie, delikatny, nieprzeszkadzający zapach, wydajność to, że ma naturalny, bezpieczny skład.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602846].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajne

Zdecydowanie polecam, po ok dwóch miesiącach używania widzę poprawę dużo. Wygładza fajnie, skóra na twarzy jest delikatna, dobrze nawilżona. Przy tym pięknie pachnie i jest w eleganckim opakowaniu - a ja i do tego przywiązuję dużą uwagę. Wydajne.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602541].usefull || 0 }}% pomocna.

Skutecznie wygładza

Powiem szczerze, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona efektem. Uzywam długo - niedługo, ok miesiąca może trochę dłużej, ale widzę znaczną poprawę, zmarszczki mi się wygładziły, skóra odzyskała blask, jest fajnie nawilżona i gotowa do lata:) Fakt serum jest trochę tłuste, ale to nie przeszkadza, bo szybko się wchłania. ładnie pachnie, jest delikatne. Moim zdaniem warto na pewno

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1588926].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Zachęcona pozytywnymi opiniami o produkcie zdecydowałam się na jego zakup i nie żałuję :) Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do podrażnień, zaczerwienień i przebarwień. Dzięki naturalnym składnikom zawartym w serum nie zauważyłam jak dotąd żadnych skutków ubocznych. Sam olejek ma naprawdę przyjemny zapach, rewelacyjnie nawilża. Ja też z reguły stosuję go na noc. Niebawem mam zamiar podarować to cudo mojej mamie ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1585056].usefull || 0 }}% pomocna.