Systempflege, Melisse (peeling + maseczka)

Systempflege, Melisse (peeling + maseczka)

Zgłaszająca osoba: AnnHolland

Oczyszczająca pielęgnacja systemowa: peelling do twarzy (1) i maseczka oczyszczająca (2) z melisy. Antybakteryjny ekstrakt z melisy zwalcza skutecznie zanieczyszczenia skóry i zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Peeling uwalnia pory i pobudza krążenie krwi. Maseczka oczyszczająca uwalnia od zbędnego tłuszczu i reguluje produkcję łoju. Rumianek uspokaja podrażnioną skórę.

Cena: 4,60 zł / 2 x 5 ml

cudo

używałam jakiś czas temu... niestety teraz nigdzie jej nie moge dostać:( (moze któraś z was wie gdzie w toruniu można ją kupić)
moje wrażenia - super cudo
peeling doskonale oczyszczał skóre miałam delikatną, gładką, odczuwalnie czystszą poprostu widocznie ładniejsza no a maseczka wspaniała... przed tym kosmetykiem nie mogłam sobie robić peelingów ponieważ podrażniały moją buzie i wyglądałą gorzej niż prze peelingiem... no a potem znalazłam to CUDO!

Używam tego produktu od: około2lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo

Super!!!!!!!

Przed długi czas szukałam jakiejś maseczki odpowiedniej do mojej cery i w końcu ją znalazłam. Peeling to po prostu rewelacja - po minucie lekkiego masażu cera staje się niewiarygodnie gładka, jak pupcia niemowlaka :) - jest niesamowicie aksamitna w dotyku. Uwielbiam ten peeling - mogłabym kupować te zestaw nawet, tylko dla samego peelingu!! Maseczka spełnia moje oczekiwania w 100% - jest gęsta, przez co bardzo łatwa do nałożenia - po 10min sparawia, że cera nabiera zdrowego naturalnego piękna. Jeden minus to może zapach - dla mnie nie ma znaczenia, ale niektórzy mogą go uznać za nieciekawy.

maseczka na 5, peeling-3

To chyba najlepsza maseczka oczyszczająca, jaką miałam do tej pory, chętnie dałabym jej nawet i pięć gwiazdek, ale oceniam produkt jako pielęgnację systemową i... no właśnie: peeling zaniża tą ocenę. Wolałabym, żeby maseczkę sprzedawali oddzielnie w tubce. Tak w saszetce to jest trochę niewygodnie przy wydobywaniu produktu, no i nie tak tanio...
Peeling jest za ostry- ma twarde drobinki, ale za to bardziej wydajny niż maseczka, która wystarcza tylko na 1 raz, a peeling u mnie na trzy. Peeling bardzo ładnie poleruje i wygładza skórę, ale do delikatnych nie należy i jak nakładałam po nim maseczkę, to skóra miejscami mnie trochę szczypała. Maseczka jest boska: naprawdę oczyszcza, nie zastyga w skorupę, nie ściąga skóry, jest bardzo delikatna. Minusem tych dwóch produktów jest to, że bardzo ciężko się zmywają, a ich dużym plusem piękny kojący zapach prawdziwej melisy.
Szkoda tylko, że producenci postanowili ją wycofać :-(
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Manicure - gradientowe kropki

