In Motion Edition (Woda toaletowa)

In Motion Edition (Woda toaletowa)

Letnia edycja zapachu In Motion, która popularnością przebiła wersję klasyczną.
Zapach bardzo trwały, z charakterystycznymi dla Bossa nutami. Bardzo świeży i rześki. Czuć wyraźnie miętę wymieszaną z pomarańczą. Bardzo uniwersalny, nadaje się do wyjścia z przyjaciółmi, ale także na randkę. Dodaje pewności siebie. Mgiełka która odświeża i dodaje wigoru.
Flakon prawe identyczny jak w pierwowzorze, jednak bardziej metaliczny o niebieskim odcieniu. Odzwierciedla charakter zapachu.

Kompletnienic nie czuję, serio!

Co by tu napisać o zapachu, który po około pół godziny od aplikacji w ogóle już nie jest wyczuwalny?
Po świeżym otwarciu lekko pomarańczowym, trochę świdrującym, zapach kompletnie się rozmywa i nie jest wyczuwalny nawet z najbliższej odległości. Może to kwestia mojej skóry, ale do tej pory nie narzekałem na długość utrzymywania się zapachu na niej, nawet inne świeżaki dają radę spokojnie 4-6godzin.
W sumie nawet nie jestem rozczarowany, bo nie spodziewałem się niczego specjalnego, albowiem w "stajni" Bossa od dawna nie znalazłem niczego ciekawego.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

bardzo fajny

Mam go od niedawna, ale już zdążyłem go bardzo polubić. Jest dużo lepszy od szarej kuli, bo nie przytłacza ciężkim "pomarańczowym uderzeniem" tak jak pierwsza edycja. Tutaj wyczuwalne są wszystkie nuty, które dobrze ze sobą współgrają. Moim zdaniem świetny i na co dzień i na wieczorne wyjście. Trwały i głęboki zapach, zdecydowany ale nie nachalny.. no i podoba się koleżankom :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 90 ml. w trakcie

Kula pełna zapachu:)

Kapitalny zapach, baaardzo trwały, świetnie orzeżwia dzięki mieszance mięty i pomarańczy.
Cechuje go duża trwałość i to że po wielu godzinach pachnei nadal sympatycznie.

Idealna pozycja dla dwudziestoparolatka który chce pachnieć świerzo, nowocześnie a zarazem charakterystycznie.

Bije na glowe klasycznego In motion. Nawet flakon jest milszy dla oka - czytajcie - lepiej sie prezentuje na półce