Avon Naturals, Peach & Almond Milk, Facial Scrub (Odżywczy peeling do twarzy `Brzoskwinia i mleczko migdałowe`)

Scrub dodaje skórze energii i witalności, wygładza. Brzoskwinia rewitalizuje, zmiękcza
i odświeża, mleczko migdałowe natomiast nawilża, chroni przed wolnymi rodnikami i odżywia.
Kompleks BioSeed zawiera ekstrakty ziaren winogron, miodli indyjskiej i słonecznika,
znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych
i antyrodnikowych.

Cena: 16,90zł / 75ml

Przeciętniak

Całkiem przyjemny ten peeling, ale jeśli chodzi o tłustą skórę, to nie przynosi jakichś spektakularnych rezultatów. Super machnie, faktycznie czuć brzoskwinie i słodkie migdały, coś wspaniałego! Jest ostry, zaskakująco wydajny, ja go już mam i mam i skończyć nie mogę. Przyjemnie oczyszcza buzię, 1-2 razy w tygodniu można zrobić taki zabieg, ale do porów nie dociera, nie ma wpływu na wypryski czy wydzielanie sebum. Mojej buzi nie odżywia. Cena przystępna, polecam.

Plusy:
- cena
- łatwość użycia
- wydajność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

bardzo dobry produkt- jak na Avon- bardzo dobry:)

Peeling Avon Brzoskwinia& Mleczko Migdałowe jest naprawdę bardzo dobrym produtkem tego typu: doskonale peelinguje, oczyszcza cerę z zanieczyszczeń, świetnie (!) pachnie, niewiele kosztuje. W dodatku jest bardzo wydajny- opakowanie zużywałam ładnych kilka miesięcy, do roku:) Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

zdecydowanie jestem na tak

+ ZAPACH, delikatny, relaksujący, ale nie chemiczny i sztuczny
+ bardzo wydajny
+ idealnie oczyszcza i pomaga pozbyć się skórek

+/- czasami mam wrażenie, że te peelinggujące granulki są zbyt ostre i podrażniają moją skórę

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Smokey eyes H&M

całkiem całkiem

Dość przyjemny peeling, nie za mocny, nie za lekki. Nie jest moim faworytem, ani jednym z ulubionych, ale nie narzekałam na niego :)

+ miła konsystencja
+ ładny zapach
+ delikatnie szoruje buzię
+ cena promocyjna (nie pamietam, ale kupowałam go za niecałą dychę)
+ stojąca tubka

- cena katalogowa

+/- zależy dla kogo, jak dla mnie mógłby jednak trochę bardziej ścierać :)

Używam tego produktu od: kiedyś użwałam
Ilość zużytych opakowań: dwa

powiedzmy, że niezły

Dobrze złuszcza martwy naskórek, dzięki drobinkom odpowiedniej wielkości. Po użyciu skóra nie jest podrażniona, a gładka i promienna.
Ale konsystencja, cena i wydajność tego produktu pozostawią wiele do życzenia.

nie dla mnie

-w ogóle nie złuszcza
-ciężko się rozsmarowywuje
-zbyt cięzka i gęsta konsystencja

Nie spełnia w ogole swojej roli jako piling i nie nadaje sie do mojej tlstej cery. Już go nie kupię,w łaściwie to musze wyrzucić pół opakowania..

Używam tego produktu od: kilki miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Nie dla mnie

Na szczęście kupiłam go w promocji. Jak dla mojej cery ma on za małe drobinki ścierające i niewiele złuszcza. Poza tym ciężko rozsmarowć go na twarzy, z wilgotnej spływa i trzeba szybko rozcierać a jak jest za sucha cera to po prostu szybko wysycha i robią się z niego "kluchy". Ciężko go także zmyć z twarzy. Po zabiegu moja cera zaczyna wydzielać sebum, co powoduje że wygląda chyba gorzej niż przed zabiegiem, ma wrażenie że jest tłusta i do tego się świeci. Chyba generalnie kosmetyki Avon to nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

jakos tak dziwnie sie nim myje

Jakos taki dziwny jest. Jak nakładam go na twarz to jest taki kremowy...ma drobinki, nie zabardzo scierajace... ale niestety potem troszeczke mnie swędzi buzia, czyzby jakas alergia? Dobrze myje...ale nie peelinguje tak jak powinien. Cena i opakowanie ok. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Jest ok

+ konsystencja, kremowa
+ drobinki sa w sam raz, nie za duze, nie za male, peeling oczyszcza cere ale jej nie kaleczy
+ zapach, mi sie nie znudzil nawet przy koncowce opakowania (chociaz niektorych moze draznic bo ma zapach jakby syropu?)

- nie jest wydajny

Są lepsze peelingi, ale za taka cene smialo mozna sprobowac.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Spełnia swoją rolę

Początkowo bałam się, że ten peeling mnie uczuli, ale nic takiego się nie stało :)

- małe, poręczne, wygodne opakowanie
- nie podrażnia
- nie uczula
- gęsta konsystencja
- odrobinka starcza, żeby porządnie oczyścić buzię
- ładny zapach, który długo utrzymuje się na buzi
- śmieszna cena - ok 5 zł (przynajmniej ja tyle zapłaciłam)

Nie wiem czy kupię ponownie lubię testować nowe peelingi a jeszcze na swój ideał nie natrafiłam ;)

Używam tego produktu od: pare m-cy

Muszę go mieć

Skusiła mnie promocja i kupiłam;) Nie jestem zwolenniczką kosmetyków Avon-u, ale mam swoje ulubione produkty do których wracam.
Nie używam tego scrubu zbyt często, ale kiedy moja cera potrzebuje zastrzyku energii sięgam po niego i są efekty.
Plusy:
+połączenie brzoskwini z mleczkiem migdałowym i te drobne granulki przypominające kawę :P
+ skóra pełna energii i witalności po zastosowaniu scrubu
+ uczucie świeżości i oczyszczenia
+ zapach podczas aplikacji jest przyjemny, ale w samym opakowaniu śmierdzi troszku (bynajmniej takie moje odczucie)
+ przyjemna aplikacja- uwielbiam wmasowywać ten produkt w moją skórę

Minusy:
- konsystencja troszku utrudniająca wyczerpanie z całego opakowania zawartość produktu:/ ( Nie lubię ciskać i wyciskać tego opakowania)
- niestety mała wydajność produktu, trzeba zużyć naprawdę dużo produktu na jeden zabieg przez co cena jest i tak za wysoka;(
-duża ilość produktu odkłada się w zamknięciu opakowania- nie cierpię jak mój kosmetyk się w jakiś sposób marnuje
- jak wspomniałam w plusach zapach z opakowania mnie nie przekonuje, ale w czasie aplikacji jest przyjemniejszy:)
-zbyt małe drobinki, ale dobrze, że i takie są
- opakowanie;/ nie jest odpowiednie na taki produkt i przyczynia się do ubytku produktu

Ale i tak muszę go jeszcze raz kupić;>

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Może być

Kupiłam ten scub razem z żelem i kremem i uważam zie ten produkt jest z nich najlepszy

Plusy;
- twarz jest po nim gładka
- podoba mi się to ze ma taka kremowa konsystencje
- ładnie pachnie
Minusy
- za małe drobinki ścierające

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe