Garnier, Ultra Lift, Krem na dzień

Garnier, Ultra Lift, Krem na dzień

Zgłaszająca osoba: s9

Po doświadczeniach z kremem Lift Garniera, który nie spełnił moich oczekiwań długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu - ale nie żałuję.

Przede wszystkim jak dla mnie plus za konsystencję - zwarta nie lejąca się, świetnie się rozprowadza.

Krem się szybko wchłania, nie pozostawia lepkiego osadu ani wrażenia ciężaru na twarzy. Jedyny minus to to że jest on zbyt głęboko wciśnięty w słoiczek.

Skład: aqua/water, cyclopenthasiloxane, cyclohexasiloxane, glycerin, stearic acid, palmitic acid, peg-100 stearate, glyceryl stearate, hydrogenated polyisobutene, zingiber officinalis/ginger root extract, caffeine, acer saccharinum/sugar maple extract, citrus dulcis/orange fruit extract, citrus limonum/lemon extract, fagus sylvatica/fagus sylvatica extract, glycine soya/soybean protein, helianthus annuus/sunflower seed extract, prunus cerasus/bitter cherry extract, passiflora edulis/passiflora edulis seed oil, saccharum officinarum/sugar cane extract, tocopherol, vaccinum myrtiluus/vaccinum myrtiluus extract, aluminum hydroxide, butyrospermum parkii/shea butter, c13-14 isoparaffin, carnauba/carnauba wax, cera alba/beeswax, cetyl alcohol, disodium edta, ethylhexyl methoxycinnamate, laureth-7, octyldodecanol, peg-20 stearate, polyacrylamide, propylene glycol, shorea robusta/shorea robusta seed butter, sodium hydroxide, stearyl alcohol, titanium dioxide, trilaurin, chlorphenesin, imidazolidinyl urea, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, parfum/fragrance, citral, coumarin, limonene, linalool (F.I.L. B8639/4)

Cena: 33 - 40 zł / 50 ml

Bardzo przyjemny krem

Krem oceniam zdecydowanie na plus. Przyjemnie pachnie, dobrze się rozprowadza, nie pozostawia tłustego osadu i ładnie się wchłania. Idealny pod makijaż. Cena bardzo przyzwoita.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

A miało być tak pięknie...

Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi doświadczeniami z innymi kosmetykami firmy i dobrymi opiniami na jego temat, niestety, tym razem wpakowałam się na przysłowiową minę:(

WADY:
- zapycha pory na potęgę, czego dowodem jest(przynajmniej w moim przypadku) potrojona liczba wyprysków,
- tłusta, świecąca warstwa, utrzymująca się na skórze przez cały dzień,
- ciężko go zmyć,
- dość przykry, sztuczny zapach,
- nie zaobserwowałam poprawy kondycji skóry pod kątem przeciwzmarszczkowym.

ZALETY:
+ po nałożeniu wyczuwalna jest poprawa napięcia skóry,
+ solidny filtr.

Wg mnie 2 gwiazdki to wszystko, na co ten produkt zasługuje...

moim zdaniem tragedia

Wady;
-wcale szybko się nie wchłania
-tworzy tłustą warstwę na skórze, ciężko go zmyć wodą lub tonikiem
-skóra nie jest spięta, gładka, tylko taka jakby "rozciągnięta", rozpulchniona
-okropny zapach, mi trochę przypomina mango

Zalety:
-cena
-dostępność
-nie przesusza cery

Używam tego produktu od: 2 mięsięcy

depilacja metody

Naprawdę doby po 30-stce

Uważan ten krem za jeden z najlepszych przeciwzmarszczkowych po 30 roku życia. Poza właściwościami i eleganckim opakowaniem najpiękniejszy ma zapach. Taki ekskluzywny i za to też go uwielbiam. Kupuję go notorucznie z małymi przerwami na testy innych ale wg mnie nie ma lepszego. Nie jest tłusty, idealnie nadaję się pod makijaż. Stosuję go rano i na noc i widzę efekty. Oby jak najdłużej utrzymać młodość, polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6 szt.

może być

Do kupna skusiła mnie promocja, bo razem z moim ukochanym balsamem kosztował tyle co sam balsam. Krem pięknie pachnie, ma świetną konsystencję taką jak lubię - nie za gęsty, nie za rzadki, łatwo się rozprowadza. Nadaje się pod makijaż, ponieważ szybko się wchłania i mam wrażenie, że skóra jest po nim matowa, ale używam go na noc, gdyż na dzień potrzebuje więcej nawilżeniu. W tej kwestii krem się nie sprawdza. Po nałożeniu odczuwam lekkie szczypanie, ale po chwili to uczucie znika. Nie wiem czy spłyca zmarszczki, bo ich nie mam, ale skóra jest po nim gładka. Jest wydajny. Może kiedyś jeszcze po niego sięgnę.

