Photogenic Ultra Confort

Photogenic Ultra Confort

Konsystencja: komfortowy, bogaty fluid.
Charakterystyka: podkład intensywnie rozpraszający światło, o właściwościach rewitalizujących i odżywczych, do cery suchej.
Rezultat: promienna, pełna blasku i witalności cera, nawilżona, odżywiona i doskonale chroniona skóra, naturalny, świetlisty, delikatnie satynowy efekt makijażu.

Cena: 160 zł / 30 ml

Naturalne rozświetlenie

Photogenic pięknie rozświetla cerę i wyrównuje jej koloryt. Daje bardzo naturalny efekt. Udało mi się idealnie trafić z odcieniem 03 Beige Diaphane. Trochę gorzej jest z trwałością tego podkładu. Na mojej twarzy znikał po 6-8 godzinach. Mogę go spokojnie polecić do wrażliwej skóry. Nie powoduje podrażnień, nie wysusza, a nawet lekko nawilża. Podkład nie kryje mocno, więc nadaje się raczej do bezproblemowej cery. Ja niestety musiałam przestawić się na podkłady o mocniejszym kryciu, bo pogorszyła mi się cera na nosie i brodzie.

Używam tego produktu od: używałam przez 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście tubek po 5 ml

Miłe zaskoczenie mm

Dostałam ten podkład w prezencie ,sama nie kupiłabym go ze względu na zawód jaki sprawiły mi inne podkłady Lancome i popełniłabym wielki błąd.Bardzo miłe zaskoczenie; bardzo ładnie się rozprowadza,fajna konsystencja,rzeczywiście rozświetla-buzia jest zdrowo rozpromieniona,cały dzień się utrzymuje (przynajmniej u mnie-rzadko który szybko znika z mojej buźki heheh),jest prawie niewidoczny co mnie bardzo cieszy,średnio kryjący-bardzo delikatnie i co fajnego zauważyłam w świetle dziennym ma inny kolorek-nieco delikatniejszy a w domu,w sztucznym świetle ciemniejszy-świetna gra świateł.Mam kolorek 02 Lys Rose;fakt kolorystyka trochę dziwna bo nazwa wskazuje na odcień z lekka różowawy a w rzeczywistości wpada w żółć,pomarańcz i raczej dla ciemniejszych buziek.Polecam,jest naprawdę wart wypróbowania.Używam tego produktu od:ok.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nauralny wyglad

Lubie ten podklad za to, ze nie widac go za bardzo na twarzy a jednoczesnie poprawia wyglad skory. Na pewno nie jest to podklad bardzo kryjacy i daje naturalny raczej efekt, w moim wypadku chodzi glownie o poprawe kolorytu a nie o maskowanie defektow. Na mnie akurat dosc dlugo sie trzyma. Mam sucha skore i nie jest dla mnie wystarczajaco nawilzajacy, musze przedtem nalozyc sporo kremu, to dla mnie jedyny minus. Lubie go tez za to, ze nie jest bardzo matowy i za sympatyczny dosc zapach. Kiedy mi sie skonczy pewnie wyprobuje cos nowego, ale na pewno kiedys do niego wroce.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

Cellulit adipocyty

Sama nie wiem...

może nawet bym go polubiła i polecała, ale jest jednym z gorszych podkładów z tzw górnej półki na mojej toaletce. Bardzo mnie zawiódł. Może dlatego, że był tak polecany. Wcale nie rozświetla skóry. Ma zerowa trwałość. Po godzinie nie ma śladu podkładu na mojej skórze.
Nie wart swojej ceny.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: już go nie używam
Ilość zużytych opakowań: 1 tylko napoczęte

całkiem przyzwoity...

*Rzeczywiście rozprasza światło, tworząc cerę świetlistą i promienną.
*Rzeczywiście dobrze nawilża i wtapia sie w skórę,nie tworząc efektu maski .
*Rzeczywiście cera nabiera blasku i niezwykłej świeżości,
*Rzeczywiście niesamowicie wydajny.Uzywam go codziennie od 6 miesięcy,a nadal jego końca nie widać jednak..............
* wykańczanie makijażu pudrem prasowanym zabija efekt jaki pozostawia sam Photogenic
(To wszystko odnośnie koloru 02...dla jasnej karnacji)

Zdecdowanie jest to fluid do cery suchej...Lancome to druga moja ulubiona firma (po Shiseido,oczywiście)
Nie wiem,czy powrócę do tego fluidu...lubię nowinki kosmetyczne z wyższych półeczek,więc potestuję.

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

polecam dla suchej skóry

Niedawno kupilam ten podklad - odcien 02, calkiem niezly, chociaz troche ciemny kolor jak dla mnie (podobno jasniejszych w polsce nie ma??).
Plusy: Pieknie rozswietla, cera wyglada swiezo i zdrowo, dobrze maskuje.
Minus: Jeden, że sie swieci i trzeba pudrowac nosek conajmniej raz dziennie.

Używam tego produktu od:1 miesiac
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

super

dla mnie to podklad idealny,zachwycam sie konsystencja.wydajnoscia i zapachem,moja skora jest po nic cudnie rozswietlona,nie mam niedoskonalosci wiec nie wymaga krycia tylko nawilzenia i ten produkt spelnia wlasnie moje wymagania,nie zamienie na zaden inny,zreszta to moja ukochana marka,uzywam koloru 04 natural beige,polecam!!!!!
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
uzywam juz 4 opakowanie

dwa oblicza

Dostałam ten kosmetyk w prezencie gwiazdkowym i po paru użyciach zimową porą schowałam głęboko, latem szukają w zakamarch kosmetyczek podkładu o bardziej opalonym odcieniu znowu zaczęłam używać....no ale przejdę do konkretów:
1.faktycznie nadaje się do suchej cery, nie powoduje przesuszenia
2.jest kremowy, dosyć gęsty
3. łatwo się rozprowadza, ale i łatwo ściera
4. ładnie rozświetla, ale na krótko
5. zimą "znika" z twarzy już po 3 godz. latem chociaż to dziwne :) o wiele dłuzej trwa na swoim miejscu
6. kolory raczej pomarańczowe i żółte :) zimą w odcieniu 02 wyglądam jak mandarynka , latem jest ok.

Podsumowując -zimą nie ma mowy żebym go używała, bo kolor wcale mi nie odpowiada i za szybko znika. Latem sprawuje się o wiele lepiej....no ale latem wolę podkłady o konsystencji bardziej płynnej niż kremowej wiec już go nie kupię.
Dla sprawiedliwego osądu trzeba dodać, że buzia odrazu po nałożeniu wygląda świeżo i promiennie....efekt znika z upływem czasu :( jak dla mnie za szybko