Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Garnier, Intensywna Pielęgnacja, Regenerujący krem do rąk

Regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera alantoinę, znaną ze swych właściwości regenerujących, glicerynę, która chroni ręce oraz czynnik filtrujący, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Regeneruje skórę dłoni

Od zawsze mam bardzo suchą skórę dłoni. Użwam wielu kosmetyków do dłoni, ale wracam tylko do tego kremu. Potwierdzam jego skuteczność w regeneracji dłoni. Pomaga mi nawet jezeli mam już bardzo przesuszoną skórę. Zawsze przynosi ukojenie suchym dłoniom. Deliktnie pachnie i nie podrażnia. Jest dość gęsty, co za tym idzie- wydajny. Po jego stosowaniu dłonie są wyrźnie gładsze i wyglądają na zdrowe. Minusem dla mnie jest jedynie troszkę nieporęczne opakowanie

Mocne nawilżenie

plusy:
+ ładnie pachnie
+ dobrze nawilża
+ długotrwały efekt

minusy:
- pozostawia tłustą kleistą warstewkę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ wysoka wydajność
+ ładne i poręczne opakowanie

Dobry, ale nie najlepszy!

Kupiłam krem z czystej ciekawości , aby przetestować jego działanie . Szczerze mówiąc nie do końca Mój HIT ! Konsystencja dosyć taka mało komfortowa jak dla mojej skóry . Stanowczo nie wchłania się za szybko i tworzy taki jakby (FILM) na dłoniach. Nie jest on najgorszy , ale zdecydowanie nie kupię go kolejny raz .

Ekstra

Krem bardzo szybko zregenerował skórę na moich rękach , a warto zaznaczyć , że jestem chemikiem i czasem zdarzy się jakiś problem z skórą na dłoniach. Nawilżenie oceniam jako bardzo dobre. Uwielbiam zapach tego produktu. Konsystencja również jest przyjemna . Szybko się wchłania.

Świetnie nawilża :)

Bardzo polubiłam ten krem, nawilża niesamowicie dobrze, zapach nie przeszkadza, szybko regeneruje suchą skórę, również szybko się wchłania :) Jest wydajny i polecam :)

Przyzwoity krem

Krem podobnie jak balsam do ciała tej serii stanowi swoisty opatrunek i ukojenie dla wysuszonej, potrzebującej regeneracji i ukojenia skóry dłoni. Krem ma bogatą konsystencję ale szybko i bezproblemowo się wchłania dogłębnie odżywiając nawet najbardziej przesuszoną skórę. Zapach jest ładny nienachalny a aplikacja bardzo przyjemna. Krem nie lepi się i nie tłuści niczego. Jest dostępny na rynku od wielu lat a mimo to wciąż jest bardzo popularny i wiele osób chętnie po niego sięga - bo po prostu jest sprawdzony i wiadomo czego można się po nim spodziewać.

Najlepszy krem do rąk

Lepszego nie miałam, świetnie nawilża, na początku przeszkadza uczucie ciepła, ale komfort jaki daje cudne nawilżenie tego kremu jest w stanie przewyższyć.

Jest ok

Ten krem jako jedyny radzi sobie z moją suchą skórą. Idealnie nawilża i sprawia, że skóra staje się delikatna w dotyku. Niestety krem długo się wchłania i jest tłusty. Jest dość wydajny, starcza na długi czas. Zapach ma niby ładny ale jest bardzo słaby. Myślę, że jeszcze do niego wrócę.

Świetny!

Jest to krem jakiego potrzebują moje dłonie. Świetnie je nawilża i wygładza. Krem pozostawia lekki film na skórze. Na szczęście jest on tak delikatny, że w ogóle mi nie przeszkadza. Zapach średni, ale to nie jest dla mnie w kremie do rąk istotne. Najważniejsze jest działanie.

Krem Garnier Hand intensywna pielęgnacja bardzo suchej skóry jest moim zdaniem bardzo fajnym produktem godnym polecenia. Cena jest przestępna, krem pięknie pachnie. Radzi sobie z pielęgnacją moich suchych dłoni, a przy tym nie zostawia nie porządanego ciężkiego filmu tylko delikatna powłokę dzieki ktorej wiemy ze dłonie są nawilżone ale to uczucie nam nie przeszkadza. Często, przynajmniej mi, zdarzało się, że nie przyjemne uczycie tłustych dłoni, które towarzyszyło mi przy używaniu innych kremów skłaniało mnie do rezygnacji i zaprzestaniu pielęgnacji az do kupna u konkurencji podobnych produktów. Ten krem oceniam na 5 z czystym sumieniem;)

Znam lepsze

Krem znajduje się w miękkiej tubce z nakrętką. Przyznam szczerze, że lepiej sprawdziłoby się tutaj zamknięcie na klik. Krem ma gęstą, trochę tłustawą konsystencję i dość przeciętny zapach. Dla mnie jest on słabo wyczuwalny i ciężko mi go do czegokolwiek porównać. Dobrze rozprowadza się na dłoniach, ale wolno się wchłania i pozostawia lekko tłustawy film a za tym w kremach do rąk nie przepadam. Jeśli chodzi o działanie- owszem nawilża, wygładza, ale nie zauważyłam ,żeby jakoś specjalnie regenerował. Z mocno spierzchniętą i popękaną skórę nie radzi sobie jakość wybitnie. To taki średniaczek, jakich wiele na rynku. Znam dużo lepszych i skuteczniejszych kremów w tej samej cenie. Aczkolwiek krem jest wydajny i w codziennej pielęgnacji skóry bez większych problemów, jak najbardziej się nadaje. Więc do tego celu mogę go śmiało polecić.

Dobry, ale nie najlepszy

Cała czerwona linia oczywiście dane radę. Dobrze nawilża, nie podrażnia, sprawdza się do skóry suchej i wrażliwej. Jednak nie jest to krem jakiś wybitnie skuteczny i niezastąpiony :) do hitu raczej mu daleko, e nie jest źle. Klasyczny przecjetniak.