bebeauty, Face Expert, Fluid kryjący

bebeauty, Face Expert, Fluid kryjący

Nowoczesny fluid unikalnej formule kryjącej zapewnia perfekcyjne skorygowanie wszelkich niedoskonałości cery, zapewniając jednocześnie naturalny wygląd, bez efektu maski. aksamitna konsystencja oraz odpowiednia ilość pigmentów sprawia, że fluid równomiernie rozprowadza się na skórze i dostosowuje do jej naturalnego kolorytu. zawarte w formule gliceryna i wyciąg z kukurydzy nawilżają oraz wygładzają cerę.

Średni

Jest to moj pierwszy podkład, ktory kupilam. Na początku bylo ok. Ale z czasem zrobil się okropny. Jasny byl dla mnie duzo za ciemny. Podkreślał wszystko co bylo na twarzy. Scieral i warzyl. Jego intensywny zapach zaczął mi przeszkadzac. Szkoda nawet te 10 zl. Bo obecnie na rynku jest mnostwo tanich i dobrych podkladow

Średni

Fluid nie jest kryjący. Zdarzają mi się niedoskonałości i on niestety sobie nie radzi z ich przykryciem. Budowanie go nie powoduje lepszego krycia.
Natomiast sam fluid ma rzadką konsystencję i jest lekki. Bardzo ładnie pachnie.
Łatwo się z nim pracuje.
Ma tłustą konsystencję i mnie bardzo wyświeca.

Niezły

Dobry podkład dla dojrzałej cery. Krycie dobre - średnie. Nakłada się równomiernie, dobrze nawilża i ujednolica koloryt. Ładnie pachnie, nie zastyga. Wymaga utrwalenia pudrem. Trwałość umiarkowana (4-5 godzin). Niestety jest już niedostępny.