Naturals, Aloe & Avocado, Intense Moisture Mask (Intensywnie nawilżająca maseczka `Aloes i awokado`)

Maseczka wygładza i odświeża skórę. Aloes koi, nawilża i uzdrawia. Awokado ma właściwości odżywcze, wzmacniające i nawilżające.
Kompleks Bioseed zawiera ekstrakty ziaren winogron, miodli indyjskiej i słonecznika,
znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych
i antyrodnikowych.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, PEG-200 Glycelyr Tallowate, PEG-40 Castor Oil, Triethanolamine, Parfum, Sodium Cetearyl Sulfate, Dimethicone, Imidazolidinyl Urea, Xanthan Gum, Methylparaben, Carbomer, Propylparaben, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben

Cena: 16,90zł / 75ml

dorazna. na dluzsza mete efekt zaden

Maseczke dostalam w prezencie ponad rok temu, byc moze bedzie nawet ze 2 lata, ale to i tak juz nie wazne. Nie lubie kosmetykow Avon, poniewaz to, co zamawiam z katalogu rzadko kiedy odpowiada temu, co dostaje (pod wzgledem koloru, jakosci, zastosowania, itp). Mimo niezbyt pozytywnego nastawienia do maski aloes i awokado, pierwsze wrazenia po jej zastosowaniu byly zdecydowanie pozytywne.

Maseczka nawilzyla moja cere i przez kilkanascie minut (moze nawet do pol godziny) po jej zastosowaniu czulo sie wyraznie ta swiezosc, miekkosc i dobry humor skory. Niestety efekt ten mijal zdecydowanie zbyt szybko.

Poczulam sie przez to lekko zawiedziona, ale to przy kosmetykach tej marki nic nowego; nie pamietam zadnego produktu Avon, ktory dzis moglabym wspominac naprawde pozytywnie (a swego czasu uzywalam naprawde wielu i zamawialam tonami, bo moja kolezanka ze szkoly byla konsultantka).

Maseczka ma kolor zielonkawy, pachnie p-r-z-e-o-k-r-o-p-n-i-e. Uzywanie tej maseczki bylo dla mnie kolejna udreka ze wzgledu na zapach, ktory z aloesem (takim chemicznym raczej) moze i mial cos wspolnego, ale z awokado - zero.

Zmycie maski ciepla woda nie sprawialo klopotow. Wydajnosc tez byla dosyc dobra, maske meczylam przez dobrych pare miesiecy chyba tylko ze wzgledu na fakt, ze dostalam ja od osoby, ktora bardzo bardzo lubie i moja swiadomosc nie potrafila zniesc mysli, ze jakikolwiek prezent od tej osoby moglabym zwyczajnie wyrzucic.

Ta maska - jako jeden z niewielu produktow tej marki - zostanie mi w pamieci na dlugi czas, poniewaz miesiace meczenia sie z zapachem, ktorego nie cierpie sprawily, ze przez ponad rok po jej zuzyciu nie kupowalam produktow z aloesem badz awokado. Ten uraz mam chyba nawet do dzis, mimo ze obecnie uzywam awokadowej maseczki marki Alverde, ktora jest rewelacyjna i do tego bezzapachowa.

Podsumowujac:
+ nawilza bardzo dobrze, ale tylko na 15-30 minut
+ konsystencja w porzadku, kolor tez
+ wydajna

- zapach (pfff)
- uczucie nawilzenia utrzymuje sie wyjatkowo krotko, tak krotko jak zadnej innej maseczki

Używam tego produktu od: uzywalam ponad rok temu
Ilość zużytych opakowań: zuzylam 1 cale

Nie jest źle.

Plusy:
+ładny, świeży zapach
+wygładzona i jedwabista cera po zsatosowaniu
+cena, jak to zwykle w Avonie :d
+bardzo wydajna
+zdejmuje się ją "jednym ruchem"

Minusy:
-żadnych efektów długofalowych, zwykle stosowałam maseczkę podczas wieczornej kąpieli i rano na twarzy ani śladu jakiejkolwiek poprawy

Podsumowując, kupiłam ją na jakiejś promocji za kilka złotych i jak na tę cenę spełniła moje oczekiwania, ale to żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie

Nie jestem przekonana do tej maseczki, nie polecam do cery tłustej maseczka ma dziwną konsystencje trudno się ją aplikuje i trudno zmywa pozostawia na twarzy tłusty film, za to sprawdza się jako maska do dłoni i na szyję, jest bardzo ale to bardzo wydajna i czekam aż wreszcie się skończy ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 męczę

Świąteczny makijaż

Maseczka widmo

Ta maseczka to produkt widmo. Niby jest, ale jakby jej nie było. Nie ma najmniejszej różnicy na mojej twarzy przed i po jej użyciu. Nakładam tylko dlatego, że lubię nakładać maseczki (choć wolałabym jednak coś z tego mieć). Zapach tej maseczki mi nie odpowiada, nie wiem czy to aloes czy awokado, ale po prostu nie podoba mi się to jak pachnie. Z tego powodu samo siedzenie z maseczką też pozbawione jest przyjemności jej wąchania ;) Za to wielkim plusem jest to, że maseczka jest w prostym, ale praktycznym opakowaniu (a o takie teraz coraz trudniej) i łatwo się ją nakłada nawet jak jest jej już mało w opakowaniu.

