Emulsja do opalania z kompleksem brązującym

Emulsja do opalania z kompleksem brązującym

Coffee Sun Express to specjalistyczny preparat przeznaczony do opalania w solarium, zapewniający błyskawiczny efekt opalania już podczas pierwszej sesji. Jest to możliwe, dzięki zastosowaniu kompleksu brązującego Express - specjalnej kombinacji składników brązujących: DHA, betakarotenu i wyciągu z orzecha włoskiego.
Kompleks brązujący Express opala skórę powierzchniowo intensywnie oddziaływując na zewnętrzną warstwę naskórka gdzie następuje wytwarzanie brązowego pigmentu i uwalnianie melaniny. Pomaga to szybko uzyskać widoczny efekt pięknie opalonej skóry.
Uzyskany efekt jest dodatkowo wzmacniany przez działanie masła Shea, które pozostawiając na skórze delikatny film eksponuje opaleniznę i nadaje jej złotobrązowy odcień.
D-panthenol działa kojąco, łagodzi podrażnienia i reguluje stopień nawilżenia skóry. Doskonałe właściwości ochronne i pielęgnacyjne preparat zawdzięcza olejowi avocado bogatemu w witaminy A, B, D, E.
Kawowy aromat pobudza siły witalne i dodaje energii.
Tak dobrana kompozycja składników gwarantuje Twojej skórze ekspresowe opalanie!
Polecany dla osób niecierpliwych o jasnej i normalnej karnacji, rozpoczynających opalanie w solarium w celu uzyskania błyskawicznej złotobrązowej opalenizny.
Uff..;-) Od siebie mogę dodać,że kosmetyk poprostu warto wypróbować. rzeczywiscie ładnie brązuje i przyspiesza opaleniznę.
Ślicznie pachnie!!
kosmetyk dostępny tylko w solariach.

Cena: 5 zł / 8 ml; 31 zł / 200 ml

Daje efekty!

Bardzo dobry kosmetyk do opalania w solarium!
Intensywnie i głęboko nawilża skórę.Doskonale ją odżywia,dzięki czemu po sesji opalania,nie ma efektu wysuszenia.Efekty widać już po pierwszej sesji opalania,skóra jest znacznie ciemniejsza niż bez kosmetyku.
Minus to zapach,a tak bez zastrzeżeń!

Używam tego produktu od:Kilka lat
Ilość zużytych opakowań:Kto by to zliczył:)

polubilam :)

Lubie solarium, lubie cieplo, lubie sie opalac. Z tym preparatem jest jeszcze fajniej. Szybko mam brazowa skore (chociaz i bez Soleo nie mam tendencji do opalania sie na czerwono). Ladnie pachnie, dobrze sie rozprowadza, nawilza skore. Gdyby byl tanszy (dodajac cene solarium, sesja troche drogo wychodzi), to bym dala 5 *

przyjemne opalanie :)

Świetny kosmetyk.
Rzeczywiście pachnie kawą i karmelem,poprostu ślicznie.
Wchłania się łatwo i szybko, ma ciekawą konsystencję.
Dzięki niemu opalenizna jest od razu brązowa,niewiem,czy to dlatego,że ma samoopalacz,czy dlatego,że rzeczywiscie przyspiesza.
Jednak bardzo mi ten efekt odpowiada.
Ztesztą, zauważyłam kolosalną różnicę jak opalam się z Soleo,wczesniej mi się przesuszała skóra nałydkach, a zaczynała schodzić na dekoldzie.
teraz nie mam tego problemu, preparat dobrze nawilża i jest naprawdę świetny do solarium.

zużyłam narazie w sumie 6 saszetek i właśnie idę zaraz kupić całe opakowanie :D

depilacja rąk

bardzo dobry

Bardzo ładnie pachnie, taką hmm..kawą i karmelem a zapach długo utrzymuje się na skórze. Dobrze się wchłania, rewelacyjnie nawilża, skutecznie chroni przed poparzeniem skóry. Uzyskana opalenizna jest ładna, naturalna i trwała. Nie zauważyłam żeby emulsja Soleo jakoś radykalnie przyspieszała brązowienie skóry, przynajmniej nie opisywany tu produkt (Level 1,2)