Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera alantoinę, znaną ze swych właściwości regenerujących, glicerynę, która chroni ręce oraz czynnik filtrujący, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Wykorzystała: kilka próbek

dobrze regeneruje.

Produkt nie jest spełnieniem moich marzen, nie pachnie zbyt dobrze, ale za to cudownie działa, nieważne, w jakich warunkach przebywam. Zawsze mogę na niego liczyć w sytuacjiach kryzysowych, jet tani i dostępny. Szczerze powiedziawszy, nigdy mnie nie zawiódł. Designerskie produkty padają rzed nim na kolana.

Zdecydowanie mój ulubiony krem. Idealny do suchych i zniszczonych dłoni. Przede wszystkim intensywnie nawilża co jest dla mnie bardzo ważne. Po drugie jest perfekcyjny do codziennej pielęgnacji. Dodatkowo regeneruje skore co jest dodatkowym plusem

Mój ulubiony krem

Idealnie nawilża suche, zniszczone dłonie. Regeneruje, pielęgnuje i nawilza. Jest idealny i niezbędny w damskiej pielęgnacji. Polecam wszystkim niezdecydowanym

Rewelacja!

Naprawde porządny krem.
Jak obiecuje producent regeneruje i odżywia.
Bardzo szybko się wchłania.
Jest bardzo wydajny - malutka kropelka wystarczy na jedną aplikację.
Ma przyjemny i delikatny zapach.

Używam również mleczka dociała z tej serii i jestem zadowolona.

Cellulit adipocyty

Nie przekonał mnie

Krem dobry, ale bez rewelacji. Faktycznie po użyciu skóra jest bardziej miękka, jednak z upływem czasu, to uczucie maleje, co oznacza, że produkt nie zbyt dobrze nawilża skórę. Nie lubię często stosować kremów do rąk, przeszkadza mi, że mogą zostawiać tłuste ślady lub warstwę filmu na dłoniach, dlatego szukam kremu intensywnie nawilżającego, które użycie wystarczy na dłużej niż godzina.
Poza tym krem jest wydajny, opakowanie jest wygodne, niezbyt twarde, więc faktycznie można zużyć produkt do końca.

Do rąk niezastąpiony.

Zdarzało mi się kiedyś mieć problemy z dłońmi, które wymagały dużego nawilżenia. Dużo różnych kremów sprawdzałam, jednak mało które spełniały oczekiwania mojej skóry. Trafiło się tez, ze kiedyś zapomniałam swojej tubki jakiegoś smarowidła, więc musiałam sobie poradzić i pożyczyć odrobinę od kogoś... I tak właśnie trafiłam na krem idealny.
Doskonale regeneruje skórę, super nawilża i co najważniejsze - nie zostawia tej nieprzyjemnej, tłustej warstwy na dłoniach. Ma śliczny, delikatny zapach, świetną konsystencję i wygodne opakowanie. Jego cena jest świetna w stosunku co do jakości. To któreś opakowanie i na pewno nie ostatnie, jakie używałam. Ten krem jest warty tego, by w niego zainwestować.

Regeneracja suchych dłoni- oj TAK

Krem Garniera do suchych rąk jak najbardziej odpowiada moim potrzebom, a jeszcze bardziej potrzebom moich dłoni. Przyznam, że używam go raczej tylko zimą, ze względu na jego bogatą konsystencję, powolne wchłanianie, trzeba trochę odczekać by krem wchłonął się całkowcie. Muszę przyznać , że mało który krem do rąk tak szybko niweluję suchą skórę, dyskomfort wiążący się z tym stanem i szybko poprawia wygląd. Uratował nawet zmarznięte, mocno przesuszone dłonie, aż łuszczące się. Nie tylko mocno odżywił ale też zregenerował, zabezpieczył i ochronił przed pogarszaniem się kondycji skóry. Producent wywiązał się z obietnic. Krem jest wydajny, ładnie pachnie, a tubka nie odkręca się w torebce, co u mnie niestety w przypadku innych zdarza się dość często. Polecam. Bardzo skuteczny i mocny w nawilżaniu i regeneracji krem. Zimą zawsze muszę go mieć.

Idealny krem!

O tym produkcie nie muszę nawet wiele pisać. To zdecydowanie najlepszy krem do rąk jakiego miałam okazję używać! Nawilża, wygładza i błyskawicznie regeneruje skórę dłoni. Stosuję głównie na noc - smaruję ręce grubą warstwą i zakładam bawełniane rękawiczki. Rano skóra jest gładka i delikatna. Nie uczula.
Krem jest bardzo wydajny - stosuję razem z siostrą i starcza naprawdę na długo. Do tego także plus za dostępność - można go dostać właściwie wszędzie.
Być może zakrętka jest nieco nieporęczna - mógłby być zatrzask. Ale nie ma to dla mnie właściwie żadnego znaczenia przy tym jak fantastycznie krem działa.

działa dobrze jak na krem regenrujący

Krem dobrze nawilża dłonie, wchłania się całkiem szybko, nie pozostawiając po sobie filtru na dłoniach. Dosyć szybko poprawiał stan dłoni, które były bardzo suche. Raczej jest wydajny, zużyłam dwa opakowania, teraz testuję inne kremy.

Jedyny

Nie lubię kremów do rąk. Przeszkadzają mi.
To jest wyjątek.
Wchłania się! On się naprawdę cały wchłania! Cud!
Może tylko ten zapach jest trochę dziwny, ale to nie wada.

świetnie regeneruje spierzchnięte dłonie

wracam do tego kremu, gdy przesusza mi się skóra rąk, na ogół zimą. używam go głównie na noc, bo ma bardzo gęstą konsystencję i długo się wchłania. w moim przypadku stosowanie na noc wystarcza, by szybko zregenerować zniszczoną skórę. rano ręce są wygładzone i nawilżone, wystarcza im aplikacja lżejszego kosmetyku w ciągu dnia.

Garnier regenerujący krem do rąk.

Ten krem to cudo, doskonale nawilżone moje dłonie są mu wdzięczne każdego dnia.Mam bardzo suchą skórę na dłoniach,kilka razy dziennie smaruję je tym kremem.Dłonie mam delikatne,mięciutkie,miłe w dotyku.Moja skóra z każdym dniem odzyskiwała nawilżenie...ten krem je zregenerował.To mój nr. 1 do rąk.

Zapach mojej mamy

Tytuł jak najbardziej prawdziwy, ponieważ od dziecka zapach czerwonego Garniera do rak zarezerwowany jest dla mamy. Kiedyś jej podbieralam, gdy leżał między jej walkami do włosów. Dzis sama zuzywam kolejne opakowanie tego produktu.
Plusy
Wydajny
Wchanialny
Odzywia skórę
Wygodne opakowanie
Duża ilość produktu za niską cenę
Śliczny zapach
Minosow brak :)