Oczyszczacz

I ja kupiłam skuszona recenzjami:-)
Faktycznie bardzo dobry produkt, tak dobry, że aż miałam wrażenie zbyt intensywnie działający...
Ładnie, chociaż faktycznie dośc mocno pachnie i dobrze oczyszcza - nie polecałabym osobym o co wrażliwszej i przesuszającej się cerze, bo może zrobić "kuku".
Za pierwszym razem, kiedy nałożyłam peeling i zaczęłam masować twarz, bardzo szybko zrobił się suchy w dotyku, co bardzo utrudniło masowanie i drażniło skórę. Dlatego za drugim razem co jakiś czas skrapiałam twarz wodą termalną, więc poślizg był lepszy, a skóra po użyciu nie taka czerwona i podrażniona jak za pierwszym razem. Kiedy następnym razem kupię tę maseczkę, to będę jej używać właśnie w ten sposób, bo bez wody termalnej peeling jest zbyt agresywny.
Na szczęście wszelkie zaczerwienienia i podrażnienia znikają pod wpływem maseczki, którą nakłada się po peelingu.Maseczka, chociaż niby glinkowa, wsiąka w skórę, ale nie ściąga jej.
Po użyciu całości zestawu cera jest jasna, wygładzona a pory jakby zwężone. Bardzo fajny produkt!

super system

Użyłam pod wpływem recenzji z Wizażu. No i rzeczywiście - to działa i to jak działa. Super oczyszcza i wygładza cerę. Jednak trudno to zmyć.
Jak zwykle przy tej firmie mam zastrzeżenie co do intensywnosci zapachu. Naprawdę jest zbyt mocny. Gdyby nie tampony z waty w nosie - nie wytrzymałabym tego.

Extra duet

Mój nowy nabytek i już bardzo sie polubiliśmy!odkryty oczywiście dzięki wizażowi!bardziej do gustu przypadł mi peeling ale maseczka też dobra, drobinki dobrze szorują i wygładzają, troche kiepsko pachnie ale da się przyzwyczaić, idealny duet który wspólgra ze sobą, w sam raz na wyjazd bo mamy 2 w 1 saszetce, starcza na ok 3 razy

super

No cóż.. nie napiszę nic nowego.. moje poprzedniczki napisały wszystko :) To po prostu świetny, skuteczny produkt dla mojej tłustej cery. Oczyszcza, sciąga pory, nie wysusza, lekko rozjaśnia skórę, pięknie pachnie (ziołami). Mi obie saszetki starczają na 2 razy.

dzięki, Sylwiasta!!!

Przeczytałam obie recenzje i wlaśnie recenzja Sylwiastej była tak sugestywna, że postanowiłam doswiadczyć tego cudu na sobie.
No i rzeczywiście - mam rozszerzona, duże pory, które po tej maseczce maleją!!! Oczywiście jest to efekt czasowy, ale żaden ze stosowanych przeze mnie kosmetyków tak na te cholerne pory nie działał!!!
piling jest drobniutki, ale wcale nie delikatny, czyści bardzo dokładnie i zostawia twarz aksamitną i delikatną.
Maseczka zasycha na twarzy wchłaniając się jednocześnie, to takie cudko niespotykane trochę, ale dzialające swietnie.
Zapach obu preparatów, a zwłaszcza maseczki po pilingu bardzo mi odpowiada.
Ogólnie bardzo dobry produkt, polecam serdecznie, zwłaszcza na rozszerzone pory działa bardzo dobrze!!!

Cera z obrazka

Troche za rekomendacja poprzedniej recenzentki ;) nabylam sobie te maseczke i peeling - znalam do tej pory tylko pigwowa (w Krakowie nie ma problemu z dostaniem tych produktow - sa np. w GC i Firlitach).
Peeling faktycznie mozna rozlozyc w uzytkowaniu na 2 razy - jest gesty, troche mi przypomina Daxa ale tu drobinki sa mniejsze - dobrze oczyszcza, az do lekkiego zaczerwienienia ale ciezko sie zmywa, za to ladnie (roza??? nie udalo mi sie zidentyfikowac), delikatnie pachnie.
Maseczka starczyla mi tylko na raz - jest kremowa, delikatnie pachnie czyms naturalnym ;), nie zasycha na buzi w przeciwienstwie do glinek, tylko lekko sie wchlania po przepisowaych 10 minutach trzymania. Zmywa sie dosc ciezko, slizgajac sie bardzo dlugo po twarzy. Natomiast efekt po zmyciu?
Daje na razie 4 gwiazdki bo nie wiem na ile bedzie on dlugotrwaly ale gdybym oceniala dorazne poprawianie to ***** bezapelacyjnie!
Cera jest gladka, jedrna, zmatowiona na dlugo ale nie sciagnieta. Pory staja sie praktycznie niewidoczne.
Swietna maseczka np. rano (jak ktos ma czas) przed wyjsciem i trudnym dniem.
Bardzo polecam i podaje sklady obu produktow:

