Aroma, Odżywka do włosów łamliwych i trudnych do ułożenia (różowa)

Aroma, Odżywka do włosów łamliwych i trudnych do ułożenia (różowa)

Odżywka głęboko regenerująca Gliss Kur Aroma do włosów łamliwych i trudnych do ułożenia ( różowe pudełko). Ta intensywna maska głęboko regeneruje włosy, chroni je przed dalszymi uszkodzeniami. Wzmacnia zarówno strukturę jak i osłonkę włosa. Po jej użyciu włosy nabierają sprężystości, dobrze się rozczesują, stają się gładkie, elastyczne i zmysłowo lśnią. Odżywka głęboko regenerujących Gliss Kur Aroma z dodatkiem olejków eterycznych kojąc zmysły, zapewnia codzienną pielęgnację i relaks zmęczonym włosom.

Cena: ok. 19zł / 200ml

bardzo dobra

Daje radę!
Włosy są naprawdę wygładzone, miękkie, łatwo się układają. Dużą zaletą jest wydajność. Ma bardzo przyjemny zapach.
Polecam, bo warto za 20zł

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

całkiem dobry :)

plus:
- włosy delikatne i miękkie w dotyku
- łatwe rozczesywanie
- nie obciąża włosów - są sprężyste
- ładny zapach
- nie trzeba czekać po nałożeniu określonego czasu na spłukanie wodą

minus:
- włosy mi się po nim strasznie elektryzują

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 opakowania

Włosy wygładzone w 1oo%

Kupiłam go pare tygodni temu i jestem z tego zakupu bardzo zadowolona. Mam puszyste, łamliwe i niby proste niby kręcone włosy. Po użyciu tego produktu odrazu zauważyłam efekty, włosy są wygładzone i nie puszą się tak bardzo. Produkt w moim przypadku niema żadnych minusów. Polecam !!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Spełnia wymagania

Lubię produkty tej firmy, także nie jest zdziwieniem, że jestem na TAK! :) Włosy miękkie, lśniące, ładnie pachnące. Odżywka wygładza włosy, powoduje, że nie puszą się. Jest bardzo wydajna. Ogólnie fajnie! ;)

bardzo piątka:)

nigdy nie wierzyłam w cudowne działanie odżywek z półki sklepowej gustując uprzednio w kosmetykach użytku profesjonalnego ( w salonach fryzjerskich)
mile więc zaskoczyła mnie ta odżywka sprawdzona przez moją przyjaciółkę. nie obciąża włosów,wygładza je i pozostawia miły zapach. warunkiem dobrego działania jest dłuższe trzymanie odżywki na włosach (najlepiej 30 min pod czepkiem i ciepłym ręcznikiem ale pozwalam sobie na to zbyt rzadko:(
poza tym drobne detale na tak- ładne opakowanie + przystępna cena.

Używam tego produktu od:pół roku

Zadowolona..

Bardzo dobra maseczka. Włosy rzeczywiście po niej lśnią, są mieciutkie, nie puszą się, bardzo ładnie pachną. Maseczka jest bardzo wydajna. Włosy wyglądają na zdrowe, są spręzyste i łatwe w rozczesaniu.

Używam tego produktu od:4msc temu przez 1msc

Blisko KWC

bardzo dobry kosmetyk jeśli chodzi o właściwości nabłyszczające i wygładzające to jest to jedna z najlepszych tego typu. Ma jednak swoje wady:
1.włosy szybko sie przetłuszczają
2.może sklejać włosy ale po rozczesaniu przy suszeniu efekt znika
używam na przemian z maseczką sekrety pereł Joanny i muszę powiedzieć ze tamta jest lepsza jeśli gdzieś wychodzę, a jak jestem w domu to wolę gliss kur ponieważ lepiej odżywia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

przeciętna

Nie zachwyciła mnie ta odżywka, mam włosy suche i puszące się, myślałam że trochę je ujażmi ale jednak nie. ma fajny zapach i opakowanie ale włosy po niej są dziwne- nie są bardziej suche ale obciążone i w zasadzie to ona w ogóle nie nawilża. ale za zapach i fajne perłowe drobinki daję ***

Używam tego produktu od:2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

Jest świetna !!

Musze powiedziec iz ogolnie boje uzywac sie odzywek o obiazaja moje wlosy ktore i tak sa cieniutkie i do tego szybko sie przetluszczaja. Ale w przypadku tej maski nic takiego nie zauwazylam - a wrecz przeciwnie. Wloski po niej sa lejace, jaby jest ich wiecej i do tego przepieknie pachna. Naprawde to moje odkrycie :-)
Stosuje ok. raz w tygodniu ale zapach chodzi za mna dluugo.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

KWC w swojej klasie

Zaskakująco dobra odżywka, za niewielką cenę otrzymuję jakość kosmetyku profesjonalnego, tak przynajmniej reagują moje włosy. A włosy mam bardzo wymagające i kapryśne - długie, regularnie farbowane (ciemny brąz), a jednocześnie przetłuszczające się. Trudno więc pogodzić "interesy" tłustej skóry głowy i lekko przesuszonych końcówek. ;) Patent mam taki, że stosuję dość silny szampon specjalistyczny do tłustych włosów, a potem wjeżdżam z intensywną odżwyką/maską, której nie aplikuję na całe włosy, ale ok. 10 cm od skóry.

Odżywka treściwa, bogata, piękny zapach - wyraźny, ale nie nachalny. Bardzo wydajna (stosuję codziennie). Mimo to, moje przesłuszczające się kudły nie mają jej dość, chłoną ją i piją jak dzikie. Wyraźnie wygładza moje włosy (nie każdemu może to pasować, mnie na takim efekcie zależało, włosy naturalnie mi się puszą), ale w żadnej mierze nie czuję, by je obciążała! Przeciwnie (i między innymi za to maksymalna ocena) - są wygładzone, błyszczące, ale wciąż lekkie, nie przylizane. Odżywka nie wpływa na szybkośc przetłuszczania moich wlosów, być może tez dlatego, że bardzo uważam, by nie aplikowac jej na skórę. Spokojnie na podsuszone włosy mogę jeszcze zaaplikować kilka kropel jedwabiu Farouka.
Kolejny ważny argument za maksymalną oceną - dobra kondycja włosów utrzymywała się nawet wtedy, gdy kilka dni jechałam na samym szamponie.

Przetestowałam kilkanaście profesjonalnych odżywek, z różnym skutkiem. W przypadku tej, po raz pierwszy czuję tak korzystną relację jakość/cena. :)

Używam tego produktu od: ok. 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2,5

bez sensu

Padłam ofiarą promocji i fazy zakupów ;) no i klops :(
Nie sprawia że włosy są śliskie i jednawibiste za to się lepią, żle układają i odkształcają. Zapach niby ładny ale bez zachwytów. Jest niestety wydajna więc nie wiem kiedy ją skończe... chyba, że wykorzystam ją do golenia bikini :D sposób sprawdzony-polecam :D

Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1/2

nie wiem...

Kupiłam tę maseczkę gdyż generalnie lubię produkty Gliss Kur, mają one dość silne działanie jak na produkty dostępne w supermarketach. Coś, co ma w nazwie cokolwiek wspólnego z aromatem musi być u mnie na półce:-) Bardzo ładne i estetyczne opakowanie, zapach odżywki fajny, aż nawet za silny po jakims czasie.Jest to kosmetyk wydajny gdyż niewielka ilość wystarczy, żeby pokryć całe włosy. Bardzo "treściwa" konsystencja. Dość trudno zmyć tą odżywkę, jeżeli nie zmyje się dokładnie włosy będą po wysuszeniu wyglądać "nieświeżo". Po dokładnym spłukaniu są gładkie, lśniące, pachną kosmetykiem. Jednak po zużyciu opakowania nie zauważyłam jakichś bardzo ciekawych rezultatów więc nie wiem czy jeszcze kupię. Może skuszę się na pomarańczową.

Używam tego produktu od:paru miesięcy