Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera alantoinę, znaną ze swych właściwości regenerujących, glicerynę, która chroni ręce oraz czynnik filtrujący, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Mój KWC

Kupuję od lat, nie zliczę ile tubek już zużyłam. Ładnie pachnie, świetnie nawilża, a przy tym nie pozostawia tłustej warstwy. Bardzo szybko się wchłania jednocześnie zostawiając dłonie gładkie. Największym atutem jest fakt, że nie uczula, a mam cerę alergiczną i z reguły jestem zmuszona sięgać po produkty hipoalergiczne z wyższej półki. Dodatkowo jest jest bardzo wydajny, wszędzie dostępny (nawet w Biedronce) i w bardzo przystępnej cenie :)

Bombowy!

Dla suchej skóry dłoni krem ideał. Stan nawilżenia utrzymuje się dłuższy czas. Delikatny, przyjemny zapach. Gdyby posiadał pompkę byłby bezkonkurencyjny.

Jeden z moich faworytów.

Super krem na bardzo suche i popękane dłonie, w pracy mam do czynienia z płynami dezynfekującymi przez co moje dłonie były suche ten krem odnowił mi dłonie.Ten kremik Garnier sprawdza się idealnie, bo bardzo szybko się wchłania i ręce nie są po nim tłuste.

depilacja rąk

super

Jak dla mnie jest to bardzo dobry kosmetyk, nawilża suche dłonie, nie jest tłusty. Ma przyjemną konsystencje, która szybko się wchłania. Pozostawia uczucie, jakby krem był na dłoniach, ale nie przeszkadza ona w żadnej pracy. Polecam, ponieważ stosowałam już wiele kremów na moje dłonie, a ten pomaga im najlepiej.

Solidny kosmetyk

Mam problem z wysuszoną skórą i śmiało mogę stwierdzić, że ten krem przynosi ukojenie. Szybko się wchłania, nie uczula, po zastosowaniu skóra jest miękka. Nie trzeba nakładać dużej ilości produktu. Jedynym problemem jest to, ze strasznie drażnił mnie zapach.

Za tłusty

Jak dla mnie krem okazał się za tłusty. Powoli się wchłania przez co przez dłuższą chwilę odczuwalam tłustą jego warstwę na moich dłoniach. Bardzo wydajny, jednak dla mnie lepsze zastosowanie znalazł jako balsam do nóg ;-)

Bardzo fajny produkt

Przeznaczony jest do suchej i szorstkiej skóry. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Dobrze nawilża skórę, łatwo się go rozprowadza, ma też bardzo przyjemny zapach. Po użyciu wygładza skórę i pozostawia ja miękką i miłą w dotyku. Ma wygodne opakowanie, które można spokojnie wrzucić do torebki. Jedyne do czego mogę się przyczepić to że ma zakrętkę zamiast klapki. Miałam wersję o zapachu mango, właśnie z klapką, i była wygodniejsza w użytkowaniu

Idealny krem na zimę!

Lubię ten krem używać w zimę, ponieważ idealnie nawilża wysuszone zimą dłonie. Ma przyjemny zapach. Niestety jest trochę za tłusty i ciężko zakręcić opakowanie po nasmarowaniu rąk.

Dobry. Tylko i aż tyle

Kremy do rąk zużywam kilogramami. Mam suchą skórę na dłoniach, a do tego okresowo cierpię na AZS, więc produkty do rąk zawsze mam przy sobie.
Na produkt Garniera zdecydowałam się z uwagi na dobre opinie. Poza tym nie mam w zwyczaju przywiązywać się do kosmetyków i często testuję coś nowego.