całkiem niezły, ale liczyłam na więcej

mam cere mieszana : w suchych partiach nie nawilża tak jakbym chciała, w tłustych zostawia film. Niestety nie zauważyłam działania spłycającego zmarszczki, może za krótko używam ale według producenta efekt powinien być już widoczny.
\\n
\\n+zapach ( jak kremy z bardzo wysokiej półki )
\\n+szybko się wchłania
\\n+świetna konsystencja
\\n+nie uczula
\\n+lekko napina skórę
\\n
\\n-zostawia film w tłustych partiach
\\n-słabo nawilża
\\n-nie działa przeciwzmarszczkowo
\\n
\\nOgólnie fajny, ale na noc .

pozornie dobry

Spotkałam się z opinią, że kremy przeciwzmarszczkowe z silikonami wysoko w składzie oszukują, bo dają wrażenie spłycenia zmarszczek, ale tylko w czasie stosowania tego kremu (silikony tworzą film na skórze, dający wrażenie wygładzenia skóry).
Zgadzam się z tą opinią. Ten krem na dwóch pierwszych miejscach w składzie - zaraz po wodzie - ma właśnie silikony. Wolałabym składniki nawilżające, które naprawdę pielęgnują.
Krem sie dobrze rozsmarowuje i wchłania, ale nawilża raczej kiepsko. Bywało, że w ciągu dnia miałam uczucie ściągnięcia skóry. Nie podrażnia, co jest dużą zaletą przy mojej wrażliwej skórze. Nie zauważyłam niestety ani spłycenia zmarszczek, ani nawet lepszego napięcia skóry.
Pachnie przepięknie - powiedziałabym, że luksusowo, ale ja nie dla zapachu kupuję krem.

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca

przyzwoity

Bardzo przyzwoity krem.Wcześniej miałam w posiadaniu próbki,ale ok.miesiąca temu kupiłam pełnowymiarowe opakowanie.Mam cerę mieszaną,ale uwielbiam kremy o nieco cięższej konsystencji(żadne tam żele itp.).Krem pięknie pachnie,ma świetną konsystencję,dobrze się rozprowadza i bardzo szybko się wchłania,niemalże do matu(a to ci niespodzianka:D!).Nie pogorszył stanu mej cery,a wręcz zadbał o nią.Fakt,stosuję Ultralift na serum L\'Oreal i nie wiem,który preparat wygładził moją twarz,ale buzia jest śliczna.Czysta,bez wągrów itd.Na razie jestem na etapie poszukiwania innych kremów,ale pewnie do niego kiedyś wrócę,np.kiedy przycisną mnie kłopoty finansowe ;).

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Świetny.

Krem ma dużo zalet, ale nie wszystkie które szukam w kremie na dzień. Dość szybko się wchłania ale pozostaje widoczny pod podkładem. Próbowałam dawać mniej ale wtedy mam uczucie niedostatecznej jego ilości na skórze.

Posiada faktor i PRZEPIĘKNY moim zdaniem zapach.

Zauważyłam również spłycenie zmarszczek. Nie daję pięciu gwiazdek, ponieważ nie do końca współgra z moim podkładem...

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: Nieco ponad dwa.

mój hit

Pierwszy raz podsuneła mi go mama.

I zakochałam sie od pierwszego wklepania ;-)

Uzywam go codziennie na noc.
Zredukował zmarszczki pod oczami, napręzył skóre na czole.
Efekt naciągnietej spręzystej twarzy.

Idealny dla skóry po przejściach, wymagajacej pierwszej kuracji przeciwzmarszczkowej.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: duzo, nie liczyłam

Może być

Używam całej serii - kram na dzień, na noc i pod oczy. Mam cerę mieszaną, krem dobrze nawilża i odżywia suche partie.
Na samym początku była zachwycona tym kremem, ale chyba za bardzo pospieszyłam się z dobrą opinią. Niestety po dłuższym stosowaniu zaczęły pojawiać się pryszcze na twarzy, skóra sie przetłuściła.
Bardzo dobrze utrzymuje się na nim podkład.

Świetnie prostuje drobne zmarszki

Mimo że mam 30 lat a tego kremu ale na noc używam od 3 lat . Lepiej wcześnie się zacząć konserwować. Kupiłam go dla tego gdyż na czole pojawiły mi się poziowe kreseczki zmarszczkowe. I od tej pory po cowieczornym stosowaniu znikają. Smaruję rownież dokładnie okolice oczu i jak dotąd zero kurzych łapek. Mam 30 lat a skóra jak u 20-stki. Narazie inne kremy się tak nie sprawdziły. Pozatym efekt liftingu widać po 5 minutach. Oprócz dbania o cerę ponad rok nie jem cukru. Same naturalne jedzenie i to też się przyczynia do wyglądu. Cukier postaża skórę nawet o 50% !!
Krem jak najbardziej polecam od pierwszych zmarszczek- nie ma na co czekać tylko działać.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: Kilka