Londa Professional, Color Emotion

Londa Professional, Color Emotion

Trwała koloryzacja z doskonałą siłą krycia. Odżywka pro Color z witaminami pielęgnuje włosy dodając im magicznego blasku.

Opakowanie zawiera: 1 tubę farby do włosów w kremie 50 ml, 1 butelkę balsamu utleniającego 50 ml, 1 saszetkę z odżywką 10 ml, 1 parę rękawiczek. Zawiera nadtlenek wodoru, toluenodiaminę.

Cena: ok. 13 zł

Kolor OK ale farba średnia

Pani z drogerii - pytana przeze mnie o jakieś ładne, mocne czerwienie - poleciła mi farbę Color Emotion nr 47 (ognistoczerwony). PLUSY: farba łatwa w użyciu; zapach znośny (a nawet dosyć przyjemny); fajna odżywka po farbowaniu - włosy były po niej miękkie, pachnące i łatwo się rozczesywały; kolor bardzo żywy, intensywny, rzeczywiście "ognisty" - największy plus tej farby; nieźle trzymała się włosów (3 tygodnie intensywnego koloru); niska cena; wydajność - w normie, chociaż trzeba mieć wprawę, aby na spokojnie ją rozprowadzić na półdługie włosy. MINUSY: konsystencja - nie jest zła, ale farba trochę spływa z włosów; przesusza (w pełni zobaczyłam to po drugim farbowaniu nią włosów) - sprawiła, że moje włosy puszyły się bardziej, niż zwykle; po farbowaniu brudziłam włosami poduszkę i ręczniki (jak po hennie); po jakimś czasie włosy zrobiły się matowe (po ok. 2,5 tygodniu od farbowania). PODSUMOWUJĄC: ta farba jest dużo lepsza, niż Londa Color Cream, ale ma minusy. Jednakże polecam ją, a szczególnie nr 47, który miałam okazję wypróbować. Jakościowo jest porównywalna np. do Viva Color Wella, a nawet nieco od niej lepsza, bo czerwień nie wyszła mi dużo ciemniejsza, jak w przypadku Viva Color. Daję jej 3* z plusem. Szkoda, że przesusza moje włosy.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata temu

Godna polecenia

Wybrałam odcien nr.16 - średni blond. Farbowałam na cimne odrosty i rozjaśnione blond, nie blond włosy. Bardzo sposobał mi sie sposób w jaki przygotowuje sie farbe. Jest banalny i w dodatku nie trzeba wąchać smrodu, co jest wadą prawie każdej farby. Nakłada się bardzo przyjemnie, farba nie spływa za szybko. Do farby dołączona jest odżywka, która ułatwia rozczesywanie włosów, dodaje im blosku no i świetnie pachnie. I trzeba dodać, że nie było tej odżywki tak mało jak mi sie na początku wydawało, na włosy za ramiona spokojnie mi starczyła. Po tych wszystkich zabiegach musze przyznać że jestem miło zaqskoczona efektem. W pomieszczeniu zamkniętym włosy wyglądają na ciemniejsze, co mi nie przeszkadza bo kolorek jest bardzo ładny, a w słońcu włosy błyszczą i mienią się ślicznym blondem, jaśniejszym niż na opakowaniu. Jedyną wadą tej farby jest fakt iż na włosy za ramiona farby jest troche za mało, nie mówiąc o kobietach które mają włosy za pas to musiałyby zurzyć 3 opakowania.

Okropieństwo!

Zakupiłam odcień 52...na włosach miałam piękną śliwkę...włosy błyszczały jak nigdy dotąd,ale tylko do 1 mycia...farba tragicznie spływała z włosów...po umyciu zamiast śliwki miałam brąz i matowe,suche włosy,o wypadaniu nie wspomnę...co z tego,ze farba ładnie pachnie,dobrze się ją nakłada itd. skoro nie trzyma się włosów...dodam,że zawsze nakładam na maksymalnie przetłuszcone włosy,zeby farba lepiej się trzymała...droga nie była zaledwie 10zł...ale szkoda czasu na jednorazowy efekt kolorystyczny,poza tym farba faktycznie farbowała mi ręczniki nawet za 3 myciem :( ...koleżance niżej poduszkę... :(
Porażka na całej linii... Szczególnie nie polecam...

O botoksie mity

znalazłam mój odcień:)

Wybrałam tę farbę w sumie przypadkowo - szukałam odcienia burgundu i wybór padł na tę firmę (wybrałam odcień 52). Z początku byłam średnio zadowolona, ponieważ kolor wyszedł taki.. niewidzialny:) Tzn. taki, który jedynie wzmocnił istniejący już kolor na moich włosach, ale nie powalił magią wyraźnego odcienia:) Kolor utrzymywał się przez ok 3 tyg. (myję włosy co drugi dzień).
Po upływie miesiąca kupiłam znowu tę farbę. I .. doszłam do wniosku, że to jest to!:) Włosy są dyskretnie przyciemnione, z odcieniem bordowobrązowym, z czasem kolor się spłukuje i włosy stają się bardziej brązowe, ale nadal utrzymuje się ten odcień. Osobiście jestem bardzo zadowolona. Minusem są wypadające włosy, ale nie mam pewności czy to przez farbę.. istanieje kilka powodów, dla których włosy mi wypadają, niestety.
Do tej pory uwielbiałam szampon koloryzujący i farbę Joanny, bodajże "Burgund" ale... mimo też uwielbianego przez mnie odcienia jaki wychodził, kolor utrzyymywał się strasznie krótko, dlatego zdecydowanie wolę Londę.
Cena przystępna (ok 13 zł) i naprawdę z powodzeniem można fabować włosy raz w miesiącu.
Z minusów - ostatnio zafarbowałam włosami poduszkę:( w sumie pierwszy raz mi się to zdarzyło:(

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy
ilość zużytych opakowań: 2

Zaskoczenie na plus :)

kupiłam ją ze wzgędu na odcień, choc wybierałam się po Safirę. Wybrałam ciemny brąz, i wyszedł dokładnie taki jak na opakowaniu. Farba łatwa w użyciu ,nie smierdzi tak jak co poniektóre inne, odzywka bardzo dobra , nie wysusza włosków,zmywa sie w całkiem noralnym tempie porównywalnym do wiellu pododbnych produktówa cena niziuteńka :)

niezła

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1...
Farba zupelnie przyzwoita. Uzywalam koloru "sloneczny blond" i wyszedl dokladnie taki jak chcialam :) Zadnych zoltych odcieni. Mylam glowe jak narazie 5 razy i farba dzielnie sie trzyma. Wloski sa ciut wysuszone ale nie znalazlam jeszcze farby w jasnym odcieniu blondu ktora by zupelnie nie niszczyla wlosow. Wystawiam wiec 3 gwiazdki