Total Control, Delikatny tonik oczyszczający

Total Control, Delikatny tonik oczyszczający

Zgłaszająca osoba: Olunia89

Delikatny tonik oczyszczający zawiera substancje odżywcze nawilżające i łagodzące podrażnienia. Pomaga chronić skórę przed niedoskonałościami. Tonik usuwa kurz, makijaż i nadmiar tłuszczu pozostawiając skórę dokładnie oczyszczoną, świeżą i matową.

Rano i wieczorem delikatnie przecieraj skórę twarzy i szyi wacikiem nasączonym tonikiem, omijając okolice oczu. Unikać kontaktu z oczami.

Cena: 14,30 zł / 200 ml

Pomaga :)

powiem szczerze, ze najlepij takie produkty stosowac w zestawie a wtedy daja najlepszy efekt.

Jesli chodzi o ten tonik,:
* wyszusza skóre, staje sie ona taka sciagnieta
* matowi
*wagry maleja, zapobiega ich powstawaniu
*bardzo wydajny

Używam tego produktu od:3 lat

Dobry

Kupiłam tonik wraz z zelem z tej samej serii w Rossmanie, była wyprzedaz :) nie mam co prawda problemów z trądzikiem, czasami tylko pojawi sie jakaś mała krostka ale był tani to kupiłam :)
Tonik jest bardzo dobry. Superrr oczyszcza. Nie wysusza skóry,chociaż jest w nim sporo alkoholu. Mimo umycia byźki żelem po przetarciu wacikiem z tonikiem zawsze zostają jakieś resztki po fluidzie.
Używam go tylko czasami, jak mi coś wyskoczy, przeważnie na noc.
Moge polecic jak ktos ma klopoty z tradzikiem.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze :)

Oczyszcza na 5:)

Wypróbowałam 3 rodzaje toników Clearasil:Complete Tonik antybakteryjny, Tonik na wągry oraz Total Control Delikatny tonik oczyszczający. Ciekawe jest to, że mimo skłonności mojej twarzy do wyprysków i częstego tłuszczenia się, najlepszy okazał się Delikatny tonik oczyszczający. Nie zapobiegł efektu świecenia skóry, za co dostaje minus,ale skutecznie potrafił ją oczyścić po całym dniu. Stosowałam go dwa razy dziennie, rano i wieczorem i byłam dość zadowolona. Bardzo możliwe, że znów do niego wrócę.

Używam tego produktu od:w zeszłym roku

depilacja jak się przygotować

Rewelacja

Najlepszy tonikjaki do tej pory miałam..no może na równi z Niveą :) Nie wysusza,oczyszcza,ładnie pachnie :) Boooski :) No i dobra cena :) Uzywany z żelem z Clerasila czyni cuda ! :)

Używam tego produktu od: nie uzywam

dla Mnie fajniutki:)

Jak dla Mnie jest to b.dobry tonik mam cere tłustą czasem z niespodziankami;). Tonik ładnie oczyszcza moją twarz nie podrażnia jej ani nie wysusza.Zapobiega tzw.niechcianym niespodziankom

Ilość zużytych opakowań:jedno

Jeśli on jest delikatny...

to ja jestem Św. Mikołaj. Mam cere mieszaną, raczej bez podrażnień, bez trądziku. Ale ten kosmetyk mnie przeraził! Alkohol w nim zawarty to jest główny minus! Jest go tam tak dużo, że wyczuwalny jest w zapachu, a na twarzy robi coś okropnego... Piecze okropnie! Nie polecam...! W ogole nie podobają mi się tego typu kosmetyki firmy Clearasil. Nie, nie, nie dla tego toniku...! W zamian proponuje NAPRAWDĘ delikatne kosmetyki firmy Nivea Visage Young

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jakieś 10ml z jednej butli :/

delikatny..? ;)

Chyba sie starzeje, bo coraz bardziej przeszkadza mi alkohol w kosmetykach, a mam skore tlusta i do tej pory mi nie przeszkadzal jakos szczegolnie. Ten tonik, nazwany delikatnym jest BARDZO alkoholowy :) Uzywam go punktowo na "niespoździewanki" (najczesciej na karku, bo mnie tam cholewka, czasem wysypuje) i calkiem niezle je podsusza. Czuc w nim alkohol, ale zlagodzony jakas miłą nutka zapachowa. Na cala twarz bym go nie zaryzykowala, ale miejscowo i owszem.

dobry ale nie do twarzy

Nie stosuje go na twarz bo miałam wrazenia ze skora mi sie bardziej swieci po nim ale 2 razy dziennie przemywam nim dekold i plecy bo miałam tam troche psikusow i nic mi nie pomagało szczegolnie wyskakiwało cos po opalaniu ale zawsze przed i po smarowałam sie tym tonikiem i efekty sa zaskakujace takze polecam zalezy od gustu:)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1 w trakcie
Recenzja: ...

Czy ja wiem

Hmmm... Twarz sie po nim blyszczy i na dodatek lepi. Uzywalam na noc, bo naprawde dobrze oczyszcza, a w dzien nie mialam zamiaru sie meczyc ze swiecaca skora. W moim przypadku nie przeszkadza i nie pomaga- uzywam, bo wchodzi w sklad aktualnie uzywanej przeze mnie serii clearasil total control.

***

Lubie czasem zaserwowac skorze cos agresywniejszego, poniewaz pod wplywem delikatnych preparatow zawsze sie rozkaprysza jeszcze bardziej, a wszystkie mieszane cery wiedza, jak moze to byc klopotliwe.
Tonik zamknieto w porecznej buteleczce z ciekawa nakretka. Co wazne, to zamkniecie jest wygodne - w przeciwienstwie do innych kosmetykow opatrzonych podobnym, tonik nie wylewa sie na lewo i prawo.
Jak na kosmetyk z alkoholem na drugim miejscu, pachnie stosunkowo ladnie. Swietnie oczyszcza cere, odtluszcza, pozostawia ja zmatowiona, acz odrobine sciagnieta. Traktuje nim strefe T i jej zdecydowanie nie podraznia, aczkolwiek przetarte nim policzki na pewno zareagowalyby mocnym sprzeciwem naczynek. Czy zapobiega powstawaniu niespodzianek nie wiem, gdyz stosuje w tym celu kompleksowa pielegnacje. Natomiast moge smialo stwierdzic, ze nie przyspozyl mi dodatkowych tzw. niedoskonalosci cery ;) Ponizej sklad dla zainteresowanych:

<i> aqua, alcohol denat., butylene glycol, glycerin, coco-glucoside, salicylic acid, sodium citrate, allantoin, benzophenone-2, parfum, methylparaben, sodium PCA, CI 42090, CI 17200 </i>

Uzywam tego kosmetyku od kilku tygodni
Ilosc zuzytych opakowan: w trakcie 1