Bielenda, Seria kasztanowa, Krem półtłusty na noc do cery naczynkowej i wrażliwej

Półtłusty krem z wyciągiem z kasztanowca bogaty w biologicznie czynną escynę, przeciwdziała podrażnieniom i obrzękom. Wzbogacony rutyną oraz naturalną witaminą C, które wzmacniają i przywracają elastyczność ścianom naczyń włosowatych. Krem jest polecany do pielęgnacji skóry z problemami naczynkowymi. Preparat do stosowania na noc sprawia, że naczynia krwionośne są mocniejsze i odporniejsze na pękanie. Krem przywraca równowagę lipidową skóry, pozostawiając ją zregenerowaną oraz gładką.

Nie wiem skąd te ochy i achy

Używałam go jednocześnie z kremem na dzień z tej samej serii. Muszę przyznać, że zdecydowanie jest lepszy od kremu na dzień ale bez szału. Dobrze się wchłania, nie zapycha, pozostawia tłusty film na buźce ale jeżeli chodzi o działanie na naczynka to w moim przypadku jest ono znikome. Rano faktycznie naczynka były wyciszone, buźka rozjaśniona jednak nie na długo. Poza tym krem jest trudno dostępny. Dlatego też będę szukać dalej mojego ideału.

Używam tego produktu od: rok temu

świetny

bardzo fajny na noc naprawdę polecam moje naczynka na nosie przy tym kremie stały się mniej widoczne byłam pozytywnie zaskoczona jeszcze ta cena nie całe 10zł super jestem bardzo zawiedziona że ten krem został wycofany z produkcji!!

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Świetny na zimę!

Mój faworyt [wraz z wersją "na dzień"] na zimę!
Tani krem, a jaki dobry! I tylko szkoda, że tak trudno go utrafić w drogeriach...

Lekko seledynowy kolor, tłustawa i gęsta konsystencja, przyjemny zapach, wchłania się powoli, ale efekt łagodzący czuć od razu; lekko się cera świeci, ale nie jest ciężki na twarzy. Niweluje zaczerwienienie i pieczenie skóry twarzy, a jeśli stosować go regularnie - naprawdę widać poprawę! Doskonały!

Używam tego produktu od: ponad 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale przynajmniej 5 pudełek

Kosmetyczka roku 2017

Pozytyw;)

Najlepszy krem na cerę naczynkową jaki do tej pory miałam. Używam od około 3 miesięcy, jest naprawdę wydajny. Przyjemny zapach, łatwo się rozprowadza, przystępna cena. Poza tym, co najważniejsze, skutecznie łagodzi pieczenie polików, w szczególności ujawnia się ta zaleta, gdy nałoży się go już na rumieńce. Stosuje go razem z formułą na noc tej serii. Polecam;)Używam tego produktu od: około 3 m-cy

Naprawde działa

Najlepszy krem jaki miałam. Naprawde zamyka naczynka i sprawia ,ze od pierwszego użycia widać efekty.
I ta cena.... marzenie zapłaciłam tylko 8zł. Zachęcona waszymi opiniami zakupiłam i nie żałuje ;] Stosowałam kremy dużo droższe ,które w połowie nie dorównywały temu. Niestety teraz wprowadzono nową linie i te same kosmetyki podrożały kilkakrotnie. Teraz kosztuje koło 20zł. Ale i tak jest wart takiej ceny. Zresztą w porównaniu z innymi kremami to i tak jest tańszy ,a do tego skuteczny. Bardzo wydajny. Zdecydowany mój KWC w tej dziedzinie ;]
Polecam!Używam tego produktu od: pażdziernika
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Jestem na tak

Mam cerę mieszaną, z niewielka skłonnością do naczynek.