peeling:
Aqua, Glicine Soya, Glyceryl Stearate SE, Olea Europea(Olive), Cera Alba (Beeswax),Glycerin, Shorea Stenoptera (Illipe tree), Cocamodopropyl Betaine, Xantan Gum, Melissa Officinalis, Sodium Stearoyl Lactylate, Magnesium Aluminium Silicate, Tocopherol, Allantoin, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum.

maseczka:
Aqua, Kaolin, Silica, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Olea Europea,
Tridecyl Salicilate, Cocamodopropyl Beatine, Hamamelis Virginiana, Melissa Officinalis, Carrageenan (thickening agent), Xantan Gum, Allantoin, Salix Alba, Tocopherol, Bisabolol, Farnesol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum.

****

Muszę przyznać, że bardzo spodobał mi się pomysł saszetkowej kompleksowej pielęgnacji uprawianej przez Schellera. Spośród bardzo wielu par produktów długo nie mogłam wybrać czegoś dla siebie, bo wszystkie kusiły ciekawymi, naturalnymi komponentami. Ostatecznie zdecydowałam się właśnie na melisę.
Peeling ma postać lekkiego kremu, w którym zanurzone jest stosunkowo dużo drobnych, niesamowicie ostrych drobinek. Osoby posiadające cerę naczynkową (jak ja) muszą bardzo uważać - łatwo sobie zrobić nim krzywdę. W zasadzie przypomina najostrzejszy peeling jaki do tej pory zdarzyło mi się używać, mianowicie St. Ives Swiss Formula. Gładko się rozprowadza po cerze i bezproblemowo spłukuje. Skóra po jego spłukaniu pozostaje lekko zaczerwieniona, ale równocześnie jest świetnie oczyszczona i wygładzona.
Maseczka w zasadzie przypomina mi białą glinkę. Jest gęsta, bardzo kremowa, po nałożeniu zastyga na twarzy, a z każdą minutą jej warstewka się zmniejsza - zupełnie wnika w skórę. Po 10 minutach naprawdę niewiele pozostaje do zmycia. Podczas trzymania jej na buzi mam wrażenie, iż delikatnie rozgrzewa cerę. Spłukuje się już nieco bardziej problematycznie, niemniej jednak pozostawia po sobie absolutnie czystą cerę, pozbawioną zanieczyszczeń, rozjaśnioną i promieniejącą, o zwężonych porach, zupełnie zmatowioną. Jej widok absolutnie mnie zachwyca!
Jedna saszetka wystarcza na około 3 użycia, tak więc jest stosunkowo wydajna. Bardzo lubię naturalne kosmetyki i za to przyznaję dodatkową gwiazdkę. W zasadzie... bezapelacyjnie mogłabym przyznać tym produktom maksymalną ilość gwiazdek, aczkolwiek powstrzymuje mnie przed tym jedno - zapach. Mocny, słodko-kwaśny, intensywny... jest jak dla mnie zbytnio drażniący. Jest bardzo trwały i nawet po nałożeniu kremu jeszcze przez długi czas skóra nim pachnie.
Niemniej jednak to rewelacyjny produkt, na pewno skusi mnie do zakupu innych tego producenta (swoją drogą pierwszy raz się z nim spotkałam i to dość przypadkowo, nie wiem czy wcześniej nie zwrócił mojej uwagi, czy jest faktycznie taki niedostępny?)

Używałam tego kosmetyku przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka