Inglot, Integra, Zintegrowany cień do powiek

Inglot, Integra, Zintegrowany cień do powiek

Pojemność 3,9 g

Zgłaszająca osoba: Pomadka

Cienie Inglot Integra to unikalna kompozycja zapewnia łatwą i precyzyjną aplikację oraz doskonałą trwałość. Zróżnicowana struktura cieni umożliwia wykonanie makijażu zarówno dziennego jak i wieczorowego. Aplikator posiada specjalną jednoczęściową konstrukcję, która pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnego makijażu, ułatwia umycie i odświeżenie aplikatora.

Cienie Inglot Integra są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej.

Skład: /perła/ Talc, Lauoryl Lysine, Mica, Zinc Stearate, Mineral Oil, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben [+/-] Cl 75470, Cl 77007, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77510, Cl 77891.

/mat/ Talc, Lauoryl Lysine, Mica, Zinc Stearate,Titanum Dioxide, Mineral Oil, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben [+/-] Cl 19140, Cl 42090, Cl 77007, Cl 77288, Cl 77289, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77510, Cl 77742.

/matrix/ Talc, Lauoryl Lysine, Mica, Zinc Stearate,Titanum Dioxide, Mineral Oil, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Polydimethylsiloxane [+/-] Cl 19140, Cl 42090, Cl 77007, Cl 77288, Cl 77289, Cl 77491, Cl 77492, Cl 77499, Cl 77510, Cl 77742.

Cena: ok. 12zł / 3,9g

Całkiem niezłe

Produkt podkradłam mojej mamie. Okazał się dość fajny i odtąd zaczęła się moja przygoda z marką inglot. Każde opakowanie ma 3 kolory oddzielone od siebie. Cienie nie nie rolują się i nie osypują. Jednak mogłyby mieć lepszą pigmentację. Jednak kolor po pewnym czasie zanika i to jest chyba jedyny minus. Niektóre odcienie na powiecie zlewają się w jedną całość i ciężko dostrzec różnice.

Fajne ale z umiarem

Fajne cienie w super kolorach, mają niewielkie wady ale zdecydowanie więcej zalet.
Plusy:
+ Świetne zestawy kolorystyczne
+ Łatwo się aplikują i blendują
+ Idealne do delikatnego codziennego makijażu jak również do wieczorowych mocniejszych akcentów
Minusy:
- Trwałość mogłaby być ciut lepsza (trochę się rolują)
- Cena

Jeden z moich ulubieńców

Posiadam odcień nr 26-ciemne brązy i jestem naprawdę zadowolona.
+ łatwy w aplikacji
+ mocno napigmentowany
+długo utrzymuje się na oku
+ nie kruszy się i nie łamie w opakowaniu
+ trwałe opakowanie z mocnym zamknięciem
+ idealnie dobrane trio odcieni
+ duży wybór kolorów

- podczas nakładania pędzlem trochę pyli i opada pod oko

Inglot swatche sypkie cienie

Super

Oceniam zestaw nr 62 i nr 24.Dodam że są to pierwsze cienie z Inglota jakie kupiłam

Długo szukałam cienia w kolorze bakłażana(oberżyny)Wszystkie były albo zbyt fioletowe albo brązowe
Zestaw 62 jest dla mnie idealny. Zawiera kolor jasny róż, oberżyne i bordo(czerwonawe),.Mocno napigmentowane, długo się utrzymują na bazie i nie rolują się na powiece .Cena 23zł do przełknięcia przy takiej jakości.

Zestaw nr 24 kupiłam w ciemno i ten już mnie tak nie zachwyca. Kolory to cukierkowy perłowy róż i dwie bardzo jaśniutkie morele

Podsumowanie:
+pigmentacja
+trwałości
+wybór kolorów
+w zestawie są cienie matowe i błyszczące

+/- cena niby dużo ja dałam 23zł za 1szt ale też jakościowo dobre więc to się rekompensuje

Ogólnie to jestem bardzo zadowolona z nich i może skusze się na inne kolory.

Używam tego produktu od: wrzesień 2015
Ilość zużytych opakowań: 2 w użyciu

bardzo dobre

Wszystkie cienie INGLOT to moi wielcy ulubieńcy od lat...
Cienie lubię za: przepiękne kolory, dobrą jakość, porządne opakowanie, w miarę przystępną cenę. Cienie łatwo się aplikuje, dobrze rozciera, dają przepiękny efekt na powiekach, masa kolorów, różnych odcieni - każdy znajdzie coś dla siebie.
Jedyny minus jaki znajduję to to, że nie zawsze podobają mi się połaczenia kolorów. I jeszcze dostępność - w swoim mieście obecnie nie mam za bardzo wyboru kolorów.

