Yves Rocher, Pure Calmille, Reconfort Nuit [krem na noc z aktywnym wyciągiem z rumianku]

Krem na noc o przyjemnej konsystencji, przywracający skórze komfort w trakcie nocy, natychmiast nawilża skórę, koi, czyni ją miękką aksamitną w dotyku. Przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry.

Stosować każdego wieczoru na oczyszczoną skórę, wykonując delikatny masaż twarzy. Może być stosowany przez cały rok.

Cena: 35 zł / 50 ml

Na te właściwości za drogi

Krem w zasadzie nie jest zły. Jak dla mnie słabiutki, ale dla dziewczyny w wieku lat 20 bez żadnych skórnych problemów pewnie będzie lepszy.
Lekko nawilża, przy okazji mocno się klei, poza tym nie robi nic.
Mnie jeszcze lekko piekł, ale to mniejsza.

Dwie gwiazdki, bo za zwykły krem nawilżający można dać dużo mniej niż 35zł, np. kremy Dax kosztuję połowę tego, a każdy z osobna nawilża bardziej niż Pure Calmille.

Używałam tego produktu: przed dwoma laty

Krem idealny!

Mnie pasuje baaardzo ten kosmetyk.
+ wygładza skórę niewiarygodnie , naprawdę nie wiedziałam, że to możliwe. Rano jest wypoczęta, rozjaśniona, ale niewymęczona kosmetykiem. Nawilżona i rozluźniona.
+ konsystencja, lekka , nieklejąca
+ opakowanie, popostu ładne!
+ wydajność , krem się ładnie rozprowadza, więc jest dość wydajny
+ zapach , uwaga! może męczyć...ja go lubię.Zuzyłam chyba z tonę różnych specyfików z tej serii i ten zapach mnie nie męczy...podoba mi się.
+ cena (szczególnie w promocji) do przyjęcia za taki kremik.

Używam tego produktu od: dwóch lat?
Ilość zużytych opakowań: ze trzy

Może być

Kupiłam ten krem całkiem przez przypadek i jak otworzyłam słoiczek to trochę byłam zła na siebie. Ten zapach... okropny. Dziwnie pachnie, jakoś tak sztucznie i trudno sprecyzować czym, ale z pewnością nie rumiankiem.

Poza tym krem całkiem nieźle działa. Ma dość gęstą konsystencję ale nakłada się dobrze. Pozostawia film na twarzy. Nawilża, rano jak się budziłam to nie było uczucia ściągnięcia skóry. Bużka była ukojona i wypoczęta, przyjemnie się na nią patrzyło w lustro z rana. Nie zapychał porów. Poza zwykłymi niespodziankami przed okresem to nic mi się nie pojawiło. Całkiem wydajny. Stosowany co wieczór na twarz i szyję starczył mi na 2 miesiące.

Niestety opakowanie jak dla mnie jest zbyt wymyślne. Ładnie ono wygląda na półce ale jest niefunkcjonalne. Kształt liścia wymusza odpowiednie zakręcanie słoiczka i tu pojawia się problem. Jak ktoś wcześniej zauważył trzeba odpowiednio trafić w rowki bo i naczej się nie zakręci. Jest to szczególnie upierdliwe jeśli ma się palce w resztkach kremu bo wcześniej posmarowało się buźke.

Właśnie ze względu na zapach i pudełko nie kupię już tego kremu. Zmęczyłam to jedno opakowanie i mi wystarczy, chociaż krem dobrze działał.

Manicure - glitter nails

nie dla mnie

krem dosc dobrze nawilza, daje uczucie komfortu i nieweluje uczucie sciagniecia. jak dla mnie troche zbyt gesta i tresciwa konsystencja, ale coz, w koncu mamy do czynienia z kremem na noc.podoba mi sie plastikowy sloiczek- praktyczny i wygodny dla kogos, kto czesto podrozuje. niestety, rozstalam sie z nim na dobre, gdyz odkrylam, za niesamowicie zapycha pory.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: hmm... jakies 1/4 sloiczka

Bardzi dobry

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:1

Mam cerę bardzo wymagającą, byle krem napewno jej nie zadowoli, ale ten spisał się na medal, ma idealną kremową konsystencję, wspaniale koi i rozluźnia twarz przed nocą, a jednocześnie bardzo dobrze ją odżywia i nawilża, jest taki fajny, że czasem stosuję go nawet w ciągu dnia, kolejna jego zaleta to wydajność.Polecam...

krem pod liściem :)

Bardzo lubię ten krem i zużywam już jego kolejne opakowanie. Ma dość gęstą konsystencję i zostawia lekki filtr na twarzy, ale to mi nie przeszkadza za bardzo. Lubię jego zabawne zielone pudełeczko w kształcie liścia. Zapach jest specyficzny, wydaje się taki bardzo... odżywczy (nie przychodzi mi do głowy inne określenie) - na początku mnie nie zachwycił, potem się przyzwyczaiłam i nawet polubiłam. W promocji warto kupić.

fajniutki

Krem bardzo dobrze nawilza i koi skore.Ma dosc gesta konsystencje i dosyc wolno sie wchlania ale w sumie jest to krem na noc wiec w niczym to nie przeszkadza.Po nalozeniu kremu mialam wrazenie ze mam twarz otulona miekka kolderka.Skora byla aksamitnie gladka,wygladzona.
Nie podoba mi sie natomiast jego zapach.Jest tak jakby sztuczny i nieprzyjmny dla nosa.Oprocz tego nie jestem zadowolona z opakowania-wyglada ladnie ale zle sie zakreca,trzeba dobrze "trafic" aby dokrecilo sie do konca.
Ale biorac pod uwage samo dzialanie kremu-goraco polecam.

dobry

Dość dobry krem na noc. Skutecznie nawilża, odżywia i koi cerę, ma bardzo przyjemną, gęstą konsystencję, taką aksamitną. Przez to, że jest gęsty z wydajnością średnio, no ale coś za coś. Dla mnie jedynie zapach mogliby poprawić, reszta ok.

ilość zużytych opakowań: 2

cudowne ukojenie

Z kremami na noc nie mam dużego doświadczenia, ale mogę powiedzieć, że ten jest rewelacyjny. Wspaniale koi rozdraznioną buzię, nawilża i odżywia. Dla mnie jest idealny, ale zapewne dlatego, że mam młodą buźkę i nie mam dużych problemów z cerą.
Krem ma świetną, lekką konsystencję, nie jest za ciężki ani za tłusty. Buzia rano jest wypoczętą, odżywiona i pełna naturalnego blasku ;) Cena też jest przystępna, szczególnie w promocji :)

Używam tego kosmetyku od kilku tygodni
ilość zużytych opakowań: 1

Porządny krem na noc

Miałam poprzednią wersję tego kremu, ale ta bardziej przypadła mi do gustu, a przede wszystkim służy mojej cerze. Krem ładnie i szybko się wchłania, pozostawiając na skórze lekkie uczucie lepkości, które jednak w niczym mi nie przeszkadza na noc. Rano moja twarz jest dobrze nawilżona i promienieje blaskiem. Trochę przeszkadz mi jego dość intensywny zapach, który jednak szybko znika po wsmarowaniu w twarz. Podsumowując: porządny krem do cery wymagającej nawilżenia. Godny polecenia!

bdb

Lekki krem, który łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Pozostawia delikatną lepkość twarzy ( za co odjęłam gwiazdkę; choć jest to krem na noc i można mu to wybaczyć).
Delikatny, świeży zapach.
Rankiem cera wygląda rzeczywiście świeżo, promienieje :-) jest wygładzona i nawilżona.