Eau de Dali

Eau de Dali

Salvador Dali L'Eau de Dali to słodki, kwiatowy zapach pobudzający wszystkie zmysły. Jest to zapach młodości przywołujący czasy wielkich marzeń, planów i oczekiwania jutra. Sam flakon zapachu Eau De Dali jest inspirowany boginią Afrodytą. Zapach Salvador Dali Eau de Dali jest dyskretny, ale przy tym łatwy do zapamiętania i oryginalny.

Głowa perfum Salvador Fali Eau de Dali na wstępie emanuje zielonymi tonami i odświeżającymi akordami cytryn. Serce jest stworzone z mieszanki jedwabnych kwiatów jaśminu, delikatnej konwalii, omamiającego irysa i delikatnych płatków namiętnej róży, która dopełniona jest egzotycznym aromatem ylang-ylang. Ciepła podstawa jest inspirowana powabną ambrą, drogocennym piżmem i niezastąpionym drzewem sandałowym. Te ekskluzywne, damskie perfumy od Salvadora Dali doskonale pasują na romantyczne spotkanie.

Otwórz się na romantykę i piękno z niezwykłym zapachem Salvador Dali L'Eau de Dali!

Nuta głowy: irys, jaśmin, mandarynka.
Nuta serca: bergamotka, róża.
Nuta bazowa: ambra, wanilia, drewno sandałowe.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

poprawiacz humoru

Bardzo przyjemnie mi się nosi Eau De Dali w ten letni czas. Perfumy są leciutkie, ale zarazem ciepłe i otulające. Rzeczywiście w retro stylu, ale to retro takie z przymrużeniem oka. Nie czuć jakiejś ogromnej historii w tych perfumach. Jest w nich coś uspokajającego, i dodającego otuchy. Przypomina mi trochę Lagunę, ale tutaj nuty są bardziej rozmyte, łagodne. Trwałość dość dobra. Zapach długo snuje się przy szyi i czuć go za każdym podmuchem wiatru.

Lata 90-te

Tak pachniały lata 90-te. Słowo daję, pierwszy psik i już się cofam o 20 lat. Dziwna moda ale raczej to, co nosiły wtedy młodsze i starsze kobiety a nie nastolatki - kolory ziemi, beże, brązy, spódnice do ziemi, drobne kwiatowe wzorki, do tego obszerne swetry, brązowe szminki. Raczej naturalność niż kolorowy kicz.
Sam zapach - nie umiem w nim wyodrębnić nut. Jest złożony, dla mnie mocno kwiatowo-mydlano-pudrowy z nutą przywodzącą na myśl dobry krem do ciała. Z lekka niedzisiejszy ale całkowicie przystępny i noszalny. Bardzo przywołuje wspomnienia choć totalnie nie mój i nie umiem go nosić. Pewnie gdybym w latach 90-tych miała lat tyle co teraz to bym go kochała.

sentyment

Jak nie kochać pierwszych perfum zakupionych ...wiele lat temu:). Dla mnie zapach bardzo subtelny (tak się wtedy czułam: delikatna, dziewczęca, młodziutka blondynka, chodząca w chmurach, zakochana w Baczyńskim itd. ), kremowo - kwiatowy, delikatny. Na tamten czas - bardzo ładny. Polecam eterycznym blondynkom, o poetyckim usposobieniu :)

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

TOP 10 damskich perfum

zwyczajny

Dość ładny, kwiatowy zapach, nie drażniący, ale zwyczajny do bólu, niczym nie zaskakuje, nie zapada w pamięć. Takie tam pachnidełko na co dzień. Mam miniaturkę, zużyję nawet z przyjemnością ale (o zgrozo dla niektórych :) ) więcej nie kupię bo na co dzień wolę pachnieć Celebre Avonu (ten zapach przynajmniej czymś się wyróżnia).

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: miniaturka w trakcie

dla 10latki

Jeszcze jedne z perfum Salvadora - i znów bez polotu. Zwykłe, bez pazura, "wiotkie", nieśmiałe, kwiatowe, z delikatną nutą jeżyny. Także w tym wypadku (typowe dla perfum Dalego) po dłuższym wwąchaniu się, wyczuć można coś jakby chemicznego - w Eau de Dali gumę arabską.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:testy

nie bardzo

Zapach dość słodki, po dłuzszej chwili zalatujący denerwującą nutką czegoś podobnego do taniego mydła.
Potem staje się delikatny i nawet ładny, ale niczym się nie wyróżnia.
Zdecydowanie kwiatowy, bez głębi.
Ze względu na delikatnośc odpowiedni na lato, dla kobiet które chcą pachnieć "ładnie", ale nie "oryginalnie"- jak świeżo wyszorowane mydełkiem.

Używam tego produktu od:od kilku lat mam
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe

Tak pachnie lato :)

Bardzo fajny zapaszek :) slodki, ale jednak tkwi w nim jakas owocowa swiezosc. Bardzo smakowity, ale jednoczesnie uwazam, iz jest kobiecy. Nie jest to mdlaca, slodka slodycz. Jestem na tak :)
Buteleczka sliczna, slodkie rozowe usteczka :) ale nakretka za to okropna, to jest nos? :D

świeżość o poranku

Gdy rano spryskam się tym cudem to nabieram lepszego humoru i wigoru. Zapach niesłychanie świeży i delikatny, pachnie owocami i troszkę kwiatami. Piękny. Opakowanie można zamknąć w dłoni - świetne uczucie.

wata cukrowa z odpustu??

Słodycz przesłodzona. O ile mogę znieść na innych zapach słodki, z lekką nutą goryczy, to w tych perfumach zdecydowanie zapomniano o tzw. drugim dnie. Mdli niemiłosiernie, pasuje do słodkiej blondynki w stylu lalki Barbie, co, jak wiem, też może mieć swoje uroki :) Dość trwały. Zbyt "płaski" :(Miałam 15 ml, z trudem wypsikałam może z 5 ml, resztę oddałam kuzynce

pyszny:)

Zapach piękny, opakowanie też piękne. Pyszny sorbecik na lato :))