Krem ma bardzo treściwą konsystencję i niewielka ilość wystarczy do wysmarowania dłoni. Nałożony w nadmiarze może się mazać i dłużej wchłaniać. U mnie wchłaniał się szybko i nie pozostawiał tłustej warstwy. Tytan wydajności.
Zapach ma ładny, niemęczący. Kolor jasnoróżowy.
Krem bardzo dobrze nawilżał, nie trzeba było ponawiać aplikacji. Dłonie były miękkie i jakby rozjaśnione. Nie uczulał i nie podrażniał. Skład też nie jest najgorszy, jak na drogeryjny kosmetyk, a przede wszystkim nie ma tych konserwantów, które powodowały u mnie pieczenie podczas nawrotów AZS.
Solidna tubka na zakrętkę.
Dostępny chyba we wszystkich drogeriach i większych marketach. Cena niewielka za dużą pojemność i wydajność.

Doskonały na zimę

Mam problemy z suchą skórą na dłoniach. Muszę ją solidnie nawilżać zwłaszcza podczas zimowych miesięcy, kiedy jest się podatnym na niskie temperatury. Moje dłonie potrzebują wtedy porządnego kremu, który je wypielęgnuje. Z racji, że mam problemy z nawilżeniem rąk muszę sięgać po produkty nawilżające kilka razy dziennie. W tym szczególną uwagę przywiązuję do pielęgnacji wieczornej, kiedy mogę sobie pozwolić na grubą warstwę specyfiku tuż przed snem. Ten krem jest jednym z bardziej popularnych kremów do rąk z drogeryjnej półki. Opakowanie to solidna tubka w czerwonym kolorze i białą nakrętka. Jest porządnie wykonana, a do tego praktyczna. Można za jej pomocą wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku. Mamy tutaj 100 ml produktu, więc trochę go jest. Kosmetyk na gęstawą konsystencję. Zapach jest delikatny, ale wciąż wyczuwalny. Mi nie przeszkadza. Nie jestem osobą szczególnie wrażliwą na punkcie zapachów. Preparat dobrze rozprowadza się na skórze dłoni. Odpowiednio się wchłania. Tuż po nałożeniu pozostawia lekką warstwę zabezpieczającą, która po pewnym czasie znika, wsiąka w skórę. Według mnie krem dobrze nawilża. Skóra po jego aplikacji staje się miękka i wygładzona. Jest bardzo przyjemna w dotyku. Produkt radzi sobie też z mocno przesuszoną i zniszczoną skórą dłoni. Regeneruje ją i odżywia. Jest przy tym wydajny i niedrogi. Koszt w drogerii to około 8 zł. Z pewnością zalicza się on do lepszych kremów do rąk dostępnych na polskim rynku. Jest ogólnodostępny i można go dostać nawet w supermarketach. Ponadto nie podrażnia, ani nie uczula. Wiem, że mogę na niego liczyć, bo zawsze się u mnie sprawdza. Lubię testować nowości, ale mam pewność, że ten krem ukoi moje suche dłonie i przyniesie im ulgę zawsze, gdy tego potrzebują. Nada się super na zimę. Polecam wypróbować.

polubiliśmy się już od pierwszego użycia

Krem świetnie nawilża dłonie, długotrwale, radzi sobie nawet ze zrogowaciałymi partiami skóry. Krem bardzo pięknie pachnie i nie zostawia tłustej warstwy na skórze. Ten krem jest moim KWC wśród produktów do pielęgnacji rąk.

Faktycznie jest dobry

Wiele osób go chwali, choć dla niektórych jest zbyt tłusty. Ja jestem raczej w tej pierwszej grupie. Moje dłonie nawilża bez zarzutu, choć nie są bardzo wymagające. Faktycznie nie wchłania się super szybko, ale mam wrażenie że dzięki temu lepiej odżywia. Poza tym i tak stosuję kremy tylko na noc, więc ewentualna tłusta warstwa nie jest dla mnie problemem. Krem jednak szybko mi się kończy, starcza na kilka tygodni, a inne kremy stosowane tylko do rąk mam zwykle ok. 2 miesiące lub dłużej. Mimo niskiej wydajności będę do niego wracać, bo moim zdaniem to bardzo przyzwoity krem.