Krem do rąk kojąco-łagodzący

Krem do rąk kojąco-łagodzący

Zgłaszająca osoba: kosmisia

Krem kojąco-łagodzący z rumiankiem, witaminą E i olejem awokado. Dobrze nawilża i natłuszcza skórę rąk. Łagodzi podrażnienia i drobne otarcia naskórka, lekko wygładza. Szczególnie polecany po zakończeniu prac domowych.

Skład: Aqua, Glyceryl Stearate, Isopropyl Myristate, Paraffinum Liquidum, Propylene Glycol, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima, Matricaria Chamomilla Extract, Carbomer, Triethanolamine, Tocopheryl Acetate, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Bromonitropandiol, Benzyl Alcohol, Citral, Citronellol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Buthylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxymethylpentyl 3. (04.02.2009)

Cena: ok. 3 zł / 80 ml

Mój KWC w tej kategorii

Jak dla mnie jest to najlepszy krem :) Gigantycznym plusem jest fakt, że bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia w ogóle tłustego filmu, a to jest dla mnie najważniejsze. Nawilża i bardzo ładnie pachnie. jest bardzo wydajny, ponadto jest go więcej niż od przeciętnego kremu. Jestem z niego zadowolona o wiele bardziej niż od niejednego droższego kremu. Nawet jak byłby dużo droższy to i tak pozostanę mu wierna :)

Oj nie...

Niestety, ten krem zupełnie nic nie robi. Ma tępawą, glicerynowatą konsystencję, średnio się rozsmarowuje. W ogóle nie niweluje uczucia nieprzyjemnego napięcia. Nakładanie kolejnych warstw nic nie daje. Wcale nie nawilża, a już na pewno nie natłuszcza! Łagodzenie podrażnień i otarć naskórka to tylko niespełniona obiecanka producenta. Krem ma delikatny zapach i jest szalenie wydajny. Może w przypadku skóry normalnej sprawdziłby się, jednak do dłoni suchych i szorstkich jak moje zupełnie się nie nadaje.

Czas używania produktu: 5 tygodni

dobry krem

Krem w tej kategorii cenowej sprawdza sie bardzo dobrze. Ma bogaty sklad, idealna konsystencje, szybko sie wchlania i ma przyjemny niechemiczny zapach (bynajmniej z woda kolonska mi sie nie kojarzy). Dlonie sa po nim gladkie i nie kleja sie. Moge go polecic z czystym sumieniem dla wszystkich z normalna skora dloni, po kazdym umyciu rąk. Czesto krem 2 razy droższy nie ma lepszych wlasciwosci pielegnacyjnych, wiec warto kupic!

Używam tego produktu od:2 lat

Manicure - velvet nails

za takie pieniądze ok:>

w miarę ładnie pachnie.delikatnie natłuszcza ale nie wystarczajaco jak dla mnie.nawilza tak sobie i trzeba go stosowac co jakies 2 godziny. dłonie po zastosowaniu są gładkie i delikatne.polecam dla os ób nie posiadających suchej skóry.za takie pieniądze opłaca się go nabyc.jest bardzo wydajny. nie wim czy kupię bo specyfików do wypróbowania jest mnóstwo:>

Używam tego produktu od:jakies 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:jedno

Słaby i fatalny zapach

Ten krem ma najgorszy zapach ze wszystkich kremów do rąk jakich używałam. Pachnie tanią, męską wodą toaletową. Działanie prawie żadne, zimą zupełnie sie nie sprawdza i dłonie się przesuszają. Może latem, gdy nie ma ogrzewania, może komuś odpowiadać. Ogólnie nie polecam.