Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera alantoinę, znaną ze swych właściwości regenerujących, glicerynę, która chroni ręce oraz czynnik filtrujący, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Wykorzystała: kilka próbek

dobrze regeneruje.

Produkt nie jest spełnieniem moich marzen, nie pachnie zbyt dobrze, ale za to cudownie działa, nieważne, w jakich warunkach przebywam. Zawsze mogę na niego liczyć w sytuacjiach kryzysowych, jet tani i dostępny. Szczerze powiedziawszy, nigdy mnie nie zawiódł. Designerskie produkty padają rzed nim na kolana.

Cud nad cudami

Jak co roku na przełomie jesieni i zimy moje dłonie wołają o litość. Do dzisiaj ciężko mi uwierzyć, że coś tak niedrogiego i tak przystępnego rozwiązuje mój problem tak szybko!

Zimno, wiatr i wszechobecna jesienna wilgoć sprawia, że skóra moich dłoni, szczególnie w okolicy kostek, staje się dramatycznie przesuszona. Dramatycznie, bo pęka aż do krwi i zamienia nawet zwykłe mycie rąk w tragedię w trzech aktach. Szukając magicznego remedium na coroczne cierpienia trafiłam na krem Garniera. I nie planuję go zmieniać na nic innego! Za jednym już użyciem widocznie poprawia stan mojej przesuszonej skóry, a po kilku użyciach skóra ma się na tyle dobrze, że wystarczy podtrzymywanie efektu randomowym kremem raz w ciągu dnia i mała, profilaktyczna dawka Garniera na noc. Pięknie leczy wszystkie pęknięcia i chroni przed powstawaniem kolejnych. Dodatkowo krem daje przyjemne uczucie zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi dzięki delikatnej warstwie, którą pozostawia na skórze po użyciu.

Niezły

Podczas przeprowadzki zjechałam porządnie swoją skórę dłoni. Ze względu na kontakt z chemią (mam za swoje, mogłam użyć rękawic gumowych!) stały się szorstkie, popękane. Chwyciłam ten krem z półki z nadzieją, że choć trochę pomoże. Nie zawiodłam się.

Nie jest to najlepszy produkt, jakiego używałam do rąk, ale zdecydowanie warto się mu przyjrzeć. Posiada bogatą formułę, przyjemny zapach i szybko się wchłania. W kilka dni moje dłonie stały się wyraźnie gładsze, podrażnienia zmalały. Obawiałam się efektu klejących dłoni - którego nienawidzę - ale całe szczęście nic takiego nie wystąpiło. Szkoda tylko, że uczucie nawilżenia nie jest długotrwałe. Mimo wszystko mam go cały czas w torebce.

Taki sobie średniak

Typowy średniak zapewniający dłoniom chwilowe nawilżenie i ochronę
- ale tylko na kilka godzin / do następnego umycia.
Jest to jeden z tych kremów, które noszę na wszelki wypadek w torebce
i mogę spokojnie użyć go w pracy, na zakupach etc. bez obaw że wszystko potem będzie tłuste :) Wchłania się szybko i ładnie pachnie, dłonie przez pewien czas są satynowe w dotyku. I na tym koniec zalet.

depilacja bikini rodzaje

Dobry, bogaty, skuteczny

Polecam ten produkt, poniewaz jest naprawde skuteczny, bogaty, regenerujacy, odzywczy, wszystkie te pzymiotniki dobrze go opisuja. A ponad to nie wysoka cena i latwa dostepnosc, naprawde polecam, powinien sie znalezc w kazdej torebce

Lepszego kremu do rąk nie ma

Stosuję ten krem od wielu lat. W tym czasie testowałam inne kosmetyki (i te drogie i te tanie), ale zawsze przekonuję się, że "czerwony garnier" jest najlepszy. Moje dłonie są bardzo delikatne. Skóra w czasie jesieni i zimy bardzo szybko przemarza i pojawiają się pęknięcia (rany są bardzo bolesne i często krwawią). Jedynie ten krem potrafi (po jednej aplikacji!) sprawić, że moje dłonie są miękkie, gładkie i odpowiednio nawilżone. Dodatkowo błyskawicznie się wchłania, przyjemnie pachnie, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i dzięki temu nie zostawiam plam na wszystkim czego dotknę. Dla mnie ideał.

