Miss Milkie, Milky Bath Powder (mleczny proszek do kąpieli)

Miss Milkie, Milky Bath Powder (mleczny proszek do kąpieli)

Mleczny proszek do kąpieli. Zawiera odżywcze i nawilżające składniki mleka: proteiny i laktozę. Mają one silne właściwości odżywcze i nawilżające. Proteiny dodatkowo doskonale absorbują wodę i utrzymujące ją na powierzchni skóry. Ochronny film, który w ten sposób powstaje zapewnia skórze uczucie gładkości i komfortu.

Produkt występuje w oryginalnych liniach zapachowych:

- migdałowej,

- białej czekolady,

- waniliowej;

- apachu cukru kandyzowanego.

Wszystkie produkty mają gorzki smak, żeby zniechęcić dzieci do zjedzenia kosmetyku!

Cena: 53 zł / 6 x 25 g

NIE JEST TAK ZŁY

No może spektakularnych efektów w stylu kleopatra nie ma .Zapach jest dość silny ale przyjemny pozostający bardzo długo na skórze.Prałam w tej soli ubrania pachniały tak intensywnie że koleżanka pytała mnie gdzie kupiłam tak aromatyczny proszek do prania

Używam tego produktu od:1 rok

Nigdy w życiu!

Nie wiem czy nadziałam się na bubel, czy ten proszek do kąpieli naprawdę jest tak kiepski :(. Cena iście zaporowa - 50 zł za 6 saszetek to dużo, no ale każdy może skusić się zapachem białej czekolady (ja akurat wąchałam zapach balsamu i był naprawdę apetyczny). Kosmetyk naprawdę mierny, mimo iż nie miałam w wanniej jakoś bardzo dużo wody, to jedyne co robi ten proszek to delikatnie ją zabarwia na hmmm mętny kolor ;), któremu baaaardzo daleko do mleka, po wsypaniu zawartości W OGÓLE nie czuć zapachu, dosłownie zero :(, można sobie wsypać mąke do kąpieli i wyjdzie taniej.
Nie zauważyłam także jakichs dobroczynnych efektów na skórze. Wg mnie to była strata pieniedzy...