Plusy:

-cena ( kupiłam go za ok 8 zł w zestawie z kremem brązującym na dzień);ekonomiczny

-początkowo bardzo się po nim świeciłam, może to dlatego że wcześniej nie używałam kremów półtłustych i moja cera nie była przyzwyczajona, po jakimś czasie to ustąpiło

-ładny zapach ;) taki cytrusowy

- bardzo odżywczy, dodatkowo zielona barwa maskuje zaczerwienienia

Minusy:

- konsystencja za gęsta jak dla mnie, wolę coś bardziej wodnego

W zasadzie tyle. Z racji, że jest to krem na noc wybaczam mu tłusty film,który pozostawia jak za dużo nałożę

Używam tego produktu od: 1 mca
Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie ( nie jestem jeszcze w połowie)

bez rewelacji

Pierwsze moje wrażenie było tragiczne!! skóra świeciła się na maxa, pory zapchane! oj, oj, oj.

ale...
postanowiłam dać mu szansę.
i okazało się, że jest ok.

PLUSY:
- odżywia i natłuszcza
(świetny np na przesuszoną skórę na nosku, jak ktoś ma skłonność do kataru)
- w małych ilościach jest dobrze wpływa na skórę
- można stosować jako rozswietlacz!
(taki mój patent ;) na kości policzkowe, uzupełniam w ten sposób poranny makijaż
- myślę, że na jesień i zimę będzie ok., ale tylko na noc
- kiepsko się rozprowadza i wolno wchłania
- plusem jest też niska cena

Minus:
- błyszczy się
- nie wpływa kojąco na zaczerwieniona cerę

po 4 m-cach stosowania stwierdzam, ze jest ok jako maska odżywiająca, ale przy codziennym stosowaniu zapycha. (mam cerę mieszaną)

Używam tego produktu od:4m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Cytrynowy Zachwyt

Krem śliiicznie pachnie :)
Jest tłusty, przez co zapewne producent poleca stosować go na noc - nie mam mu tego za złe :)
Dobrze nawilża, natłuszcza.
Nie zapycha porów.

Dawno nie miałam tak przyjemnego kremu, pasuje mi bardzo konsystencja, zapach, opakowanie (jak to Bielenda - świetne) i również niska cena.

Nie zauważyłam żadnej poprawy mojej skóry naczynkowej, ale to nic. Jako krem pielęgnacyjny- nie lek - może być :)

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Krem godny polecenia!

Używam kremu od ponad roku.
Uważam, że to doskonały krem dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do zaczerwienień. Szybko się wchłania, nie pozostawiając efektu "błyszczenia się" cery.
Poza tym ma jeszcze jedną zaletę - jest niedrogi!:)
Polecam wszystkim, którzy maja problem ze skórą pojawiający się zaczerwienieniami, wypiekami lub tez odczuwają po myciu pieczenie na twarzy.

Używam tego produktu od: 1,5
Ilość zużytych opakowań:

nie wiem

Kupilam go w Rosmannie- za dosc niska cene.
krem jest jak dla mnie za tlusty. Poza tym powoduje nawrot pryszczy.
Nie zauwazylam, zeby naczynka sie skurczyly.
Plusem jest cena i wydajnosc.

Używam tego produktu od:juz nie

pół na pół

Sama nie wiem jak go ocenić.

Skuszona pozytywnymi opiniami kupiłam go licząc na to, że stan moich naczynek się polepszy. Niestety tak się nie stało. Szkoda.

Jest dosyć tłusty i ma dziwny zapach. Moim zdaniem nie nadaje się do stosowania w lecie, tylko w zimie, bo jest ciężki, mimo, że stosuje się go na noc.

Rano skóra jest wypoczęta, dobrze napięta i gładka.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

+4, jestem na tak:)

Od razu wyjaśniam dlaczego nie 5 - ja chyba wciąż szukam idealnego kremu:) Ale temu ( jak i całej serii) niewiele brakuje .
Zacznę od tego, że to mój pierwszy krem na naczynka - od zawsze miałam wrażliwą cerę, nawet bardzo... ale dopiero od niedawna zaczęły mi pękać ( i to strasznie) naczynka i zaczęłam się robić jak buraczek - nie czerwona, ale aż bordowa.. Kupiłam ten krem ze względu na opinie - nie żałuję. Krem jest super, świetnie się wchłania ( ale należy go wklepać), super nawilża i naprawdę jest ukojeniem dla mojej buzi. Rano wstaję taka "zdrowa" i wciąż czuję to nawilżenie... Polecam w 100%

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 2