Eau Perfumee Eau The Vert

Eau Perfumee Eau The Vert

Woda kolońska na bazie zielonej herbaty przeznaczona dla kobiet i mężczyzn.

Świeżość, relaks oraz dobre samopoczucie.

Nuta głowy:

bergamotka z Włoch, kwiat pomarańczy, kardamon z Cejlonu, pieprz z Jamajki

Nuta serca:

róża z Bułgarii, jaśmin z Egiptu

Nuta bazy:

zielona herbata, mech dębowy, bób tonka, wosk pszczeli

Cena: 400 zł / 150 ml EDC; 180 zł / 40 ml EDC

Krem do golenia

No niestety, zbyt mi się kojarzy z męskim, tanim kremem do golenia. Aż szczęka mi w dół opadła, że Bvlgari wypuścił coś takiego. Owszem, krem do golenia bez tandetnych, ostrych nut zapachowych, a jednak przez cały czas nie mogę pozbyć się tego wrażenia. Zapach nie dla mnie. Jak na wodę kolońską, bardzo dobra trwałość.
Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: 1 psik, więcej nie mogę

nic ładnego

Dostałam w prezencie wraz z dezodorantem w sztyfcie 20ml,osoba od ktorej dostałam zachwycała sie tym zapachej zielonej herbaty.Dla mnie jest to zapach trawy,moze bambusa z lekka nuta siana.zupelnie mi nie odpowiada.a dezodorant byl bardzo kleisty i przyklejal sie do ubrania.

Używam tego produktu od: mecze od roku
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Kocham ten zapach... :)

Uwielbiam ten zapach, najpiękniejszy z serii zapachów zielonej herbaty :) I na pewno nie klasyfikuję go jako unisex O_O I buteleczka, i zapach raczej kobiece - delikatne, zmysłowe, ale zdecydowane. Łączą te aromaty, dla których tracę głowę - bergamotkę, kwiat pomarańczy, jaśmin i zieloną herbatę. Gdybym tworzyła perfumy - stworzyłabym właśnie taką kompozycję i nazwała ją swoim imieniem xD Niesamowicie koją i uspokajają, jednocześnie nie usypiając. Jestem od nich uzależniona. Gorąco polecam.
Trwałość - hmm... na mojej skórze mniej niż przeciętna. Nie wiem dlaczego. Dlatego szybko zużywam flakonik, ale zaraz kupuję następny, mam nadzieję, że zawsze będę mogła je dostać bez problemów.
Następny zapach w kolejce do wypróbowania to Bvlgari Eau Parfumee Au The Blance. :)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

zapach super

Zapach świeży, orzeźwiający, idealny na lato.

Długo się trzyma i wszyscy dookoła pytają co to za zapach :)

Jestem zachwycona i polecam nastepnym osobom i tym niezdecydowanym!!!

Obecnie kończy mi sie tester 100 ml, ale już zamówiłam następny.

Przecież lato się jeszcze nie skończyło ;)

Używam tego produktu od:ponad roku
Ilość zużytych opakowań:jedno się kończy, drugie już zamówione

"Pachniesz latem..."

Uwielbiałam ten zapach jako młode dziewczątko :) Gust mocno mi się zmienił, ale sympatia do Zielonej Herbaty Bvlgari pozostała. Niby nie jest niczym wyjątkowym w obecnej ofercie perfumerii, świeżych, zwiewnych zapachów jest sporo, ale tylko ta i jeszcze Biała Herbatka mają na mnie takie kojące działanie. Niby świeża, ale ma takie ciepłe, miłe drzewne nuty w bazie, wyczuwam też zapach skóry(koleżanka po kilku godzinach od aplikacji spytała mnie, czy użyłam Samsary!). Przyznają, że bazę lubię najbardziej, świeży początek i serce z delikatnie zaznaczonym jaśminem rewelacyjne nie są, ale z drugiej strony, miło usłyszeć od mężczyzny, że pachnę latem :) Podoba się otoczeniu, zwraca uwagę, ładnie układa się na mojej skórze (żadnego pieprzu na szczęście), jest dostatecznie trwała.
Buteleczka ładna

Używam tego produktu od:dawna :)
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo testów i próbka

okropieństwo

Spodziewalam sie lekkiego herbacianego z zapachu z lekką nutka goryczy a tu sam pieprz. Od początku do końca czuje w nim tylko okropny pieprz:( Jest mocny, nieprzyjemny, przytłaczający. Szkoda... Zbyt wiele sie jednak po nim spodizewałam...
Ma ładny flakonik-za niego 3* za zapach tylko 1*.
Trwały (niestety!)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: probka

"Herbata na trawie" ;)

hmmm... bardzo lubie zapach zielonej herbaty....ten jest wyjątkowy...bo nieostry,a łagodny i orzezwiający...delikatna herbata ułozona na mchu...
nie ma tej przeszywającej świdrującej nuty co Green Tea EA..jest taki koloński właśnie,wcale nietrawiasty :)....aczkolwiek znowu się czepiam...<podobnie jak w przypadku The Blank> trzyma się zbyt blisko skóry i jest nietrwały...no cóż wielka szkoda,bo byłby mój.... tak się zastanwaim czy Bvlgari EXTERME nie byłby trwalszy,w końcu bardzo podobna nuta zapachowa...

Używam tego produktu od:miniaturka
Ilość zużytych opakowań:15 ml

oj nie...

Straszny. Zapach alkoholu wymieszany z mega kwaśną limonką. Zarowno zapach limonki jak i wódki czystej trwa..i trwa..i trwa. Strasznie kłuje w nos... szczerze mowiac, nie wiem jak mozna cos takiego nosic na sobie... Masakrycznie ostry zielony zapach,ktory niby to z czasem łagodnieje, troche się otwiera.. ale tez nie zaskakuje.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: probka

Świeżakowo-mydlane :/

Lekkie, trochę pudrowe, ciut słodkawe, świeże i bardzo, bardzo mydlane. Za bardzo. Białe, zwykłe mydło toaletowe.
I to wszystko...

Ładna butelka. I za to 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbki

Delikatny

barzo delikatny i subtelny zapach.
Swieży i rzeźki z wyrazna zieloną herbatą. W porównaniu np. z Green Tea E.Arden bardziej "chłodny" (mniej ciepły i słodki).
Zapach idealny na gorace dni.

taakkk

Zdecydowanie ładniejsze od Eau Parfumee Extreme, lżejsze, mniej nachalne i gryzące w nos.
Lubię je, bo doskonale odświeżają, dają uczucie orzeźwienia i takiej czystości.
Idealnie pasują na lato, ale w zimie do prostych, biurowych strojów również się nadają.
Przede wszystkim nie są krzykliwe i nikogo nie drażnią, wręcz przeciwnie:)