TAK!

Oceniam "dziwaczne" kolory mocny fiolet-60 oraz żabiozielony 58.

Kolory wybierane były przez internet przez mojego mężczyznę. Te z internetu odbiegają od realistycznych. Z pewnosią sama bym takich odcieni nie wybrała, ale jestem mile zaskoczona i czasami zaszaleję używając ich ;)

Na plus jest ich trwałość, pigmentacja, konsystencja, sposób nakładania. Na prawdę jestem zachwycona. Są to jedne z najlepszych cieni jakie posiadam. Nie wiem czy zależy to od koloru czy cała seria jest udana.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 standard

Dobry zestaw

Bardzo dobrze skomponowane trzy kolory, które ze sobą świetnie grają. Dobrze się rozprowadza, w miarę trzyma na oku. Jednak przy kolorach 1 jasny, 2 ciemniejsze, zdecydowanie jasny zużywa się dużo szybciej. Pigmentacja nie jest zbyt mocna, ale dzięki temu są one idealne do makijażu codziennego - lekki smoky nie jest przerysowany dzięki temu.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

dobre

Całkiem dobre cienie, u mnie się sprawdziły. Wracam do nich, co jakiś czas.

Plusy:
- ładnie skomponowane ze sobą trzy odcienie
- dobrze się nakładają
- nie rozmazują, nie osypują
- całkiem przyzwoita trwałość
- cena
- wydajność
- ładne kolory, które dobrze wyglądają na oku
- łatwo je ze soba łączyć

Używam tego produktu od: kilka lat

średnie

cienie są hmmm... dziwne :P ich napigmentowanie zależy od koloru takie odnoszę wrażenie. mam wersję beż/brąz i fiolety.
odnośnie brązów:
- jeden kolor super , kolejny natomiast praktycznie bez pigmentu, suma summarum da się nimi namalować ale trzeba trochę kombinować
fiolety:
- tu jest już znacznie gorzej, ciężko nabrać cień na pędzelek, kruszą się, słabo rozcierają

ogólnie mam wrażenie, że są jakieś takie suche i twarde. może inne odcienie są lepsze, ale ja chyba nie będę ich testować ;p

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Wspaniałe

Uwielbiam je!
Mam numer 39 - biały, szary, czarny. Świetny do smoky eye. Bardzo napigmentowany, trzyma się całą noc w upale, łatwo miesza się kolory i blenduje . Wszystkie imprezy z tym trio przeżyłam i nigdy mnie nie zawiódł. Mam już go chyba z 4 lata i jeszcze się nie skończył. Pewnie już dawno jest przeterminowany... ale i tak go używam ;p Krzywdy mi nie zrobił nawet po 4 latach.
Po za tym mam numer 63 - kolory brązu. Dobre do codziennego makijażu. Też długo są ze mną.
Polecam, super wydajne i dobra cena.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania w trakcie

WSPANIAŁE!!

Rewelacyjne cienie!! Mocno napigmentowane, trwałe, mają kremową konsystencję dzięk iczemu nie osypują się. Idealnie się łączą ze sobą, pozwalają na cieniowanie oka. Wytrzymują cały dzień, za co u mnie mają ogrmonego plusa. Cena dobra, ilośc też. Pół minusika za to, że niektóre odcienie inaczej wyglądają w opakowaniu a ianczej na powiece...ALe wybaczam :)

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 2 zaczęte

Bardzo srednie

Mialam dwie sztuki tych cieni.Jedne polecialy w inne rece(fioletowo-rozowe).Ja zostawilam sobie nr 51 taki miedziano-rozowo-bezowy kolor.Sam pomysl na te cienie jest bardzo fajny.Trzy kolorki ktore mozemy ze soba polaczyc zeby uzyskac fajny makijaz jedna mala paletka.Bardzo lubie cienie inglota(te do paletek i te duze pojedyncze) ale to im wyraznie nie wyszlo. Przede wszystkim cienie te nie sa nawet w polowie tak napigmentowane jak inne inglotowe cuda.Maja duzo suchsza konsystencje i ciezko je tak dobrze rozprowadzic i wyblendowac na powiece jak klasyczne paletkowe ingloty.Z trwaloscia nie ma tragedii.Wytrzymuja na powiece caly dzien pracy niemniej jednak troche bledna :( Ogolnie jestem rozczarowana i napewno wiecej ich nie kupie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: Mialam dwa