Avon Naturals, Vanilla & Soy Milk, Nourishing Body Lotion (Odżywczy balsam do ciała `Wanilia i mleczko sojowe`)

Wanilia i mleczko sojowe posiadają właściwości nawilżające i odżywcze, wygładzają skórę oraz ożywiają zmysły.
Kompleks Bioseed zawiera ekstrakty ziaren:
- winogron
- miodli indyjskiej
- słonecznika
znane ze swych niezwykłych właściwości odżywczych, nawilżających, kojących oraz ochronnych i antyrodnikowych.

Skład: Aqua, ethylhexyl palmitate, cetearyl alcohol, petrolatum, prunus armeniaca kerner oil, isopropyl palmitate, parfum, oryza sativa starch, glyceryl stearate, triethanolamine, Peg-40 hydrogenated castor oil, sodium cetearyl sulfate, carbomer, imidazolidinyl urea, methylparaben, benzophenone-4, diodium edta, dimethicone, propylene glycol, trimethylsiloxysilicate, hydrolyzed milk protein, tocopherol, vanilla planifolia extract, alkohol denat., phenoxyethanol, glycine soja extract, BHA, helianthus annuus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, diazolidinyl urea, butylparaben, ethylparaben, propylparaben, isobutylparaben, Cl 15510, Cl 47005, Cl 42090

Cena: 16,90zł / 200ml

Przyjemne

Miałam wersję z tego roku.

Plusy:
- przyjemnie się wchłania
- nie brudzi ubrań
- przyjemna konsystencja
- zapach pozostaje na długo (nie jest to zapach typowej wanilii, tylko słodkiej kaszki mannej ale mi to odpowiada)
- naprawdę przyjemnie nawilża całe ciało

Minusy:
- bez przeceny za drogie
- tylko z katalogu i nie zawsze jest
- plastik butelki jest twardy i ciężko wydobyć końcówkę

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

O nie!

Nie jestem zadowolona z tego produktu, wady zdecydowanie górują nad zaletami. Zapach jest bardzo mdły, osobiście doprowadza mnie do szału, bardzo intensywnie czuć taką mega-słodką wanilię. Na ciele nie pachnie już tak mocno, ale chwilę go czuć. Nie nawilża jakoś wybitnie, powiedziałabym, że gorzej niż przeciętnie, większość produktów w tej, a nawet i niższej cenie nawilża ciało dwa razy bardziej. Konsystencja jest bardzo wodnista, dosłownie jakby ktoś nam wody dolał, przez co kosmetyk wybitnie szybko się kończy. Od połowy butelki jest już trudno go wyciągnąć, koniecznie trzeba postawić butelkę do góry nogami. Absolutnie nie polecam.

Minusy
- trudność użycia
- niemiły zapach
- niewydajny
- rzadka konsystencja
- słabo nawilża

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

trzeba mieć nastrój na ten zapach

O ile mgiełka to porażka balsam wypadł o niebo lepiej.
Na ten zapach trzeba mieć nastrój i wtedy jego zapach nie drażni a otula.
Emulsja raczej ukierunkowana jest na zapach niżeli na nawilżanie etc.
Balsam nie wchłania się szybko i raczej do świeżych zapaszków nie należy.
Dziwi mnie dlaczego zamknięto go w kategorii zapomniane skoro cały czas jest w regularnej sprzedaży?!

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Manicure - mat i błysk

Dlaczego go wycofali? :(

Nie jestem wielką fanką Avonu. Uważam, że ich kosmetyki są raczej średniej jakości i często nieadekwatnej do cen.

Avonowskie balsamy z serii naturals jednak uwielbiam!
Dla mnie one są wszystkie takie same w kwestii działania pielęgnacyjnego - leciutka, łątwa w nakładaniu i dobrze wchłaniająca się konsystencja, natychmiastowe nawilżenie, piękna, miękka skóra - super!

I te ZAPACHY!!! Długo utrzymujące się przepiękne zapachy... waniliowy był jednym z moich ulubionych :( taki budyniek :D tęsknię za nim :(

Używam tego produktu od: wiele miesięcy kiedy był dostępny :(
Ilość zużytych opakowań: kilka

Ładnie pachnie, ale nic poza tym.

