Glam Shine Juice (szminka w płynie)

Glam Shine Juice (szminka w płynie)

Glam Shine Juice to szminka w płynie, dająca efekt delikatnie zwilżonych ust. Pokrywa je transparentnym kolorem, powiększając optycznie wargi. W palecie znajduje sie 8 odcieni. Ta szminka nie ma połyskujących drobinek.

Cena: 33 zł / 6 ml

taki sobie

Produkt dość przeciętny jak na taką cenę, niczym nie rożni się od tańszych błyszczyków. Co prawda ładnie się błyszczy, i optycznie powiększa usta, ale jest nie trwały.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jeden

Przez dłuższy czas był moim ulubionym

Błyszczyk Glam Shine był przez jakis czas moim ulubionym (ale umówmy się, nie miałam dużego porównania). Dopóki nie złaziłam wszystkich drogerii i nie okazało się, że nie ma mojego ulubionego koloru.
I tak trafiłam na inny błyszczyk polecony przez sprzedawczynię z drogerii (ona sama używała owego byłyszczyka i była zadowolona) z którego jestem bardziej zadowolona i będę szukać dalej bo jak jest lepszy od Glam Shine to może i będzie lepszy od tego którego aktualnie jestem posiadaczką, nie będę się tak ograniczać bo póżniej okazuje się że dużo tracę tylu dobrych kosmetyków nie znając.

Ale do rzeczy! Najbardziej w błyszczyku odpowiadal mi odcień i to że się nie robiły nieestetyczne grudki na ustach. Oprócz tego wyglądal w miarę naturalnie, lekko powiększał optycznie usta, ale jak to błyszczyk.
Z minusów to wysuszały mi się od niego usta i błyszczyk non stop był upaćkany, wylewal się i brudził w kosmetyczce inne kosmetyki, a także za dużo błyszczyka nabierało się na pędzelek i była lekko utrudniona aplikacja. Z tym którego aktualnie używam nie ma tego typu problemów.
Więc raczej już do Glam nie powrócę, będę szukać dalej mojego naj.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

polecam,aczkolwiek mogłaby być trochę tańsza...

Dostałam ją w prezencie od mamy i bardzo tę szminkę w płynie sobie chwalę! Najważniejsze jest to ,że miałam po niej ładnie nawilżone usta(nawet jeśli szminka się starła). Aplikacja na usta jest bardzo łatwa. Nic się nie klei, żadnych reakcji alergicznych.
Może jedną wadą tego jest,że czasami za dużo nabiera się tej szminki na aplikator. Musiałam go trochę przecierać o kant gwintu do zakręcania...
Ale w sumie jest ok :)

Ilość zużytych opakowań: 1,małe

Manicure z chmurkami

Bardzo dobry

Posiadałam odcień 221 sweet juice. Błyszczyk jest bardzo dobry, daje ładny efekt mokrych ust, ma fajne i wygodne opakowanie. Nawilża usta. Jego wadą jest wygórowana cena i dlatego nie kupiłam go ponownie jak na razie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

uwielbiam :)

chyba znalazlam swoj ulubiony blyszczyk :)
pieknie pachnie, nie klei sie, dlugo utrzymuje sie na ustach, piekne kolory ( i smaki ). zywam koloru 203 mambo juice- idealnie mi pasuje :) polecam :)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Warto

Całkiem dobry produkt ;) Mam kolor 204 Baby Juice- blady róż bez drobinek,jest świetny i bardzo ładnie wygląda na ustach.

Zalety:
-poręczne opakowanie i wygodny aplikator
-słodki zapach
-ładne kolory
-daje fajny efekt polakierowanych ust,nie wiem czy to kwestia wybranego przeze mnie koloru czy taki własnie jest ten błyszczyk

Wady:
-cena
-troche szybko schodzi z ust,a szkoda,bo daje ładny efekt

Warto wypróbować,kolory sa ładne i efekt też. ;)

Używam tego produktu od:1 rok

Soczyste usta

W mojej kosmetyczne dominują głównie kosmetyki selektywne, lubie jednak testować nowe kolory czy looki,a takie zabiegi zawsze sa bezpieczniejsze na tańszych odpowiednikach. Właśnie podczas jedych z takich poszukiwań odrkyłam na nowo Loreal Glam Shine.

Plus jaki na początku muszę przyznać jest za palete kolorów-w zasadzie uważam,ze każdy znajdzie coś dla siebie. Po drugie pigment,błyszczyk nawet rok po otwarciu nie utlenił mi sie i kolor był taki sam. Ponadto błyszczyk dobrze krył,miał sporo mikro drobinek odbijajacych swiatło i bardzo ładnie wyglądął na ustach.

Nie odpowiadał mi jednak za bardzo smak jak i zapach,ale nie do tego stopnia zebym nie mogla go nosic. Poza tym opakowanie jest średnio atrakcyjne. Nie mniej jednak polecam zapoznac sie z tą pozycją :).

Używam tego produktu od:2 lata

mój ulubiony

bardzo lubię ten błyszczyk, a właściwie szminkę w płynie. Mam suche usta i formuła błyszczyku najlepiej się na nich sprawdza, a że to szminka, to jest dość trwała i ma wyrazistsze kolory. Używam go od lat i ciągle do niego wracam, lubię jego kremową formułę, efekt nawilżający, trwałość, wydajność, wygodny aplikator i większość kolorów. Nie ma nachalnego zapachu, nie ma natrętnych drobinek, daje fajny efekt, dobrze się trzyma ust. Bardzo udany produkt, bez porównania lepszy od błyszczyków Revlonu, MACa, Lancome i Clinique, których używałam. Kupię go jeszcze nie raz.Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

słaby

Miałam ten błyszczyk jakiś czas temu i nie byłam zadowolona z efektów, błyszczyk był zbyt gęsty,pomimo dobrze dobranego koloru wyglądał nienaturalnie. Dobrze, że szybko się skończył. Myślę, że jest wiele innych, lepszych i na pewno tańszych błyszczyków.

Używam tego produktu od: wakacje 2007

Fajny błyszczyk

Dobry błyszczyk który długo utrzymuje się na ustach dając doskonałe nabłyszczenie,szkoda tylko,że w żaden sposób nie odżywia ale i tak byłam z niego zadowolona:)

Używam tego produktu od:1 rok

Bardzo okey

Jak na błyszczyk-extra!!!! Kolor soczysty (nie pamiętam swojego, wyrzuciłam opakowanie), ładnie leży na ustach. Nie suszy ani lepi się (jak inne błyszczyki na mnie). Jest naprawdę bardzo dobry. Jedyny minus-trzeba czas od czasu sprawdzać siebie w lusterku, iż z upływem czasu nie bardzo ładnie ściera się w środku :)

Używam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 do samego samego końca :)

okey

Szminka w plynie naklada sie jak blyszczyk,daje subtelny polysk,kolor.Ma przyjemny zapach,dosc wydajna,lekko nawilza.Schodzi rownomiernie. Dla mnie podoba sie moze tylko cena lekko wysoka
Recenzja nie jest sponsorowana,produkt kupiony za wlasne pieniadze
Używam tego produktu od:pol roku