Bvlgari, Eau Parfumee Au The Blanc EDC (Woda kolońska)

Bvlgari, Eau Parfumee Au The Blanc EDC (Woda kolońska)

Woda oparta na nucie białej herbaty. Fascynująca podróż ciała i ducha w świat świeżości i witalności, aby móc czerpać ze starożytnych źródeł dobrego samopoczucia.
Eau Parfumee Au The Blanc to delikatna woda z ciepłymi, intymnymi i duchowymi nutami. Pozwala na chwilę relaksu i dobre samopoczucie.
Głównym składnikiem jest biała herbata, uznawana za eliksir nieśmiertelności. Należy do najrzadziej spotykanych i najdroższych gatunków herbat.
W nucie głowy czujemy uspokajającą woń liści artemizji.
W nucie serca rozbrziewają pobudzające akordy białej herbaty, nasion malwy oraz białego pieprzu.
W nucie bazy znajduje się piżmo i żywica, które przynoszą wewnętrzne uspokojenie.

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Używa produktu od: próbka

Ładna delikatna mgiełka

Zapach klimatem bardzo przypomina Pret a Porter. Taki wlaśnie snieżno-górski świeżak. Moj synek dal mu 4 na 5. Z wielu próbek wybrał ten jako bardzo ładny zapach. Dla mnie sa ładniejsze to nie jest ten mój ,szukam dalej....

Moja bardzo, ale...

Tę wodę poczułam dawno temu na mojej znajomej i ostatnio poprosiłam ją, żeby mi ją przywiozła ze Stanów.
Jako, że dobrze na mnie leżą zapachy lekkie, świeże i cytrusowe, podejrzewałam, że tak będzie i w tym przypadku. Nie rozczarowałam się, ale.. no właśnie, niby wszystko pięknie ładnie ale brakuje mi w tym zapachu polotu. leży fajnie, pachnie super, nieco męsko, bardzo toaletowo, ale niestety szybko się ulatnia. Ale ogólnie na plus :)

wykwintny

Bardzo elegancki, bardzo zmysłowy, bardzo szykowny, luksusowy, lekko ekstrawagancki, ale właśnie raczej na co dzień. Na wieczór wolę cięższe, bardziej piżmowe i lekko podduszające wibracje.
Au The Blanc to zapach dla kobiety z klasą. Mrozi swoją nosicielkę, tworzy wokół niej lekką barierę, sprawia, że odbiorca nabiera dystansu, ale jednocześnie niesamowicie do niej przyciąga. Coś na zasadzie: nie mogę mięc, więc cholernie pragnę:)
Nie wiem, czemu został zakwalifikowany jako unisex, nie zdzierżyłabym na mężczyźnie, chyba że bardzo metroseksualnym.
Butelka idealnie oddaje zapach wody się w niej znajdującej - kompozycja jest ostrawa, chłodna, ale jak to mleczne szkło ma w sobie coś miłego i przytulnego. Urzeka swą prostotą, ale nie cechuje się banalnością.
Najbardziej przebija się z kompozycji biała herbata - czysta i wyrafinowana. Do niej dochodzi nuta kwiatowa, która zmiękcza szklane wrażenia. Pazura dodają biały pieprz i piżmo.
Moim zdaniem, to zapach idealny wiosną i jesienią. Zimą też się sprawdza, ale latem to trochę przerost formy nad treścią.
Świetna propozycja do pracy, genialnie podkreśla chęć dominacji.
Myślę, że dla kobiet 25+.

(trwałość dobra - na skórze ok. 7 h, na ciuszkach do następnego prania)

Używam tego produktu od: używałam przez prawie rok dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1x40ml

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Herbata wieczorowa pora

Zdecydowanie lubie ten zapach,choc nie jest to moj typ.Kojarzy mi sie z czystoscia i harmonia.Ma w sobie moje ulubione pizmo,drzewo i herbate i choc wole te skladniki w wersji "niegrzecznej" to i tak z przyjemnoscia wracam do Au The Blanc.
Niech zyje harmonia i spokoj :)

Używam tego produktu od: od 2004
Ilość zużytych opakowań: 2 -40 ml

Lekki letni zapach

Od początku bardzo mi się spodobał. Niestety, nie wszyscy podzielają moje zdanie. Niektórzy twierdzą, że jest bardzo chemiczny i męski.
Jak dla mnie jest kobiecy, lekki i delikatny. Głównie wyczuwalna jest biała herbata, która przynajmniejmi poprawia humor;)
Jest to zapach unisex, jednak wg. mnie zdecydowanie bardziej kobiecy.
Idealny na wiosnę, lato.
Twarłość jest na 5+, flakonik natomiast bardzo prosty, ale i poręczny.