Jego właściwości odżywcze są dla mnie niewiadomą. Nie zauważyłam żadnej właściwości obiecanej przez producenta. Jedno co trzeba przyznać, pachnie słodko, a zapach utrzymuje się długo. Jednak dla samego zapachu nie wart swojej ceny.

Spoko

Kocham zapach wanilii i dlatego zakupiłam ten balsam.
Przy okazji liczyłam na poprawę kondycji przesuszonej skóry- w sumie faktycznie trochę ją nawilżył, ale nie jakoś wybitnie.
Konsystencja tego balsamu jest dość rzadka, a sam balsam nie wchłania się bardzo szybko, tworząc delikatny film na skórze.

Używam tego produktu od: już nie używam

Uwielbiam ten zapach.

PLUSY
- ma przepyszny, przecudowny zapach
- dosyć szybko się wchłania
- nie zostawia tłustej warstwy

MINUSY
- nie nawilża
- nie odżywia
- raczej nie jest wydajny

Używam tego produktu od: dawna

pycha!

Długi czas szalałam za tym balsamem. Jego ZAPACH neutralizuje wszystkie inne dookoła :D
Niezależnie od pory roku smarowałam się nim cała i zapadałam w waniliowy trans… Balsam dobrze się wchłania, a zapach utrzymuje się cały dzień, na ubraniach nawet 3 dni. Ale muszę przyznać, że nie każda butelka pachniała tak samo, w niektórych przez wanilię przebijał jakiś dziwny gorzki (?) zapach. Od jakiegoś czasu przestałam katować otoczenie wanilią i znalazłam innego słodziaka, bo powiedzmy sobie szczerze – ta wanilia nie nawilża wcale. Skóra jest w dotyku taka sama jak przed smarowaniem. Za to odejmuje gwiazdkę.
Avon ma całkiem dobrą wydajność, kilka osób oddało mi tego „śmierdziela” bo wydawało im się, że butelka nie ma dna :D
Pewnie już go więcej nie kupię bo są inne słodkie kosmetyki, które w przeciwieństwie do niego, coś robią ze skórą. Jednak jeśli ktoś miałby ochotę pozbyć się swojej buteleczki to chętnie przygarnę :D :D

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

średni

Kupiłam ten produkt, jako pierwszy z linii naturals. Był bardzo wydajny, nie pachniał tak chemicznie jak aktualne produkty tej serii. Jednak niestety zbyt obfity zapach powoduje, że bardzo się nudzi. Używam wiele balsamów do ciała innych firm i czegoś podobnego nie zauważyłam. Dlatego moje zadowolenie z tego produktu było nikłe.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Szkoda,że już go nie ma

Pierwsze za co pokochałam ten balsam to zapach, po prostu cudny, jadalny, bardzo dlugo utrzymujący się na skórze.
Kocham wanilię a ten balsam slicznie nią pachniał, w połaczeniu z mgiełką świetnie zastępował perfumy.
Jeżeli chodzi o pielęgnację to też nie mogę mu nic zarzucić, dobrze nawilżal skórę.
Mam nadzieję, że AVON kiedyś przywróci ten balsam.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

tylko zapach

Kupiłam dla zapachu. Rzeczywiści bardzo ładnie pachnie wanilią i na tym kończą się plusy.
Balsam nie robi zupełnie nic nie nawilża,nie odżywia.
Końcówkę balsamu wydostać z tej butelki to koszmar.Nie jest też wydajny. Konsystencja dośc rzadka (lotion) i szybko się wchłania,ale niestety tak jak pisałam bez jakichkolwiek efektów nawilżających.

Te dwie i pół gwiazdki za zapach wanilii, który uwielbiam.

Samego balsamu nie polecam.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka

Zakochałam się w zapachu!

Zacznę od tego, że uwielbiam wszystko, co pachnie wanilią dlatego go kupiłam ;).

Kosmetyków z Avonu nie lubię i ogólnie nikomu nie polecam, balsam ten również niewiele odstaje od ogółu kosmetyków tej firmy. Pod względem właściwości nawilżających i pielęgnujących to taki średniak, nie robi nic. Ani skóra nie jest po nim jakoś specjalnie nawilżona, ani gładka, ani błyszcząca ale za to... JAK PACHNIE :) Zapach jest śliczny i długo się utrzymuje... Dla mnie ten balsam to taka aromaterapia. Bardzo żałuję, że został wycofany ze sprzedaży.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: osiem