jestem zadowolona

Świetnie radzi sobie ze skórą rąk, która jest np wysuszona na skutek niskiej temperatury czy detergentów. Kosmetyk cudownie nawilża i wygładza skórę, otula ją taką swoistą mięciutką pierzynką. Łapki stają się miękkie, dobrze nawilżone, ale bynajmniej nie kleją się. Po prostu porządny, dobry krem

dobry krem

Krem dobrze się sprawdza kiedy skóra dłoni jest sucha. Nawilża dłonie, szybko się wchłania i dla mnie największym plusem jest to że dłonie pozostają nawilżone ale nie tłuste i kleiste czego nie toleruje.Ładny , delikatny zapach to dodatkowy atut.

Krem z dobrej półki .

Po prostu dobry krem. Tyle i aż tyle.
Nie lubię zbytnio gdy krem tworzy warstwę filtru na skórze ( od tak po prostu, nie lubię tego uczucia ) ale w tym wypadku po raz pierwszy mi on nie przeszkadza.
Zaczął się sezon jesienny, powoli zbliża się zima i skóra zaczęła się robić coraz suchsza i zauważyłam że dotychczasowe kremy zaczynają powoli nie wystarczać, cóż poradzić- zmiana sezonu pogodowego po prostu.
Krem Garnier kupiłam w sumie dlatego że zabrakło mi kremu w torebce, akurat robiłam zakupy a krem był w promocji więc wrzuciłam go sobie do koszyka z zakupami i tyle. Po pewnym czasie zauważyłam że skóra jest mniej szorstka, delikatniejsza w dotyku ... Teraz mam dwa kremu, jeden w torebce a drugi do domowego użytku .

Najlepszy krem do rąk jaki miałam.

Zdecydowanie najlepszy krem do strasznie zniszczonych rąk. Stosowałam mnóstwo droższych kremów i nie były lepsze od tego kremu. Działa skutecznie. Do tego przyjemnu zapach, dobra cena i szybko się wchłania pozostawiając cienką warstwe ochronną. Polecam.

A dla mnie tylko ok

Przewinęło się przez moje życie wiele kremów do rąk, że względu na prace i częste aranżacje ogródka; )
Krem ma być dobry i tyle. jeśli jeszcze pachnie i działa silnie, to bierzemy ślub.

Mam kilku ulubieńców -isana i la marsale coś tam petite; ) nie ważne! !!!!
Krem z wysoką oceną na wizaż w moim odczuciu jest dobry, ale nie idealny.
Nie zachwycił mnie na tyle, żeby dostać kwc.
Pachnie, nawilża i odżywia skórę ale na krótko. Nie działa długofalowo. To taki uniwersalny produkt do doraźnej pomocy.
Nie jest bublem -broń paniusiu- przyzwoite 4 dać należy
Yego wymaga sumienie

Mój ulubiony

Krem do rąk to kosmetyk, który zużywa się w szybkim tempie, więc szkoda wydawać na krem grubych milionów. Ten krem jest moim ulubionym. Stosunek jakości do ceny jest zdecydowanie korzystny. Ze wszystkich kremów ten jest najlepszy. Moje dłonie nie lubią wiatru i mrozu. Kiedy przychodzi październik skóra między palcami robi się szorstka i pęka na kostkach (często nawet nie zauważam kiedy pojawia się krew). Stosowałam witaminę A w maści, ale skóra szybko się przyzwyczaiła i po miesiącu już nie reagowała na jej zbawienne właściwości.

Świetny "naprawiacz"

Jak w tytule, bardzo dobrze działa ale trzeba zaznaczyć, że to kosmetyk do zadań specjalnych. Na przykład zimą, kiedy mimo rękawiczek nie można dojść do ładu z dłońmi, wystarczy posmarować grubo i wytrzymać jak najdłużej, a skóra się leczy. W ten sposób go stosuję właśnie, gdy potrzeba ratunku, bo jest bardzo treściwy, wręcz tłusty- ale dlatego też na dłonie DZIAŁA. Do tego pięknie pachnie, śmiesznie kosztuje i ma ładne opakowanie. Stosuję jak maskę, czyli obok innych kremów do rąk, nieco lżejszych. Polecam!