Moje ulubione

Jest bardzo delikatny i bardzo świeży chociaż taki słodkawy, ale to nie jest słodkość ciężka. Może nie jest superkobiecy, ale mi podpasował jak żaden inny. Z trwałością jest niestety średnio, ale kiedy wieczorem wchodzę do wanny z gorącą wodą, zapach nagle powraca, więc gdzieś on się jednak trzyma... Jedna z buteleczek postała przez kilka lat nieosłonięta żadnym pudełkiemmi i nie zaszkodziło jej to ani trochę, chociaż podobno perfumy tego nie lubią.

Jest to zdecydowanie mój najulubieńszy zapach - żaden inny nie dostąpił zaszczytu zakupu kolejnej butelki.

Używam tego produktu od: Co najmniej 6 lat
Ilość zużytych opakowań: 2x75 ml, 1x100 ml

baaaaaaaardzo lubię

To mój zapach-odkąd pojawił się na rynku. Przywiozła mi go Koleżanka jako nowość z Belgii-w Polsce wtedy go nie było. I wsiąkłam...
Zapach pięknie trzyma się skóry, nie lubię ogoniastych.
Lubię w nich pieprzową nutkę, dzieki temu ta herbatka nie jest ani płaska ani nudna.
Idealna na ciepłe dni-choć i jesienią lubię je czuć na sobie.

Używam tego produktu od: paru lat

Woda?

Zbyt delikatny nawet jak dla alergiczki, którą jestem. W zasadzie takie nic z niczego, perfumy z wody. Bardziej nadają się do skropienia pościeli niz do noszenia na sobie. Jeśli ktoś lubi delikatne acz wyraziste zapachy to niech sobie odpusci od razu ... po godzinie nie czuć już nic ... Bezosobowy zapach jak dla mnie.
Butelka schludna, szpitalnie wręcz sterylna :-) na 4.

Używam tego produktu od: tydzień

delikatna... za delikatna...

Wszystkie herbatki Bvl uznaje za rozczarowanie:( Tę też choc jest z nich wszystkich najprzyjemnijsza-ale bardzo delikatna, tak delikatna, ze znika po godzinie:( Zapach jest przyjemny, troche mało herbaciany ale... ;) Jak juz wspomniałam nietrwały. Ma ładny, prosty flakonik.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka

Herbatka na lato :-)

Rzeczywiscie, perfumy o zapachu herbaty (nie wiem, czy bialej ;P) - lekkie, fajne, herbaciane, energetyzujace. Takie na pelen wyzwan dzien, kiedy potrzeba nam bedzie duuuzo energii. Swietnie sprawdzaja sie w upaly, lubie ta delikatna, herbaciana mgielke, jaka mnie otacza przez wiele godzin (choc trzymaja sie raczej przy skorze, zdecydowanie nie naleza do killerow, wyczuwalnych z odleglosci 10 metrow).
Czy kupie, nie wiem, jest tyle innych zapachow... ale z drugiej strony na allegro sa dosc niedrogie, wiec moze ;-))).

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: dwie probki

dla kochających klasyke

Hmn.... dostałam te perfumy od Mamy w prezencie i bardzo sie z nich ucieszyłam...ten zapach jest bardzo świezy, nie narzuca sie w przykry sposób otoczeniu i nawet mój brat je lubi, co jest wielkim ewenementem! :D
Jest to dobry zapach na lato, dla tych co nie lubią słodkich, duszących śmierdzideł... ja w nim czuję tylko pieprz i bałą herbatę...jedyny minus i to dla mnie ogromny, to bardzo szybka ulotność.... czuje je na sobie z 15 minut i koniec...:(

Podsumowując: dla kobiet z klasą.... twardo stąpających po ziemi, pewnych siebie...:D

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:połowa dużego opakowania

naturalne...

delikatne,naturalne...zero sztuczności czy chemii...
herbata,cytrusy..delikatnie rozwodnione...co niestety powoduje,ze zapach jest zaiste ulotny i nietrwały... musze się skropić wręcz nieprzyzwoicie,zeby go poczuc na sobie...a i tak odbieram to jak zapach czystej skóry po chłodnym prysznicu...z całą pewnością nie zamęczy otoczenia...i nawet nie zmęczy włascicielki ,która go nosi...nie zdąży ;)
byc może kupie,jeśli nie znajde czegos bardziej odpowiedniego na upalne lato<tylko,ze od razu w odpowiedniej ilości np 150ml> ;)
a jutro w planach\the vert\-czyli zielona herbata i zobaczymy...

właśnie wwąchuje sie w nadgarstek...przypominają mi troche zapach serum Avonu z białą herbatą,tylko,ze sa znacznie delikatniejsze...

Używam tego produktu od:miniaturka 15ml
Ilość zużytych opakowań:jak wyżej