Maseczkę wykończę, ale już więcej nie skuszę się na żadną z serii Naturals. Wolę już kupić maseczkę Ziaji czy Perfecty w saszetce i wiedzieć, że coś się z moją buzią dzieje

Ilość zużytych opakowań: kończcę pierwsze i ostatnie opakowanie

Bo ja wiem?

Szczerze mowiąc- sama nie wiem. Niby fajnie nawilza,ale jest taka tlusta i ciezko ja zmyc.Tworzy tlusta warstewke, ale wiadomo jak to maseczka...Mam mieszane uczucia,bo naprawde uzywalam o wiele lepszych produktow.
Czuc w niej zapach awokado.

Używam tego produktu od: paru lat

Dobrze nawilża

Jestem zadowolona z zakupu tej maseczki. Fajnie nawilża, skóra jest miękka, gładka i odświeżona. Jednak żeby dobrze zadziałała trzeba przedtem zrobić sobie peeling grubioziarnisty. Ostatnio miewam miejscami suchą skórę i niestety wymaga takiego rodzaju peelingu i do tego tej maseczki. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 tubka

wspaniała maseczka

To jest jedna z moich ulubionych maseczek!
Znakomicie nawilża i ujędrnia moją cerę, skóra robi się miękka, gładka i idealnie nawilżona.
Ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza, nie podrażnia skóry. Wręcz przeciwnie, wielokrotnie przekonałam się że koi podrażnienia i do tego kosztuje niewiele.
Czegóż chcieć więcej?
Zdecydowanie mój KWC!

Nic specjalnego

Bez wątpienia, do zakupu tej maseczki zachęca cena. Podobnie było ze mną - chciałam ja przetestować ponieważ akurat była w promocji. Zaskoczył mnie (pozytywnie) jej niedrażniący zapach. Jak dla mnie za mało nawilża i jest zbyt tłusta (mam cerę tłustą). Stosuję ją na maseczkę głęboko nawilżającą Lirene (a ta też idealna nie jest) i wtedy otrzymuję pożądany efekt. Nie podrażnia, rezultat po jej zastosowaniu solo jest średnio zadowalający.
Nie wiem czy kupię ją ponownie, ponieważ wolę używać jednej konkretnej maseczki a nie dwóch na raz.

przecietna;/

ta maseczka nie przypadla mi do gustu ani tez nie pomogla przy przesuszonej skorze. smierdzi to po pierwsze po drugie lepka dziwna konsystencja. ni to krem ni to maska O_o po nalozeniu na twarz w wannie od cieplej pary splywa do oczu i ogolnie sie rozmazuje. nie nawilza skory jak juz to w minimalnym stopniu. a po za tym pogorszyl mi sie stan mojej skory tzn ilosc pryszczy po jej zastosowaniu. wiec do skory tłustej nie polecam!

Używam tego produktu od:3mies

super dla zmęczonej skóry

Mam wrażliwą, trądzikową i na dodatek tłustą cerę, maseczki używam dla odżywienia zmęczonej i wysuszonej leczeniem skóry. Jest dla mnie zamiennikiem kremów których większość zapycha moją skórę(jeszcze nie znalazłam odpowiedniego). Stosuję ją dwa razy w tygodniu, zaraz po peelingu. Maseczka dobrze się rozprowadza, ma miły roślinny zapach. Jestem na kuracji złuszczającej więc nie stosowałam jej na wszelki wypadek na samym początku, dopiero po ok. miesiącu i nie szczypała. Dla mnie efekt nawilżania jest zadowalający.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Taki Sobie

NIE widziałam po nim żadnych efektów.
Jak bym smarowała i nic. Więc raczej nie polecam
chociaż u innych może dobrze służyć.
Dla mnie taki sobie. :(

Używam tego produktu od: msc

nie dla mnie

Maseczke kupiłam dawno temu, po miłych przygodach z inną tej firmy. Niestety w ogóle nie spełniła moich oczekiwań.

Ma to być maska nawilżająca, a tym czasem żadnego nailżenia nie ma. Pasuje do opisu tylko konsystencja: tłusta, ciężka do zmycia. Maseczka nie wchłania się, wasrtwa zostaje na twarzy.

Produkt w ogóle nie udany, zraził mnie do innych tej firmy i poleciał do kosza.

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1