Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujący krem do rąk

Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry, Regenerujący krem do rąk

Regeneruje i odżywia zniszczoną skórę dłoni. Zawiera alantoinę, znaną ze swych właściwości regenerujących, glicerynę, która chroni ręce oraz czynnik filtrujący, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry dłoni.

Jeden z lepszych

Zdecydowanie jeden z lepszych kremów do rąk. Dla mnie idealna konsystencja - gęsta, bardzo wydajny dzięki temu - wystarczy kropla, żeby nawilżyć całe dłonie i rzeczywiście widać efekty nawilżenia. Nie jest tłusty, chroni dłonie, pięknie pachnie - dla mnie same zalety.

Dobry

Krem spełnia swoje zadanie, nawilża i wygładza suche, zniszczone dłonie.
Dosyć szybko się wchłania i pięknie pachnie. Ma niską cenę i jest łatwo dostępny.

Super.

Bardzo dobry krem, który nawilża suche ręce. Jest jednym z nielicznych kremów który ma takie zastosowanie i faktycznie ono działa. Używam go już od bardzo dawna tak samo jak moja mama. I nie zmienię go na inny! Naprawdę polecam. Działa świetnie na zniszczone i suche dłonie. Co więcej ma fajną konsystencję i ładnie pachnie!

Gala KWC 2017

Jeden z niewielu!

Krem, który jako jeden z niewielu potrafi nawilżyć moje dłonie! Stosowałam już wielu marek takich jak Palmer's, Neutrogena, żaden z nich nie daje takiego efektu, Dłonie są jakby pokryte niwidoczną powłoczką, która chroi je przed czynnikami zewnętrznymi. Krem pozostaje na dłoiach na bardzo ługi czas.

: )

Krem działa w porządku, jako jeden z nielicznych drogeryjnych ma nie najgorszy skład, jest bez parafiny i nie kosztuje fortuny.
Łatwo dostępny i wydajny. Nieco ciężko się go wsmarowuje.

Mój biurowy nawilżacz

Przyznaję, jestem osobą, która po prostu lubi się miziać różnymi smarowidłami. Ten krem kupiłam, gdy zauważyłam, że po ciągłym kontakcie ze starymi, zakurzonymi dokumentami, moje dłonie stają się przesuszone.

UŻYWANIE:
~ Krem w praktycznej, kompaktowej tubce z dużym otworem, który się nie zapycha;
~Posiada dość lekką, choć lepką konsystencję. Kolor jest różowawy, a zapach delikatny, subtelny, który nie utrzymuje się na skórze;
~ Wchłania się dość szybko, choć mnie osobiście przeszkadzają pierwsze chwile, kiedy mam wrażenie, że moje dłonie się kleją;
~ Wbrew "lepkości" nie pozostawia tłustego filmu (co jest dla mnie ultra ważne, gdyż na co dzień mam kontakt z ważnymi dokumentami i nie mogę ich upaćkać);
~ Nie "wiórkuje" się, nawet jeśli mocno potrzemy dłonie;
~ Jest wydajny i niedrogi.

DZIAŁANIE:
~ Dzięki alantoinie nawilża względnie dobrze. Tworzy na skórze barierę ochronną (nie mylić z filmem), za co odpowiada gliceryna;
~ Dłonie są wygładzone, bardzo miłe w dotyku;
~ Delikatnie koi drobne podrażnienia pod postacią przesuszeń i zaczerwienień;
~ Nie podrażnia i nie uczula.

W moim przypadku krem nie powodował wzmożonej potliwości dłoni, ale osobiście nigdy nie mam z tym problemu. Jednak osoby, które wiedzą, że taka przypadłość ich dotyczy, powinny uważać: gliceryna tworzy szczelną powłokę, która może sprawić, że dłonie szybko staną się mokre.

W mojej opinii to dobry krem dla zupełnie niewymagającej skóry. Takie moje codzienne smarowidło, które chroni ręce przed wysuszającym działaniem kurzu. Nie sądzę, by była to jakaś wyjątkowo innowacyjna formuła, krem raczej też nie zdziała cudów u osób, które mają tendencję do mocno spękanej czy uszkodzonej skóry (np. przez czynniki atmosferyczne). Jednak wszyscy Ci, którzy potrzebują lekkiego nawilżenia, będą z tego produktu zadowoleni.

Odejmuję mu jedną gwiazdkę za początkowe uczucie lepkości, za którym nie przepadam.

Przynosi ulgę

Mam bardzo suche dłonie a ten krem wchłania się idealnie nie pozostawiając nic oprócz przyjemnego zapachu. Dobrze zmiękcza skórki i łagodzi drobne podrażnienia. Jest wydajny, wszędzie można go kupić.

Niezastąpiony zimą!

Intensywny krem do rąk towarzyszy mi przede wszystkim każdej zimy, kiedy mam naprawdę przesuszone i spierzchnięte, popękane ręce. Produkt bardzo wydajny, dość gęsty, smaruję wówczas ręce kilka razy dziennie w tym obficie na noc.

Krem idealny

Uwielbiam ten krem, świetnie wręcz "odnawia" dłonie. Uzywam go na noc, rano wstaje z idealnie gladkimi dłońmi. Ma delikatny zapach. Sprawdza się na wszystkie skórne problemy moich dłoni. Dodatkowo jest dostępny w przystepnej cenie.

prawie najlepszy

To mój ulubiony krem do rąk zaraz po neutrogenie, która jednak wygrywa dla mnie zapachem i długotrwałym efektem. Garnier bardzo dobrze nawilża skórę i efekt też jest trwały, ale jednak jest dla mnie trochę za agresywny. Bardzo dobrze sprawdzi się zimową porą. Bardzo szybko koi skórę i pozostawia uczucie ukojenia.

Bardzo go lubię

Pomimo, że balsam z tej serii się nie spisał, postanowiłam podjąć ryzyko i kupiłam ten krem do rąk. Nie zawiodłam się - krem bardzo fajnie nawilża dłonie. Pozostawia na nich delikatny film, ale nie klei się więc w niczym mi nie przeszkadza. Dobrze się wchłania i pomaga na moją bardzo wysuszoną skórę na zgięciach palców. Dłonie stają się delikatne i przyjemnie nawilżone. Konsystencja kremu jest bardzo gęsta przy wyciskaniu z tubki, ale łatwo się rozsmarowuje, gdy trafi już na rękę. Zapach jest jednym z moich ulubionych.

Zawód

Ten krem mnie zawiódł. Spodziewałam się po nim niesamowitego nawilżenia i efektu wow. Nie zauważyłam, by bardzo nawilżył moją skórę. Miał ciekawy zapach, zużyłam go bez większego entuzjazmu. Moje dłonie i paznokcie potrzebowały dodatkowego nawilżenia po stosowaniu tego produktu.