Indigo Nails Lab, Gel Polish by Natalia Siwiec (Lakiery hybrydowe)

Indigo Nails Lab, Gel Polish by Natalia Siwiec (Lakiery hybrydowe)

Uwielbiam!

Posiadam kolory cafe del mar, nevermint, ibiza chill, beach please i discoteka kiss. Jestem nimi zachwycona, perfekcyjne krycie już po 2 warstwach, piękne kolory którymi zachwycają się klientki każdego lata i każdej wiosny. Nie mam problemów z ich nałożeniem, wystarczy kwestia wprawy i naprawdę aplikacja jest łatwa i przyjemna.

Blond hair, don't care

Mam kolor "Blond hair, don't care" z tej kolekcji. Nie mam się czego przyczepić. Lakier trzyma się dopóki go nie zdejmę, nie odpryskuje, nie zmienia odcienia wraz z upływem czasu, bez problemu odmacza się w acetonie. Fajnie się poziomuje, konsystencja jak i krycie mnie osobiście odpowiada. Polecam

letnie pastele

Ta letnia kolekcja ma wyjątkowo piękne kolory, idealne na wiosnę oraz lato.
Wydaje mi się, że są minimalnie bardziej gęste od innych lakierów.
Krycie bardzo dobre, trwałe.

Manicure - glitter nails

Kolory lata

Najpiękniejsze pastele na świecie!
Od delikatnej brzoskwini po purową zieleń, kolory lata 2016.
Uwielbiam je ja i moje klientki.
Sprawdzą się jako sam kolor a także do zdobień na pazurkach.
Idealna konsystencja nie zalewa skórek. Doskonała pigmentacja pozwala na całkowite krycie po dwóch warstwach.
Wydajne i przystępne cenowo.
Kocham!

Najpiękniejsze pastele

W żadnej marce nie znalazłam do tej pory tak pięknych, mlecznie-pastelowych odcieni. Wśród moich klientek to był mega hit na wiosnę i lato! Z resztą sama też uwielbiam je nosić, posiadam wszystkie kolory.
Co prawda są to lakiery nieco bardziej wymagające w nakładaniu (dość gęsta konsystencja), dlatego może amatorki czasem na nie narzekają. Natomiast ja nie mam z nimi żadnych problemów. Utwardzam je 10 sek. w lampie LED 48W.
Są trwałe, nie odpryskują, nie kurczą się i kryją idealnie przy dwóch warstwach. Świetnie się ze sobą komponują, można zrobić nimi piękne ombre.
Dla mnie to jedna z najpiękniejszych kolekcji hybryd, jakie widziałam.

Piękne!

Kolekcja pasteli wydana i sygnowana nazwiskiem Natalii Siwiec okazała się kolejnym strzałem w 10.
Piękne, pastelowe barwy wyglądają najpiękniej na opalonej skórze dłoni więc święciły triumfy w moich stylizacjach po powrocie z urlopu.

Nakładają się dobrze, choć krycie o stopień gorsze niż w przypadku kolekcji podstawowej, mogą być konieczne 3 cieńsze warstwy.

Polecam!

Cudowne!

Posiadam z tej serii kolory: Koko Loko, Nevermint, Ibiza Chill, Cafe del Mar i Discoteka Kiss. Przez lato nosiłam je non stop i chyba nie ma na rynku piękniejszych pasteli :) Mają dobre krycie - przy dwóch warstwach jest ideanie. Nie trzeba białego podkładu. W mojej lapnie LED (też Indigo) te kolory utwardzają się w 5-10 sekund i trzymają się spokojnie 3 tygodnie :)) Szczególnie na Protein Base, którą też polecam. Z konsystencją tych lakierów trzeba nauczyć się pracować, bo jest dość gęsta, ale wprawna dłoń na pewno sobie poradzi. Ogólnie bardzo polecam - przepiękne hybrydy świetnej jakości :)

recenzja dotyczy odcienia Ibiza Chill

Wybrałam lakier Indigo z kolekcji Natalii Siwiec w kolorze Ibiza Chill i... bardzo mocno się zawiodłam! Pomimo tego, iż kolor wydał mi się przepiękny to sam lakier rozczarował mnie w pełnej linii. Już drugiego dnia po nałożeniu hybrydy pojawił się pierwszy "odprysk", na domiar złego: wieczorem zauważyłam, że na sąsiednim paznokciu lakier oddziela się od mojej płytki! 'Skandal'- pomyślałam. Tak zachwalana kolekcja okazała się taką tandetą! Jest mi bardzo przykro, bo nie spodziewałam się takiej kiepskiej jakości. Do tego sprzedający zachwalał zalety tych lakierów, a tu co?! Taki zawód. Sam lakier nakłada się trudno, bowiem ma on konsystencję "leistą", spływa i tworzy dziwne smugi. Nie kupię już na pewno żadnego odcienia z tej kolekcji i przyznam, że zraziłam się do tej marki bardzo.