Emporio White (zapach męski)

Emporio White (zapach męski)

White to kolejna pozycja z serii Emporio. Męskie wydanie to kompozycja delikatnej świeżosci i chłodu. Skierowany do młodych mężczyzn, zapach bardzo dyskretny, przy ciele, ale charakterystyczny. Nie owocowy, nie cytrusowy - zadziwiająca kompozycja wetiweru, bergamotki, tymianku i minimalnej ilości kardamonu. Idealny na ciepłe dni. Idealny na powitanie wiosny.

Cena:

Ładny, przyjemna baza

Przyjemny, świeży, z całkiem seksowną bazą - charakterystyczną zresztą dla zapchów Armaniego.

Rzeczywiście nie jest to typowy cytrus - ale silnie się z nim kojarzy. Naprawdę całkiem interesujący zapach.

Przydałaby sie jednak większa intensywność. Za bardzo trzyma się przy ciele. Lubię czuć perfum, który na sobie noszę. Tego Armaniego muszę sobie podstawiać pod nos, niestety...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 50 ml w trakcie

Wyśmienity

Zapach jak żaden inny!
Uwaga - nie polecam go wąchać i testować ani na papierku ani na ręku w perfumerii. Poprostu nie będzie się go czuło i można przejść obok niego tracąc niełychanie dużo. Trzeba mu dać szansę - najlepiej zakupić próbeczkę
Faktycznie zapach jest bardzo delikatny, jest jeszcze bardziej przy skórze niż klasyczne emporio!
Ale jest bardziej trwały, zdecydowanie bardziej trwały niż mogłoby sie wydawać.
Zostawia taka chłodną lawendowo-jaśminowo- wetiwrową mgiełke, na rękawie została ona wyraźnie wyczuwalna przez tydzień. Na początku jest chłodny i cierpko - cytrusowy, pożniej cytrusy giną i zostaje coś w stylu Kenzoair tylko o wiele bardziej subtelnego.
O dziwo kapitalnie sprawdza się w chłodne dni!

Naprawde polecam, bo to chyba najlepsza kompozycja Armaniego. W kazdym razie lepsza od zwykłego emporio
Dla młodych mężczyzn szukających subtelnej elegancji

Flakon- zimny,ascetyczny, nowoczesny, podoba mi sie ta biel zakończona czarnym gumowym przyciskiem:) Tylko nie rozpyla, a "psika" strumykiem

Polecam polecam polecam