Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Soleo Professional, Soleo Active - Emulsja przyśpieszająca opalanie

Soleo Professional, Soleo Active - Emulsja przyśpieszająca opalanie

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Pojemność 8 ml
Cena 5,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Coffee Sun Active to preparat zawierający specjalną kompozycję składników przyśpieszających opalanie w solarium. Wyjątkowy KOMPLEKS BRĄZUJĄCY Active, który tworzą: akcelerator opalania phototan ls, betakaroten i wyciąg z orzecha włoskiego działa na skórę zarówno powierzchniowo jak i wewnętrznie.
Phototan LS dzięki zawartości tyrozyny, znacznie przyspiesza zachodzący wewnątrz skóry proces melanogenezy, czyli wytwarzania brązowego pigmentu skóry.
Zawarty w preparacie wyciąg z orzecha włoskiego i betakaroten intensywnie działają na zewnętrzną warstwę naskórka, przyspieszając uzyskanie intensywnej i trwałej opalenizny oraz poprawiają jej nasycenie i koloryt.
Efekt złotobrązowego koloru skóry pomaga uzyskać zastosowane w preparacie masło Shea, które pozostawiając na niej delikatny film eksponuje opaleniznę. Masło Shea posiada szczególne właściwości ochronne i pielęgnacyjne dla skóry poddawanej intensywnej fotoekspozycji .
Doskonałe właściwości ochronne i pielęgnacyjne preparat zawdzięcza również proteinom jedwabiu, które wiążą w sobie cząsteczki wody, nadając opalonej skórze dużą stabilność koloru i jedwabisty wygląd oraz niespotykane uczucie gładkości i delikatności.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

w porządku- mocne 3.

Dobry produkt. Do zalet można zaliczyć zapach, wydajność, szybkie wchłanianie i brak jakichkolwiek smug, plam itp. (chociaż może to kwestia wprawy?)
Co do kwestii najważniejszej- rzeczywiście przyśpiesza opalanie, nie jest to samoopalacz, więc wiadomo że ekstra brązowej skóry nie uzyskamy po pierwszym użyciu:)
Ale efekt jest.
Podsumowując: produkt dobry, ale mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: wrzesień 2009, nieregularnie.
Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  52
  pochwał

  8,52

 3. 3

  0
  produktów

  65
  recenzji

  56
  pochwał

  7,07

Zobacz cały ranking